Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

  • 2011-06-17, o 20:48
  • 108
  • 46 499
  • 33
  • 66

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu


OKO MNIE zdradziło????Nic mnie nie musiało zdradzać Moniko, po to wstawiłam avatar , żebyście wiedziały, że to ja ..TO nie tajemnica , że mam opadajacą powiekę i charakterystyczny kształt oka.

BARBIE

Miałam na myśli że włośnie po oku cię poznałam i po wcześniejszych postach:)
Znam makijaż na szybko bo często tak robię ale pędzelkami bo mi wygodniej, tylko czasami mam możliwość posiedzenia dłużej i za to też brak nowych makijaży.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Dlatego Nitko, wiedziałam, że nie muszę nic wyjasniać , bo mnie poznacie po fotce i postach.Zmiana - po prostu tak wyszło, że zachciało mi się czegośś nowego.

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

wypróbowałam ostatnio sztuczne rzęsy Artdeco (dokładnie Strip Lashes) i jestem bardzo zadowolona. nakleja się je specjalnym, dołączonym klejem i w sumie poszło dość sprawnie. bardzo ładnie to wyglądało, idealnie podkreśliło makijaż i można ich używać wielokrotnie, więc w przyszłości na pewno nie omieszkam. na razie leżą w pudełku i czekają

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Ja zaczelam uzywac sztucznych rzes od wizyty na cosmoprofie w Bolonii, tam kobieta mi przykleila i sie po prostu "zakochalam"....wklejam zdjecie na dowod jak pieknie oko moze byc podkreslone

www.suonko82.blogspot.it

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

ja to lubię jak ktoś mi przyklei... bo sama nie potrafię ładnie tego zrobić

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

bardzo podoba mi się efekt ze sztucznymi rzęsami ;) muszę spróbować sobie przykleić.. nigdy tego nie robiłam, boję się że źle przykleję i razem ze sztucznymi powyrywam sobie swoje ;p

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Mnie również bardzo podobają się efekty jakie dziewczyny uzyskują przy użyciu sztucznych rzęs.. Ja próbowałam kilka razy z kępkami ale nie poszło mi to zbyt dobrze, może kolejnym razem wypróbuję na "całościowych" sztucznych rzęsach :)

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Też próbowałam kiedyś przykleić kępki ;p przykleiłam, wyszłam z domu i to był mój błąd ;) po jakiejś godzinie pojedyncze zaczęły mi się odklejać i dziwnie wykrzywiać ;p nie wiem czy to kwestia kępek czy złego przyklejenia ale raczej to drugie ;p

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

U mnie kępki również odpadły po godzinie, ba nawet po niecałej godzinie, więc nie zdąrzyłam wyjść z domu :)

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Sztuczne rzęsy są bardzo fajne.Ale musimy kupować konkretnej firmy np z Ardell.Ostatnio skusiłam się na rzęsy z Donegala nie dość że okropnie wyglądają to ciężko je przykleić.Nie wyglądają zbyt naturaknie.A kępek jeszcze nie próbowałam .Czy przyklejanie kępek jest trudne?? :P 

AgataMakeUp
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: