Sprawdzone produkty do zębów

  • 2010-09-12, o 15:26
  • 111
  • 50 928
  • 54
  • 67

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Kiedys zapytalam mojej dentystki po wybielaniu zebow, jak mam utrzymac efekt wybielania. Powiedziala, ze mam uwazac na wszystkie pasty wybielajace i nie uzywac ich regularnie, poniewaz niszcza szkliwo. Trzeba pamietac o zmianach i najlepiej uzywac pasty Blanx. Kiedys zobaczylam w aptece, ze sa drogie, ale niedawno znalazlam na ceneo. Kosztuje tu 20zl. Nadal nie jest to tanio, ale skoro mam ja zadko uzywac i wybiela bardzo dobrze i jest dla wrazliwych zebow to sobie ja sprawie tutaj

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Od dłuższego czasu myję zęby pastą bez fluoru - Ajoną. Naczytałam się sporo na temat jego szkodliwości, szczególnie dla kobiet w ciąży. Macie wyrobione swoje zdanie na ten temat? Korzystacie z past bez fluoru?

Re: Sprawdzone produkty do zębów

ja stosuje paste elgydium przeciwko plytce nazebnej -nie zamienie na zadna inna..a dzieciom,odkad wyszedl im 1 zabek mylam i myje pasta bez fluoru z Ziajki...jak do tej pory nie maja ani jednego ubytku,zabki sa snieznobiale ..nie nakazuje im slodkosci (ale z umiarem)..takze u mnie ta pasta dziala..sa dentysci,ktorzy wrecz zaleca mycie zebow bez fluoru ,a sa i tacy ,którzy wrecz sa oburzeni,ze nie uzywa sie past z fluorem..ja mam na ten temat wyrobione zdanie.ja uzywalam w dziecinstwie past fluorowych,w szkole byla przymusowa fluoryzacja ,nie jem slodyczy a i tak mam 2 plomby ,zalozone w dziecinstwie..

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Również się z tym spotkałam. Jedni robią ohy i ahy nad pastami bez fluoru, a inni negują ich stosowanie. Najważniejsze to mieć swój rozum. Pomimo wyeliminowania fluoru moje zęby są w bardzo dobrej kondycji, co potwierdziła ostatnia wizyta kontrolna.

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Również mam pastę bez fluoru, ale to ze względu na krwawienie dziąseł. Dentysta kazał mi zmienić na taką. Korzystam od dwóch miesięcy. Nie wiem z czego wynikała zmiana, ale w zasadzie krwawienia dziąseł na dobrą sprawę już nie ma. Ciekawa jestem co z tym fluorem jest nie tak

Re: Sprawdzone produkty do zębów

na zbyt duzą ilosć fluoru reagujemy źle...w niektórych miastach, czasem tych większych, woda jest dodatkowo fluoryzowana, ta z kranu...miałam gdzies mapę Polski sporządzona na tej zasadzie co klasa twardosci wody do prania....hmmm...w tych regionach nie zaleca sie fluoru w paście...podobnie dzieciom...jakoś szkodzi

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Ja mam paste i żel wybielający z białej perły,bardzo sobie chwalę no i dodatkowo sensodyne bo mam wrażliwe dziąsła

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Sprawdzone produkty do zębów

picjafly - czytałam o tym. Ponoć nawet zaleca się, by dzieci nie korzystały z past bez fluoru. Czytałam o tym w siedzi.
To dziwne, że większość korzysta z czegoś, co wcale nie ma pozytywnego wpływu na nasze zdrowie... heh..

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Ale to dla dzieci również jest ta Ajona? Nie ma jakiegoś podziały na pasty bez fluoru dla dorosłych i dla dzieci?

Re: Sprawdzone produkty do zębów

http://www.zdrowekosmetyki.com.pl/index ... cts_id=460

polecam tą, mialam próbkę, nadaje sie do wrażliwych zębów dorosłych

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: