Powiększenie biustu

  • 2012-04-25, o 11:51
  • 269
  • 106 423
  • 107
  • 169

Re: Powiększenie biustu

O sorki, faktycznie zle wkleilam juz poprawiam:

http://www.apteka-internetowa.biz/index ... opic=34521

Dopiero widze, ze ten watek to z 2004 roku ale czytam na holenderskiej stronce, ze sa testowane w Slowacji w klinice ginekologicznej i przyniosly pozytywne rezultaty, 90% kobiet bylo zadowolonych. Rezultaty sa trwale, nie maja dzialan ubocznych ale dobrze wplywaja na paznokcie i wlosy. W ciagu 2 pierwszych miesiecy ( kuracja nr.1) tabletki maja na celu ujedrnienie piersi, w dalszej fazie czyli kuracja 2 i 3 maja na celu powiekszenie biustu.

Kuracja trwa 4-6 miesiecy po 10 tabletek dziennie. Sklad: 100 % naturalne jakies zboza i L-ornithine.

megi1828

Re: Powiększenie biustu

10 to chyba duża dzienna dawka jeśli chodzi o ilość tabletek.
Ja najpierw brałam 2 na dzień, ale efekt był bardzo słaby, doradzono mi zwiększyć do 4 i różnica jest znaczna. Jeśli o mnie chodzi to chyba po takiej ilości zmiany byłyby za duże.
Chociaż z drugiej strony tak często wyglądają testy. Najważniejsze, że pokazują iż tabletki są skuteczne i dają efekty

Re: Powiększenie biustu

Witajcie Dziewczyny! Jestem tu pierwszy raz, bo temat jest mi dopiero teraz bliski Zamierzam powiększyć piersi, chciałabym mieć operację jeszcze w tym roku. Na razie poszukuję dobrego lekarza i kliniki na Śląsku, bo tu mieszkam. Słyszałam wiele dobrych rzeczy o Weiss Klinik z Chorzowa, gdzie przyjmuje dr Zbigniew Giedrojć Juraha - "wujek google" pisze o nim same dobre rzeczy... A Wy co sądzicie? Czy któraś z Was zna tę klinikę i lekarza?

Re: Powiększenie biustu

Tabletki powiększające biust nie sprawią co prawda, że biust nagle urośnie o kilka rozmiarów, tak jak po implantacji, ale dzięki systematycznemu stosowaniu najlepszych z nich możesz liczyć na uzyskanie zauważalnej poprawy rozmiaru i wyglądu piersi.

Re: Powiększenie biustu

Ten ranking jest jakiś podejrzany, bo jak czytam fora to najwięcej negatywów jest na temat dakolenu, który znalazł się w rankingu a nie ma np zwykłego holenderskiego Bust Up, którego dość często chwalą. Poza tym już wcześniej widziałam podobny ranking, który był podpisany, że lista która się tam znajduje to obiektywna opinia twórców rankingu, nie potwierdzona badaniami:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Powiększenie biustu

No to masz Lenka poczytaj o tym swoim Breast Actives artykuł, że te tabletki to jeden wielki przekręt bez producenta, kontaktu, maila, telefonu itd Poniżej wklejam Ci link do artykułu

http://kobieta.wp.pl/kat,65524,title,W- ... caid=1fa28

Re: Powiększenie biustu

Może to po prostu placebo Myślisz, że to przez tabletki, a tak na prawdę przyczyny powiększenia Twojego biustu są inne?

"Evviva l\'arte!"

Re: Powiększenie biustu

Nie obrażając nikogo, dla mnie operacje plastyczne dla poprawienia urody są głupotą (chyba że czyjaś uroda ucierpiała w w jakimś wypadku), a szczególnie np powiększanie piersi. Tak naprawdę to dlaczego kobiety to robią? bo wszedzie w mediach jest taki stereotyp , że baba z duzym biustem jest super, atrakcyjna itp. a gdyby nagle ogłosili że wszystkim facetom podoba sie wielki brzuch i wielka dupa to tez byscie sobie powiększały? Poza tym te które chcą powiększyć biust poczytajcie jak taka operacja wygląda, bo jeśli planujecie mieć kiedykolwiek dzieci to już nie będziecie mogły karmić piersią. w trakcie takiego zabiegi jest rozcinana brodawka, uszkadzają się nerwy(brak czucia np w sutku).Najpierw trzeba poczytać o skutkach ubocznych i zastanowić się po co tak naprawdę to jest nam potrzebne, bo jeśli dla jakiegoś faceta, to moim zdaniem ktoś kto interesuje się tylko wyglądem naszego biustu nie jest normalny.

Re: Powiększenie biustu

Moja kolezanka CHCIALA POPELNIC SAMOBOJSTWO nie mogla normalnie zyc majac malusienki biust do tego ta propaganda ,faceci sie wysmiewali ze ma male piersiatka to wszystko wykanczalo ja byla bardzo dobra dziewczyna bardzo wrazliwa na cudze problemy wyrozumiala . miala dosyc nie wytrzymala psychicznie tak bardzo chciala miec duzy biust ,z kolei inne dziewczyny mogly jej pozazdroscic;miala ladne zgrabne nogi,zgrabniutka,wciecie w tali sexi,ladny zgrabniutki tylek miala ktory byl niesamowity wiele kobiet mogloby sobie tylko pomarzyc o takim tylku zgrabym jak ona miala delikatna subtelna urode miala piekne dlonie cialo..no widzicie zycie..

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Powiększenie biustu

Ktoś kto ma problemy z samooceną powinien poszukać dobrego psychologa. Każdy ma jakieś atuty i nie ma na świecie ideału twarzy, ciała itp, bo każdy człowiek ma swój własny obraz ideału, jednemu się podoba niska kobieta innemu wysoka, z większym biustem, z mniejszym.Nawet najpiękniejsze gwiazdy nie podobają się wszystkim !

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: