Sprawdzone produkty do zębów

  • 2010-09-12, o 15:26
  • 111
  • 50 927
  • 54
  • 67

Re: Sprawdzone produkty do zębów

tu nie chodzi o wpadanie no ale kurcze, nie zostaje Ci na policzkach wewnatrz płyn do płukania ust:)? NIGDY nie zdarzyło Ci sie oblizac warg od pasty? kącików ust? juz po płukaniu, jesli nie zrobiło sie tego dokładnie:)?

w takim razie pytam: skąd wiecie, że wasza pasta jest miętowa:)?

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Sprawdzone produkty do zębów

tu nie chodzi o wpadanie no ale kurcze, nie zostaje Ci na policzkach wewnatrz płyn do płukania ust:)? NIGDY nie zdarzyło Ci sie oblizac warg od pasty? kącików ust? juz po płukaniu, jesli nie zrobiło sie tego dokładnie:)?

w takim razie pytam: skąd wiecie, że wasza pasta jest miętowa:)?

picjafly

wg mnie nie trzeba jesc ani polykac pasty,zeby wiedziec,ze pasta jest mietowa hehehe..sa receptory ,czy jakos tak na jezyku,ktore automatycznuie wyczuwaja chociazby po zapachu...plynu do plukania ust nie uzywalam i uzywac nie bede,,od zawsze plukam usta ziolami.a jak mam na ustach paste ,to po prostu zmywam buzie i tyle...

Re: Sprawdzone produkty do zębów

No własnie, nie trzeba połykać, żeby czuć smak. Kubki smakowe są m.in. na języku ;>

Kubki smakowe rozmieszczone są na języku, podniebieniu, w nabłonku gardła, nagłośni oraz w górnej części przełyku.

Wikipedia

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Widocznie skoro wam piana leci to źle zęby myjecie,takie są moje spostrzeżenia,nie wyobrażam sobie łykania piany od pasty wybielającej :/

czaswrocicnaziemie

Tak żebyś zrozumiała o co chodzi...
A szminkę zjadasz? Wiesz ile każda z nas rocznie jej połyka? No właśnie - i tutaj wygląda to podobnej zasadzie

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Szminki tez nie zjadam,bo używam pigmentu koloryzującego ze sleek\'a . Także takowy problem nie jest mi znany. Katy ja tez myje zęby pochylając się nad umywalką.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Mimo wszystko w życiu trochę tej szminki zjesz
Troszkę pasty również trafia do żołądka - czy tego chcesz, czy nie chcesz.
Ale... co to za temat Dajmy już spokój

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Jak to o czym? O łykaniu pasty
Ale już nie łykajmy i dajmy spokój temu tematowi

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Myślę, że w tym temacie już wszystko zostało wyjaśnione
A czy korzystacie również z płynów do płukania?

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Mi pomogły pasty Blanx Anty Osad. Dostępne są w aptekach głównie. Ja kupiłam w sklepie intrnetowym saluti.pl i zapłaciłam stosunkowo mniej niz w sklepach. Efekty zauważyłam po kilku misiacach uzywania pasty. Moge polecic

Re: Sprawdzone produkty do zębów

Bardzo dobra jest pasta Recaldent oraz Dr Collins...niestety u nas niedostępne.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: