Samoopalacz, czy balsam brązujący?

  • 2012-04-16, o 17:09
  • 117
  • 75 641
  • 80
  • 89

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

A nie masz czasami ziemi egipskiej IKOS? To ona właśnie nadaje skórze lekkiej opalenizny. Dodatkowy balsam jest zbędny. Nie zatyka porów, a większość jej składników stanowią minerały. Śmiało możecie korzystać.

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

A nie masz czasami ziemi egipskiej IKOS? To ona właśnie nadaje skórze lekkiej opalenizny. Dodatkowy balsam jest zbędny. Nie zatyka porów, a większość jej składników stanowią minerały. Śmiało możecie korzystać.

raniec

a jaka jest jej przybliżona cena ?
bo z tego co wiem to jest tańsza od ziemi egipskiej BIKOR

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

I tak na cale cialo nakladacie te ziemie egipska? na nogi, brzuch, plecy rece etc?
nie sciera sie ubraniem?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

A nie masz czasami ziemi egipskiej IKOS? To ona właśnie nadaje skórze lekkiej opalenizny. Dodatkowy balsam jest zbędny. Nie zatyka porów, a większość jej składników stanowią minerały. Śmiało możecie korzystać.

raniec

a jaka jest jej przybliżona cena ?
bo z tego co wiem to jest tańsza od ziemi egipskiej BIKOR

Tutaj masz - http://ciao.pl/ikos-ziemia-egipska-m34.html
Jest małe opakowanie w niższej cenie, więc można niższym kosztem przetestować.

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

pewnie zakupię mniejsze opakowanie, bo w końcu muszę coś zrobić z moją twarzą, żeby była jeszcze ładniejsza!

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

i sie nie dowiedzialam )

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Ja mogę zaproponować Ci emulsję do ciała samoopalającą HB. Nadaje skórze ładny, ciemny odcień. "Opaleniznę" będzie widać po kilku godzinach.

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Ja polecam VICHY CAPITAL SOLEIL uzyskuje kolor skory ktory mnie satyfakcjonuje , a nie za bardzo przesadzony prawie juz czarny kolor skory

ulises

Nie jest on chyba najtańszy, to w końcu Vichy. Ile takie cudo kosztuje? I jaki ma zapach? Bo kosmetyki brązujące mają taką nieprzyjemną dla mnie nutę, która mnie zawsze od nich odpycha.

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Ladka, HB ma jeszcze jeden bardzo dobry kosmetyk - Aktywny krem samoopalający HB. Tutaj faktycznie opalenizna wygląda naturalnie, jest widoczna po kilku godzinach. Większość samoopalaczy sprawia, że skóra wygląda bardzo sztucznie. Ten kosmetyk testowałam przez kilka tygodni i różnica faktycznie była istotna.

http://hbkosmetik.pl/media/catalog/product/cache/1/small_image/280x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/x/l/xl_aktiv_selbstbraeuner__1291886427.jpg

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Ja opłakuję nadal balsam brązujący z Garniera, nie wiem, dlaczego go wycofali... ;(

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: