Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

  • 2011-06-17, o 20:48
  • 108
  • 46 503
  • 33
  • 66

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

ale czasami nie ma już co tuszować, ponieważ rzęsy są takie małe, że nawet porządne wytuszowane nic im nie daje, dlatego czasami trzeba pomóc naturze bo inaczej się nie da niestety chociaż ostatnio koleżanka poleciła mi taką odżywkę , która podobno bardzo wzmacnia rzęsy i wspomaga ich wzrost http://sklep.abclashes.pl/pielegnacja-r ... s/p,251515

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

A ja uwielbiam sztuczne rzęsy, dodają głębi i elegancji przy wieczorowych makijażach, natomiast na dzień polecam połówki sztucznych rzęs, szybka aplikacja i naturalny efekt.

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

ja na codzień stosuję połówki bardo naturalnych rzęs i wyglądają jak moje po wielu warstwach dobrego tuszu ale bez efektu pajęczych nóżek jak to dzieje się u mnie próbując taki efekt osiągnąć samym tuszem. Nadal mam znajome, których rzęsy są lepsze od efektu moich wspomaganych sztucznymi więc możecie sobie wyobrazić jak naturalnie to wygląda. szczerze mówiąc doszłam do takiej wprawy, że wolę w 2min dokleić niż 5min bawić się w wielokrotne warstwy tuszu i rozdzielanie rzęs a dla studentki każda minuta rano na wagę złota poza tym bardziej podoba mi się efekt końcowy

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

NO U Ciebie , Natalusiu efekt jest powalający z tymi kępkami rzęs.Można na Twój makijaż patrzeć i patrzeć bez końca:):)

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

NO U Ciebie , Natalusiu efekt jest powalający z tymi kępkami rzęs.Można na Twój makijaż patrzeć i patrzeć bez końca:):)

BARBIE

droga Barbie, chyba musisz się koleżankom przedstawić żeby skojarzyły że Ty to Ty;p a co do sztucznych rzęs to uwierzcie ale ja połówek jeszcze nigdy nie doklejałam sobie ;p kępki za to uwielbiam

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

droga nasza LADY - dziekuję za tak szybką zmianę loginu .Dziewczyny wiedzą na pewno.:):):)Buziaki dla Was. Z kolei natalusia napisała w jednym z moich postów , bardzo przydatne rady , na temat mojej opadajacej powieki:)..Bardzo sobie cenię jej rady.Jeszcze raz dziękuję natalusia:):)

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Czemu Katy zmieniłaś login? Z początku nie wiedziałam o kogo chodzi ale Twoje oko cię zdradziło:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

hehe masz rację Nitko - oko zdradziło Kasię ;p

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Nitko, napiszę Tobie na PRIWIE , jak znajdę wieczorem chwilkę.:)
OKO MNIE zdradziło????Nic mnie nie musiało zdradzać Moniko, po to wstawiłam avatar , żebyście wiedziały, że to ja ..TO nie tajemnica , że mam opadajacą powiekę i charakterystyczny kształt oka.Nie tajemnicą jest również to, że je koryguję makijażem, rozcieram palcami, aby jako tako wyglądało.Nie mam z rana czasu na malowanie się, dlatego makijaż oka wykonuję również bardzo szybko palcami-odrzuciłam pedzel. ..I NIE TRZEBA stosu kosmetyków, itp itd.Kto sie z rana NP spieszy, pracuje, studiuje ,ma inne obowiązki , ten wie o czym mówię..A TERAZ juz zmykam , bo dzieci wrócą za niedługo ze szkoły i trzeba obiadek podać dzieciom i mężowi i zrobić homework. Buziaki kochane.

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

oj już nie przesadzaj Kasiu właśnie, skąd ta zmiana loginu? a no i nie ma za co tak dziękować, po to tu dla siebie jesteśmy, żeby sobie pomagać :*

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: