Powiększenie biustu

  • 2012-04-25, o 11:51
  • 269
  • 106 419
  • 107
  • 169

Re: Powiększenie biustu

a jakie ZOŁZA tabletki bierzesz?

Re: Powiększenie biustu

Holenderski Bust Up.
Z tego co się orientuję to można je dostać w aptekach, na allegro (tylko uważaj na polskie "odpowiedniki") oraz na stronie producenta www.joyusa.eu.
Teraz jest taki wybór tych tabletek, że masakra. Ja wybrałam te ze względu na ziołowy skład (działają na zasadzie fitohormonów) oraz z tego względu, że znajoma z biura je też bierze.

Re: Powiększenie biustu

i co jakis jedrniejszy sie zrobil i wiekszy?

Re: Powiększenie biustu

Holenderski Bust Up.

Zołza30

Ktory to jest holenderski produkt? Tak z czystej ciekawosci pytam

Re: Powiększenie biustu

Chodzi mi o ten zwykły Bust Up, który jest dostępny już wiele lat na rynku. Na jego podstawie powstało wiele modyfikacji i udziwnień, niestety...

Jeśli chodzi o działanie to moim zdaniem raczej ujędrnia i podnosi biust. Ja bynajmniej nie zauważyłam, żeby jakoś znacznie urósł. No może optycznie rzeczywiście, bo jak piersi tak nie wiszą to i lepiej w staniczku wyglądają, ale na pewno nie powiększyły tak jak w reklamie:)
W pierwszym tygodniu miałam tez huśtawki nastrojów i dziwne uczucie swędzenia w piersiach, ale teraz już to minęło. Byłam też bardziej śpiąca, ale może to bardziej wpływ jesieni i coraz krótszego dnia, niż tabletek.
Moje efekty to na pewno ujędrnienie i podniesienie. Zauważyłam też, że moje zmarszczki na rowku pomiędzy piersiami się zmniejszają. Z tego się chyba najbardziej cieszę bo to był mój taki mały kompleks, przez który unikałam bluzek z większym dekoltem.

Re: Powiększenie biustu

Breastfast. Brałyście to? Próbowalam balsamow i cwiczen ale nic to nie dało. Mały biust to najwiekszy mój kompleks;(

Re: Powiększenie biustu

Słyszałam o tym, ale moja koleżanka była bardzo niezadowolona z tego produktu, bo strasznie ją żołądek bolał jak zaczęła kurację, więc oddała resztę tabletek siostrze, która miała ten sam problem. Więc ja omijam te tabletki, pomimo dużej reklamy na necie. Ale jak chcesz to próbuj, może na Ciebie inaczej zadziała, tylko bądź z nimi ostrożna.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Powiększenie biustu

Holenderski Bust Up.

Zołza30

W Holandii nie ma takich tabletek a na ich stronce pisze, ze jest to amerykanski produkt:

http://www.joyusa.eu/pl/node/8

W Holandii reklamuja jakies kapsulki Erdic, w Polsce tez pisza o nich, ponoc belgijskie, sa bardzo drogie okolo 660 zl miesieczna kuracja a trzeba na pewno kilka miesiecy stosowac.
A tu taki ciekawy watek na ten temat naturalnego powiekszania biustu:

http://www.apteka-internetowa.biz/index.php?showtopic=

Re: Powiększenie biustu

Niestety nie działa mi ten link o aptece. Mogłabym prosić, żebyś wkleiła go jeszcze raz?
Dziękuję

Re: Powiększenie biustu

O sorki, faktycznie zle wkleilam juz poprawiam:

http://www.apteka-internetowa.biz/index ... opic=34521

Dopiero widze, ze ten watek to z 2004 roku ale czytam na holenderskiej stronce, ze sa testowane w Slowacji w klinice ginekologicznej i przyniosly pozytywne rezultaty, 90% kobiet bylo zadowolonych. Rezultaty sa trwale, nie maja dzialan ubocznych ale dobrze wplywaja na paznokcie i wlosy. W ciagu 2 pierwszych miesiecy ( kuracja nr.1) tabletki maja na celu ujedrnienie piersi, w dalszej fazie czyli kuracja 2 i 3 maja na celu powiekszenie biustu.

Kuracja trwa 4-6 miesiecy po 10 tabletek dziennie. Sklad: 100 % naturalne jakies zboza i L-ornityne.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: