Sprawdzone produkty do zębów

  • 2010-09-12, o 15:26
  • 111
  • 50 932
  • 54
  • 67

Re: Sprawdzone produkty do zębów

a znacie jakies dobre produkty do wybielenia zebow ?

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Tutuaj wszystko na ten temat:

wybielanie-z-bow-t55.html

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Ja mam nadwrażliwe zęby dlatego używam pasty elmex - tej w zielonym opakowaniu, a dodatkowo specjalny żel elmex, który wzmacnia szkliwo i zapobiega nadwrażliwości zębów. Poza tym płyn do płukania ust też do nadwrażliwych zębów:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sprawdzone produkty do zębów

ja stosowałam bardzo wiele past ale wydaje mi się że moje zęby są najmniej wrażliwe po Oral B i jakoś tak lepiej czyści zęby.

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Ja również zaczęłam stosować Elmexa, już po miesiącu przestałam odczuwać dolegliwości na gorące, zimne etc. Z tego co czytałam to jedna z niewielu past, która faktycznie zawiera jakieś mikroskładniki poprawiające kondycję zębów, mniej się psują etc. Używam pomarańczową, ponieważ strasznie psuły mi się zęby. Zobaczymy jakie będą efekty po dłuższym stosowaniu

Re: Sprawdzone produkty do zębów

To już kilka lat z ajoną bez fluoru i nic złego się nie dzieje.
Niby tyle było gadania na temat cudownego wpływu fluoru na zęby, a realia są całkowicie inne.
Fluor jest zbędny i w sieci jest na to cała masa dowodów.

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Ja używam zamiennie Blendamed i Sensodyne

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Ja mam dwa sprawdzone produkty. Wybielająca (email diamant – ta od Dody) oraz odświerzająca (airlift)

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Przedmówczyni raczej nigdy się już tutaj nie pojawi, ale do innych - czy te produkty rzeczywiście komukolwiek z was pomogły?

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Ja ponieważ mam wrażliwe zęby najczęściej używam past Elmex i Sensodyne, oprócz tego używam nici dentystycznych. Ostatnio zastanawiałam się nad jakaś pasta lub paskami wybielającymi, znacie coś ciekawego? :))
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: