Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

  • 2011-06-17, o 20:48
  • 108
  • 46 505
  • 33
  • 66

Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Co sądzicie na temat "sztucznych rzęs" ?
Jak nakłada się ten produkt i jak jest ich cena ?

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Ja uważam, że czemu nie. Wyglądaja naprawdę super zwłaszcza w połączeniu z fajnym makijażem. Co do ceny jest pełen wachlarz nawet od kilku złotych, ale trzeba uważać aby nasze super rzęsy nie wylądowały np w weselnym rosołku ;p
Ostatnio popularne zrobiło się zagęszczanie rzęs u kosmetyczki metodą 1 do 1. Jest to droższa "piosenka", ale takie rzęsy są trwałe z tym, ze słyszałam opinię od kosmetyczki z którą mam pracownię, że od takich rzęs można się uzależnić a nie jest to dobre bo ciągłe ich noszenie powoduje znaczne osłabienie tych naturalnych

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Sztuczne rzęsy bardzo ładnie wyglądają z wieczorowym makijażem.
Na co dzień nie polecam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Ja jakos nie lubie sztucznych rzęs ;/ może dlatego, że kiedyś zraziłam się i ogólnie nie przepadam za przyklejaniem.. ale te doklejane na dłuższy czas są super - z tego jednak co słyszałam nieumiejętne "założenie" tych rzęs może skończyć się wypadnięciem tych naturalnych ;/

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Ja bardzo lubię przyklejać rzęsy, najbardziej kępki bo naturalniej wyglądają ale jak chcę zaszaleć to nakładam te na pasku. Co do metody 1:1 do wygląda ładnie ale sztuczne rzęsy wypadają razem z naturalnymi i trzeba je uzupełniać a że to obciąża naturalne to wypadają szybciej. I jak się nie mylę to co 3-4 tygodnie trzeba je uzupełniać. Sztuczne rzęsy można kupić od około 15 zł i więcej, można je użyć więcej niż raz o ile się o nie zadba.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Masz rację Nitko muszę troche poćwiczyć z tymi rzęsami i przekonać się do nich ;p

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Kupiłam sztuczne rzęsy na walentynki. Przykleiłam je dwa razy, dzień przed tak na próbe i w walentynki. Nie prędko to powtórze, ponieważ cały czas je czułam i oczy mi łzawiły. Męczyłam sie około pół godziny żeby je przykleić. A to za mało kleju, to znowu krzywo. Kupiłam je w drogerii za jakieś 12zł.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Czesc dziewczyny.. Ja również nie przepadam za sztucznymi rzesami. Kiedys zalozylam sobie i nie moglam oczu otworzyc.

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Za pierwszym razem też mi nie wyszło tak jak chciałam tyczy się to kępek rząs jak i na pasku ale później idzie się nauczyć. Kępek prawie wcale nie czułam a pasek ze względu na to że ma więcej rzęs i przykleiłam go na całej długości to było je czuć ale nie aż tak żeby mi to przeszkadzało. Moje oczy raczej na takie rzeczy nie są wrażliwe. Jedynie zauważyłam że od eyelinera mi łzawią.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Mam pytanie czy któraś z was używa odżywki do rzęs? Wydaje mi się, że moje rzęsy są nieco zmęczone tuszowaniem i strasznie się wysuszyły. Jeżeli same używacie i mogłybyście mi coś polecić to bardzo proszę o pomoc:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Ja nie używam, ale mam zamiar. U Ladymakeup w sklepiku dostępne jest serum do rzęs firmy Virtual i planuje je kupić, więc jak trochę poużywam to dam znać jak działa;) o preparatach do rzęs słyszałam jeszcze o l\'biotica jest to produkt apteczny, ok. 15 zł ale jest w formie maści i podobno dość niewygodna w użyciu, co do rezultatów różnie się dziewczyny wypowiadały. Cudo to podobno zwykły olejek rycynowy też dostępny w aptece;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: