Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

  • 2011-06-17, o 20:48
  • 108
  • 46 500
  • 33
  • 66

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Ja mialam robione rzeski 1:1 miesiac przed moich slubem czyli 3 lata temu, bylam bardzo zadowolona bo wogole nie bylo widac roznicy po miedzy moimi czy sztucznymi rzeskami a jaki efekt Pieknie zageszczone bez uzycia maskary, a jak oczko podkreslone mrrr. Bede je zawsze polecac ale podstawa do zadowolenia jest dobra kosmetyczka ktora nam to wykona

www.suonko82.blogspot.it

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

@ ancurr z rzęsami jest jak z tamponem - prawidłowo docięte i przyklejone nie powinny być odczuwalne, nawet takie w pasku

co do zagęszczania myślałam nad tym ale moje są takie słabe, że boję się konsekwencji

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Teoretycznie tak, ale nie ma co udawać, że pasek na całej powiece jest równie komfortowy jak kilka kępek w zew. kąciku oka... I do tego jak ktoś ma wrażliwe oczy to bankowo będzie je odczuwał, bez względu na to czy przyklei je światowej marki makijażysta czy zwyklaczek:)

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Zgodzę się z ancurrr . Lubię przyklejać rzęsy różne i ja ich nie czuję u siebie na oko może na początku, a przykleiłam kiedyś siostrze to stwierdziła że są ciężkie i w połowie imprezy je zdjeła.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Możliwe, że były źle przycięte( LUB WCALE), źle przyklejone(wiadomo inaczej przykleja sie sobie a inaczej komuś innemu, nie masz wtedy wyczucia) lub po prostu cienkiej jakości plastikowe, pełne rzęsy, ktore wykonane są z ciężkiego tworzywa, wtedy rzeczywiście są odczuwalne na powiekach.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Były elastyczne, bardzo gęste i długie z brokatem, przycięte tak jak trzeba i przyklejone też odpowiednio bo nie tylko jej przyklejałam. Co do techniki mam ją opanowaną. Siostra, lekko się maluje i raczej unika przyklejania czegokolwiek więc przypuszczam że to było powodem dyskomfortu.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Były elastyczne, bardzo gęste i długie z brokatem, przycięte tak jak trzeba i przyklejone też odpowiednio bo nie tylko jej przyklejałam. Co do techniki mam ją opanowaną. Siostra, lekko się maluje i raczej unika przyklejania czegokolwiek więc przypuszczam że to było powodem dyskomfortu.

Nitka24

Racja nawet w sztucznych rzęsach trzeba się po prostu dobrze czuć. Ja preferuję jednak kępki i może akurat w nich siostra też czułaby się lepiej.

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

Dziewczyny odsyłam Was do mojego makijażu SULTRY SUMMER sultry-summer-t878.html
tam rzęsy "połówki\' w akcji

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

ja też bardzo lubię czasami strzelić sobie doczepiane rzęsy i uważam, że teraz mnóstwo się pojawiło ciekawych rzęs dobrej jakości, które super wyglądają na oku i w ogóle powodują , że oko jest wyraziste i pełne uroku. Ja od kilku miesięcy używam rzęs z norek marki Laura Vito , bo są dobrej jakości i maja taki lekki połysk, że prezentują się bardzo okazale na oku

Re: Sztuczne rzęsy-makijaz oczu

a ja hmmm....raczej fanką sztucznych rzęs nie jestem, wolę swoje naturalne, dobrze wytuszowane

Twitter: https://twitter.com/oluskka93Blog: http://www.oluskka-makeup.blogspot.com Serdecznie zapraszamZapraszam do ShinyBox http://shinybox.pl/?ref=04e2958
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: