Sprawdzone produkty do zębów

  • 2010-09-12, o 15:26
  • 111
  • 50 931
  • 54
  • 67

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Ja tylko raz wybielałam za pomocą pasków i nie była to dobra decyzja… Po pierwsze efekt nie było długotrwały, po drugie to wybielanie bardzo podrażniło mi dziąsła i zęby stały się nadwrażliwe. Po jakimś czasie chciałam powtórzyć wybielanie, ale decydowałam się już na sprawdzone miejsce (wybielałam w Dentestetica) i różnica jest ogromna. Zęby mają dużo jaśniejszy, ładny odcień, żadnych skutków ubocznych.

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Jeśli chodzi o pasty wybielające to próbowałam ich dużo, ale najlepsza wydaje mi się Blenda Med Pearl. Niestety po dłuższym stosowaniu musiałam ją odstawić bo moje zęby stały się strasznie wrażliwe. Zastanawiam się nad wybieleniem u dentysty. Co o tym myślicie?

Re: Sprawdzone produkty do zębów

To błąd. Wybielanie zabiegowe osłabia zęby, możesz zniszczyć sobie szkliwo, a efekt i tak jest krótkotrwały. Żeby mieć ładne i białe zęby najpierw trzeba zmienić styl życia. To podstawa. Bez tego nigdy nie będziecie mieli trwałego efektu.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sprawdzone produkty do zębów

To błąd. Wybielanie zabiegowe osłabia zęby, możesz zniszczyć sobie szkliwo, a efekt i tak jest krótkotrwały. Żeby mieć ładne i białe zęby najpierw trzeba zmienić styl życia. To podstawa. Bez tego nigdy nie będziecie mieli trwałego efektu.

raniec

Nie wiem czy jestem zbyt drażliwa,ale wkurza mnie Twoje negowanie wszystkiego.
Co wiesz o stylu życia osób które nawet ani słowa o tym nie napisały?
Z góry zakładasz że każdy pije kawę i pali szlugi,dlatego efekty nie będą długotrwałe?(ponoć każdy mierzy swoją miarą )
Jeżeli ktoś ma kasę może coś chwila chodzić na wybielanie do stomatologa,może też zainwestować w licówki,mnie na to kasy nie szkoda

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Sprawdzone produkty do zębów

hahaha, nie- nie jesteś drażliwa ani przewrażliwiona:) ajeśli tak- to ja tym bardziej:D

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Myślę, że powinnaś ze trzy razy przeczytać wypowiedzi zanim je komentujesz bo...
A gdzie ja napisałam, że ktoś konkretny robi to i to? Napisałem, że wybielanie ma sens przy zmienianiu stylu życia, co jest prawdą. Ja nie rozpływam się nad wszystkim i nie walę naiwnością, patrzę to na obiektywnie.

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Myślę, że powinnaś ze trzy razy przeczytać wypowiedzi zanim je komentujesz bo...
A gdzie ja napisałam, że ktoś konkretny robi to i to? Napisałem, że wybielanie ma sens przy zmienianiu stylu życia, co jest prawdą. Ja nie rozpływam się nad wszystkim i nie walę naiwnością, patrzę to na obiektywnie.

raniec

Napisalas:

To błąd. Wybielanie zabiegowe osłabia zęby, możesz zniszczyć sobie szkliwo, a efekt i tak jest krótkotrwały. Żeby mieć ładne i białe zęby najpierw trzeba zmienić styl życia. To podstawa. Bez tego nigdy nie będziecie mieli trwałego efektu.

raniec

Jak mozesz komus kogo nie znasz i nie widzialas na oczy radzic zeby zmienil styl zycia ? Nawet jesli sie zwracasz do ogolu to tym bardziej ! To moze Ty 3 razy sie zastanow zanim napiszesz coś tak niemądrego

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Myślę, że moderatorce nie przystoi pisanie w taki sposób i takich głupot. Gdyby to była podstawówka to pewnie bym się zabrała za tłumaczenie czytania ze zrozumieniem, ale tutaj pretensje proszę kierować już swoich nauczycieli.

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Myślę, że moderatorce nie przystoi pisanie w taki sposób i takich głupot. Gdyby to była podstawówka to pewnie bym się zabrała za tłumaczenie czytania ze zrozumieniem, ale tutaj pretensje proszę kierować już swoich nauczycieli.

raniec

To nie jest pierwszy raz kiedy Cie upominam, jeszcze raz podaje do Twojej wiadomosci - masz jakies uwagi i zastrzezenia na temat mojego moderowania to napisz do @ladymakeup na pw.

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Ja polecam (ze zwykłych) paste colgate max fresh, z tego co używałem to najlepsza

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: