Samoopalacz, czy balsam brązujący?

  • 2012-04-16, o 17:09
  • 117
  • 75 713
  • 80
  • 89

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

też wolę balsamy brązujące, a nawet mgiełkę - jakos mi przypasowała. do tego używam specjalnej rękawicy i nie ma problemu z plamami czy smugami:)

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Ja nigdy się nie smarowałam ani tym ani tym ale słyszałam że bardzo dobry jest samoopalacz z Bielendy i właśnie mam zamiar go przetestować ;)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Ja wolę samoopalacze. Przyznam, że kiedyś nie wiedziałam jak się z nimi obchodzić, ale odkąd znalazłam ten jedyny wszystko jest łatwiejsze :D i opalenizna ładna, bez smug. Karamba jaką masz rękawice?

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

ja używałam pianki brązującej z Bielendy, sprawdzała się super, żadnych plam, smug.

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Ja wolę samoopalacze. Przyznam, że kiedyś nie wiedziałam jak się z nimi obchodzić, ale odkąd znalazłam ten jedyny wszystko jest łatwiejsze :D i opalenizna ładna, bez smug. Karamba jaką masz rękawice?

2015-06-25 20:56:43 autor Wisienkowa11

zapodałam sobie cały zestaw z rękawicą z st.moriz. mi ułatwia bardzo i przynajmniej ręce się nie brudzą

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Oo też je stosuję :D czyli nie tylko ja jestem ich fanką. Ja uwielbiam samoopalacz w musie :) I maja tez takie fajne zestawy podróżne, nie wiem czy widziałas?

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

ja używałam pianki brązującej z Bielendy, sprawdzała się super, żadnych plam, smug.

2015-06-25 21:13:07 autor szalona20

Też mam piankę brązującą z Bielendy, nie trzeba jej wcierać starczy tylko lekko przejechać reką po ciele. No i nie opala "na cegiełkę" , ani na "pomarańczke" tylko na taki subtelny brąz.

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

Najlepszy jest balsam brązujący. W tym roku odkryłam bardzo fajny balsam Egiptu brązujący od Korany. Spisuje się bardzo dobrze :) Nadaje skórze delikatny (nie przesadzony) odcień brązu, a także skutecznie nawilża. Krem jest całkowicie naturalny, zawiera pszczeli wosk i miód, dzięki czemu lepiej działa i w żaden sposób nie szkodzi skórze

 

5
22

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

naczytałam się o tych balsamach brązujących, że aż chyba sama się na jakiś zdecyduje ;)

Re: Samoopalacz, czy balsam brązujący?

też wolę balsamy brązujące, a nawet mgiełkę - jakos mi przypasowała. do tego używam specjalnej rękawicy i nie ma problemu z plamami czy smugami:)

2015-06-24 15:14:22 autor Karamba

A co to za mgiełka? Gdzie można ją kupić?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: