Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

  • 2011-06-17, o 20:48
  • 108
  • 46 502
  • 33
  • 66

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Moja siostra również używa duo w wersji niebieskiej (bezbarwny) i bardzo chwali .. sama też go zakupiłam.. teraz tylko kupić kępki i się uczyć! :) 

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

o, to może go zakupię do nauki, dzięki ;]

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Z tego co wiem to jest jeszcze czarny klej duo ale raczej nie dla mnie.. bo pewnie całe oko bym zabrudziła przy naklejaniu rzęs ;)

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Zastanawiam się nad Ardell Wispies lub Demi Wispies. Ma któraś z Was porównanie? Nie mam zbyt dużych oczu i do tego natura wzbogaciła mnie w opadające powieki i nie wiem jaki model wybrać.

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

jak zerknęłam teraz na te dwa modele to według mnie zarówno jedne i drugie są bardzo duże jak dla mnie chociaż nie mam małych oczu, ja jednak wole połówki ,wydaje mi się że wyglądają bardziej naturalnie. ale jak mialabym wybrać pomiędzy nimi wolałabym model  wispies.

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Ja kiedyś miałam demi Whispies i mimo tego,że nie mam małych oczu one dawały efekt mega wachlarza i na codzien się nie za bardzo nadają o wiele bardziej polecam połówki 318 delikatny efekt podniesienia zewnętrznego kącika oka bez nachalnego efektu. Bardzo naturalnie wyglądają.

Do klejenia również polecam klej duo bezbarwny :)

 

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

na specjalnie okazje czemu nie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Sztuczne rzęsy założone profesjonalnie wygląają bardzo dobrze.

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Ja osobiście bardzo lubię ;)

ja przyklejam sobie kępki jak już mam jakąś ważniejszą imprezę, na co dzień nie męczę swoich naturalnych rzęs choć nie mam ich zbyt długich. Próbowałam przykleić rzęsy na pasku kilka razy ale ja chyba nie umiem tego robić... to wyszło krzywo to widać było klej... więc zostaję przy bardziej naturalnym efekcie kępek ;)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: