Powiększenie biustu

  • 2012-04-25, o 11:51
  • 269
  • 106 359
  • 107
  • 169

Powiększenie biustu

Czytałam o kilku metodach na powiększenie biustu ,jednak nie wiem, który jest najlepszy .Mam małe piersi i zastanawiam się nad ich powiększeniem .Proszę o pomoc .Czy miałyście powiększane piersi i jakim sposobem ?

Re: Powiększenie biustu

Tak, ja zdecydowałam się na powiększenie piersi ,a dokładniej własnym tłuszczem . Też miałam na początku obawy ,ale się odważyłam .Metoda w 100 % naturalna .Szczerze mówiąc bałabym się mieć silikony , dużo słyszałam o powikłaniach po operacji .Teraz moje piersi są świetne ,mogę zakładać fajne bluzeczki na lato i biust super się prezentuje .Jeżeli się zdecydujesz na tę metodę to polecam naprawdę dobrą lekarkę dr .Monikę Grzesiak .To właśnie ona zrobiła mi ten zabieg .

Re: Powiększenie biustu

ja robie wszystko zeby zmniejszac, inni powiekszaja:) ech zycie:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Powiększenie biustu

ja natomiast nie odważyłabym się na powiększanie biustu sama nie wiem dlaczego .. może właśnie niczego mu nie brakuje (?).

Re: Powiększenie biustu

Tak naprawde biust powiekszaja kobiety bardzo nieszczesliwe,wbrew pozorom,moja kolezanka powiekszyla sobie ale nie dla kogos tylo dla siebie

Prawdziwa, zielona ląka,ubrana w kolorowe kwiaty, promyki slońca ogrzewające moje plecy,spiew ptaków budzący mnie każdego dnia, łzy szczęścia,wiatr we włosach, spacery po lesie, świeży powiew wiatruWSZYSTKO CO ZIELONE TO DOBRO-sama natura nam podpowiada

Re: Powiększenie biustu

mnie sie wydaję, że kobieta powinna akceptować się taką jaka jest.. a jeśli już robi coś w stylu powiększania biustu to powinna to robić tylko i wyłącznie dla siebie i swojej satysfakcji ale wiadomo każdy ma inne zdanie na ten temat ..

Re: Powiększenie biustu

Tak też tak sądze KOBIETY POWINNY SIĘ A K C E P T O W A Ć !

Re: Powiększenie biustu

JAK tu sie A K C E P T O W A C- jak taka propaganda przez TV, INTERNET ,GAZETY... jeszcze do tego faceci potrafia zwracac uwage kobiecie ,ze powinna inaczej wygladac,ze jest brzydka,ze to tamto ma nieladne Przeciez idzie Z W A R I O W A C..itp..

Prawdziwa, zielona ląka,ubrana w kolorowe kwiaty, promyki slońca ogrzewające moje plecy,spiew ptaków budzący mnie każdego dnia, łzy szczęścia,wiatr we włosach, spacery po lesie, świeży powiew wiatruWSZYSTKO CO ZIELONE TO DOBRO-sama natura nam podpowiada

Re: Powiększenie biustu

JAK tu sie A K C E P T O W A C- jak taka propaganda przez TV, INTERNET ,GAZETY... jeszcze do tego faceci potrafia zwracac uwage kobiecie ,ze powinna inaczej wygladac,ze jest brzydka,ze to tamto ma nieladne Przeciez idzie Z W A R I O W A C..itp..

Prawdziwa, zielona ląka,ubrana w kolorowe kwiaty, promyki slońca ogrzewające moje plecy,spiew ptaków budzący mnie każdego dnia, łzy szczęścia,wiatr we włosach, spacery po lesie, świeży powiew wiatruWSZYSTKO CO ZIELONE TO DOBRO-sama natura nam podpowiada

Re: Powiększenie biustu

masz tutaj trochę racji.. gazety, tv pełne pięknych kobiet o dużym biuście .. ale jeśli ktoś naprawdę ma silną wolę to jakoś to wytrzyma
a co do mężczyzn .. jeśli któraś mu się naprawdę podoba to na pewno powinien cię zaakceptować taką jaką sama się zaakceptowałaś

Re: Powiększenie biustu

Z calym szacunkiem ale po co chcesz powiekszac biust ?
Nie napisze kto, ale ktos z mojej bliskiej rodziny, mezczyzna , kiedy dowiedzial sie ze jego partnerka chce sobie powiekszyc biust ( a byla naprawde plaska jak deska ) postawil ultimatum, ze jesli to zrobi to on od niej odejdzie.
Poza tym nie masz gwarancji, ze operacja odbedzie sie bez komplikacji. Polecam artykuly:

http://www.fakt.pl/Zapadla-w-spiaczke-p ... 774,1.html

http://dziendobry.tvn.pl/video/poddala- ... 40320.html

Dobrze sie zastanow, czy naprawde warto ?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: