Sprawdzone produkty do zębów

  • 2010-09-12, o 15:26
  • 111
  • 50 995
  • 54
  • 67

Sprawdzone produkty do zębów

Jaka jest Twoja ulubiona pasta do zębów? taka która porządnie wyczyści ząbki a jednocześnie dba o ich zdrową kondycję? ja lubię pastę Sensodyne wybielającą - pielęgnuje nie tylko moje zęby ale i dziąsła, dodatkowo pozwala zachować biały uśmiech

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Moje sprawdzone produkty:
- płyny firmy Listerine
- nić dntystyczna firmy Oral B o smaku miętowym

czasem też stosuję wykałaczki, ale te są również firmy Oral B o smaku miętowym;)
Wszystkie te rzeczy można dostać w drogerii Rossman.

Re: Sprawdzone produkty do zębów

nić dentystyczna- prokudent- ale chyba kazda jest db wazne zeby jej db używac
pasta do zebów- ziaja bez fluoru
płyn do płykania- listerine

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Jedyna pasta do zębów jakiej używam to Blend-a-med pearl white. po tej pascie mam bardzo białe zęby

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sprawdzone produkty do zębów

A ja teraz kupuję colodent - porównałam skład z tymi droższymi i jest to samo - poza smakiem.

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Ja używam pasty Blend-a-med 3D white.Niedawno,jak byłam w kinie to dostałam pastę Colgate Sensitive Pro-Relief za darmo!
Mam również nić dentystyczną Jordan Classic Mint, a do płukania jamy ustnej mam Colgate Plax Multi Protection Wszystkie opisane wyżej produkty dobrze się sprawują, chodź pasta nie specialnie wybiela ale bardzo ją lubie i na razie nie kupie innej )

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Bardzo dobra pasta to Elgydium wybielajaca jest swietna ! polecam

Malvi

Re: Sprawdzone produkty do zębów

ja tez uzywam elgydium ale te granatową...super oczyszcza ząbki...

Re: Sprawdzone produkty do zębów

A używacie jakiś specjalnych żeli, czy innych środków wybielających zęby? I nie chodzi mi w tym przypadku o pasty do mycia z taką funkcją, tylko o specjalistyczne produkty. Mogą być też takie, po które trzeba iść do apteki środki medyczne stomatologiczne, ale o skutecznym działaniu. Fajnie byłoby poznać sprawdzone opinie. Chciałam wybielić sobie zęby u denstysty ale cena takiego zabiegu powaliła mnie na kolana.

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Szczerze to ciągle eksperymentuję z pastami do zębów i szukam tej idealnej. Aktualnie używam pasty Sensodyne, bo mam bardzo wrażliwe zęby, do tego płyn do płukania jamy ustnej z Rosmanna (ten żółty) i nić dentystyczną. Ale muszę pomyśleć o jakiejś wybielającej paście:)Kiedyś miałam taką z amwaya, ale porażających efektów nie zauważyłam:p

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Sprawdzone produkty do zębów

W ubieglym roku w Polsce kupilam paste wybielajaca White & Brilliant firmy Denivit, w zalaczeniu pasek do porownywania stopnia wybielenia za jedyne 10 zlotych. Bardzo sobie chwale, trzymam w domu opakowanie bo jak bede nastepnym razem to kupie od razu wiecej.

Listerine fioletowa

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: