Samoopalacz, czy balsam brązujący?

  • 2012-04-16, o 17:09
  • 117
  • 75 697
  • 80
  • 89

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Na pewno możesz zamówić bezpośrednio na ich stronie :) teraz maja super promocje na rajstopy w spreyu czy rękawice własnie:)

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

też wolę balsamy brązujące, a nawet mgiełkę - jakos mi przypasowała. do tego używam specjalnej rękawicy i nie ma problemu z plamami czy smugami:)

2015-06-24 15:14:22 autor Karamba

A co to za mgiełka? Gdzie można ją kupić?

2015-06-30 22:42:31 autor Tinny

ja zamawiałam z ich strony, ale wiem, że w douglasie są ich produkty:) w tym zestawy o których pisała Wisienkowa11. Jeszcze mam tą mgiełkę, ale jak się skończy to zastanawiam się właśnie nad takim zestawem. 

 

Lubię ta mgiełkę bo można ją używac do góry nogami i nie zapowietrza się. już nie raz miałam tak np. z kremami, że następował wybuch i za dużo miałam na rękach :p

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Ja zdecydowanie wolę balsamy brązujące, według mnie dają naturalniejszy efekt niż samoopalacze i zazwyczaj tak nie śmierdzą :) Jednak jak mam okazję to wolę opalać się naturalnie :)

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Balsam to lepsza opcja ;)

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Kiedyś używałam balsam brązujący, chyba z firmy Johnson&Johnson i był fatalny. Nie ważne jak go wsmarowywałam i tak były smugi. Nie polecam.

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

dlatego ja uzywam rękawicy żeby nie mieć problemu ze smugami:)

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Na mojej bladej skórze ładniejszy efekt daje balsam brązujący. Jednak lubię użyć czasem samoopalacza np na nogi.

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

balsam :) dodatkowo ci nawilży skóre ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Samooplaacze od st. moriz nie śmierdzą ;P Może to zabrzmi dziwnie, bo zawsze uważałam, że samoopalacze mją kiepski zapach. Ale te są super :) A opalenizna naprawdę jest piękna, ostatnio na wesele uzyłam rajstopy w sprayu i wszyscy się pytali skąd mam taką opalenizne :D

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

najlepsza bybłaby metoda natryskowa :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: