Sprawdzone produkty do zębów

  • 2010-09-12, o 15:26
  • 111
  • 50 996
  • 54
  • 67

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Nie istnieją osoby, które nigdy nie połykały pasty - chyba że nigdy wcześniej nie myły zębów.
Nawet dorosły myjąc zęby połyka jej trochę - chyba że potraficie zamknąć sobie gardło :p

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Rzeczywiście, ale to łykamy przecież odrobinkę - nie są to ilości, które sprawiłyby nam jakiekolwiek problemy, prawda?
Chyba, że ktoś myje zęby po 10 razy dziennie i rzeczywiście za każdym razem połyka pastę

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Ja tam nie zauważyłam żeby nawet odrobinka pasty mi samowolnie wpadła do gardła.To jak wy te zęby myjecie że sama pasta do gardła wam wpada?

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Ja tam nie zauważyłam żeby
nawet odrobinka pasty mi samowolnie wpadła do gardła.To jak wy te zęby myjecie że sama pasta do gardła wam wpada?

czaswrocicnaziemie

no wlasnie ,chcialam zapytac dokladnie o to samo... nawet jak plukam gardlo wodą czy szałwią ,nie ma mi prawa cokolwiek wleciec,,,

Re: Sprawdzone produkty do zębów

katy- w takim razie źle płuczesz:) albo masz jakąś tajemnicza zastawkę:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Katy ja mam tak samo,nie wyobrażam sobie jak może coś wlecieć

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Dziewczyny... robicie myju, myju pastą
Pasta zamienia się w pianę, zaczyna robić się wodnista - nie ma bata, żeby nic z tego nie połknąć.
Nie chodzi tutaj o pastę prosto z tubki :p

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Widocznie skoro wam piana leci to źle zęby myjecie,takie są moje spostrzeżenia,nie wyobrażam sobie łykania piany od pasty wybielającej :/

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Sprawdzone produkty do zębów

oczywiscie ze to mozliwe- przeciez zostaje na policzkach:0 a jesli nie pasta to plyn do płukania ust:) to w koncu sie polknie pozostałosci z wnętrza policzków:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Sprawdzone produkty do zębów

mnie tam nic na policzkach nie zostaje...moja pasta jest sama w sobie wodnista i raczej wylatuje z buzi,anizeli wpada do srodka...poza tym jak ma wpasc do buzi ,jak sie jest w pozycji pochylonej do przodu -ja tak zawsze zeby myje..no ale widocznie co niektórym wpada albo wypada

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: