Samoopalacz, czy balsam brązujący?

  • 2012-04-16, o 17:09
  • 117
  • 75 723
  • 80
  • 89

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Balsam garniera był najlepszy. Zero plam

Za co lubię węże odciągowe ?

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Samoopalacz- dla mnie zdecydowanie lepszy w swoim działaniu,po prostu bardziej skuteczny? Może zależy to od karnacji,ale sam balsam brązujący nie dął takiego efektu.

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Zdecydowanie balsam. Przynajmniej tak jest w moim przypadku. Trzeba jednak wybrać produkt dobrej firmy,żeby nie zostawiał plam.

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

U mnie najlepiej sprawdza się emulsja do ciała samoopalająca Aloe Vera hb. Dobrze się rozprowadza i nie zostawia plam. Kiedyś poszłam na opalanie natryskowe do opolskiego salonu, ale nie był to dobry pomysł. Skóra była strasznie ciemna, a gdzieniegdzie pojawiły się brzydkie plamy. Nigdy więcej nie wydam pieniędzy na taki zabieg!

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Może któraś z was mogłaby polecić dobry samoopalacz do twarzy,te dotychczas przeze mnie stosowane strasznie robiły plamy no i dziwnie tak jakby osadzały się na brwiach Do ciała nie stosuje,bo chodzę na solar, nie opalam tylko twarzy,ale śmiesznie to wygląda jak zmyję makijaż ciało brązowe a twarz blada,dlatego próbuję to powoli zmienić,jak na razie z marnym skutkiem

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Zobacz sobie spray Technotan .Ładnie opala, bez plam.

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

polecam Eveline, Selftan, żelowy samoopalacz do twarzy i ciała, 3w1, Plusem samoopalacza jest jego żelowa konsystencja. Łatwo rozprowadza się na skórze, pokrywając ją równomiernie. Użyłam do po peelingu dzięki nie pozostawił smug i plam. Zapach ma całkiem inny niż pozostałe samoopalacze, jest ładny.
Kupiłam saszetkę na próbę i jestem dość zadowolona. Wystarczyła na aplikację na całą twarz. Żel podkreślił i wzmocnił naturalną opaleniznę nadając skórze ładny brązowy odcień. Samoopalacz nie wywołał podrażnień na mojej skórze.

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

wydaje mi sie że kto co lubi ,jesli sie umie nakładać samoopalacz to czemu nie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

nigdy nie używałam samoopalacza boje się, że porobią mi się jakieś smugi ;D po balsamie brązującym też można spodziewać się takiego efektu czy jest bardziej bezpieczny jeśli chodzi o plamy? 

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

balsam brązujący 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: