Samoopalacz, czy balsam brązujący?

  • 2012-04-16, o 17:09
  • 117
  • 75 717
  • 80
  • 89

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

 

366

Ja też wolę używać balsam brązujący. Moim ulubionym jest balsam do ciała rozświetlająco – brązujący Korany. Jestem bardzo zadowolona z jego działania :) Bardzo dobrze nawilża i nadaje skórze delikatną opaleniznę. Jest przydatny zwłaszcza teraz kiedy nie ma jeszcze wystarczająco słońca na opalanie się, a chodzi się już w krótkich rzeczach i pokazuje się nieco więcej ciała, które nie musi być blade jak ściana po zimie ;)

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Używamy go w konkretnym celu, zależy nam na szybkości działania -> samoopalacz. Chcemy stosować go jak zwykły balsam, a jeśli przyciemni delikatnie i to przy okazji to super -> wybieramy mleczko brązujące. Polecam Sun Ozon z rossmana. Nakładasz jak zwykły balsam - tyle tylko, że starasz się dokładniej go rozetrzeć na danej partii, kolejno przechodzisz do następnej i tak dalej. Omijaj kolana, łokcie, a po kremowaniu DOKŁADNIE umyj dłonie, między paluszkami lubi tworzyć pomarańczkę.

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Sun Ozon jest całkiem fajny :) Miałam też kiedyś balsam brązujący Bielandy i też bardzo fajnie nadawał kolorek skórze, bez żadnych smug i pomarańczowych cieni :))

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Oj ja nie cierpię samoopalaczy, zostawiaja smugi i maja brzydki zapach. Najczesciej tworza pomaranczowa lub zolta opalenizne :/ Jesli chce byc opalona bez slonca to zdecydowanie bardziej wole balsam lub maslo brazujace :)

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

to spróbuj koncentrat z bielendy argan bronzer, ja mieszam go z balsamem i daje extra efekt, bez smug i niezdrowego kolorytu pomaranczy:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Dziewczyny a miała któraś może StMoriz? Widziałam, że są w promocji w Douglasie.

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Jeżeli chodzi o balsamy brazujące to moim zdaniem genialne jest masło do ciała Golden Oils, nawilżające i brązujące,  z drogocennymi olejkami. Używam i nie dość że ładnie nawilża to jeszcze tworzy efekt opalenizny

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

te z douglasa to chyba są teraz na promocji, ale ich nie używałam:) co do olejku to argan bronzer jest dość mocny, wiec warto go mieszac z tym balsamem czy masłem które najbardziej lubimy, wtedy mamy dwa w jednym^^

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Z bielendy chwalę sobie Magic Bronze, ta pianke brazujaca do twarzy, ma delikatna konsystencje i nie tworzy smug, dla mnie bomba :)

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

co do samoopalaczy to srednio wspominam , bo mialam plamy itd. A balsamy bardzo lubie. Mam arnag bronzer, on jest w formie koncentraktu i tak jak ktoras napisala mieszam go z kremem lub innym zwyklym balsamem.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: