Powiększenie biustu

  • 2012-04-25, o 11:51
  • 269
  • 106 402
  • 107
  • 169

Re: Powiększenie biustu

Niestety nie działa mi ten link o aptece. Mogłabym prosić, żebyś wkleiła go jeszcze raz?
Dziękuję

Zołza30

Chyba to byl ten link:

http://www.apteka-internetowa.biz/index ... opic=34636

Tam jest wiecej informacji o powiekszaniu biustu.

Re: Powiększenie biustu

Ja szczerze mogę polecić zestaw BREAST ACTIVIES usunieto reklame Mi również został polecony przez siostrę cioteczną, z początku byłam trochę sceptycznie nastawiona na tą kuracje kremem i tabletkami, ale po około miesiącu stosowania stał się przełom! moje piersi znowu rosną!!

Re: Powiększenie biustu

Zawsze miałam małe cycki, ale w końcu się przemogłam i powiększyłam. Tylko trzeba uważać, żeby nie przesadzić z rozmiarem.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Powiększenie biustu

Osobiście polecam krem i tabletki ujędrniające i powiększająey piersi.
Zażywam te tabletki i efekt widać już po kilku dniach.
Nie tylko je powiększa i ujędrnia ale i odżywia. Jest w Zupełności naturalne.
Usunieto reklame

Re: Powiększenie biustu

Ja odkąd zaczął mi rosnąć biust miałam kompleksy spowodowane jego wielkością. Chyba ostatnia w klasie byłam płaska jak deska, a teraz, kiedy już mam 26 lat nie jest o wiele lepiej. Nie mam jednak kasy, aby pójść na zabieg chirurgiczny do kliniki, ale wole nie ryzykować z korzystaniem z tanich okazji. Ostatnio trafiłam na ranking tabletek na powiększanie biustu naturalnepowiekszaniebiustu.com.pl i zastanawiam się, czy nie wybrać czegoś z takich środków. Oczywiście nie dadzą tak dużych efektów jak operacja, ale zawsze są mniej inwazyjne i bezpieczniejsze.

Re: Powiększenie biustu

Ja jestem stanowczo przeciwna powiększaniu piersi, sama mam skromny biust lecz nigdy bym go nie powiększyła...

Re: Powiększenie biustu

dla mnie operacje plastyczne, które mają na celu powiększenie piersi to raczej coś co odejdzie do lamusa. Obecnie mamy coraz więcej efektywnych środków, które naturalnie powiększają biust bez skalpela, blizn i tak dalej. ja od półtora tygodnia stosuje tabletki i krem, usunieto reklame Efekty są ok, ale myślę, że jeszcze będą lepsze, bo całkowite efekty podobno uzyskuje się po miesiącu. zresztą firma zwraca kasę jeśli ktoś jest niezadowolony z efektów.

Re: Powiększenie biustu

Dużo mówi się o tym, żeby akceptować własne ciało, ale media nie pozwalają na to kreując kobiety z obfitymi biustami, jako te najbardziej atrakcyjne dla mężczyzn. Mam małe piersi i jest to dla mnie sporym problemem, szczególnie wtedy, kiedy wybieram się na basen, czy na plażę i nie mam możliwości ukrycie moich małych piersi pod właściwie dobranym strojem. Ostatnio dowiedziałam się, że istnieją naturalne sposoby na powiększanie biustu, takie jak kremy, czy tabletki ziołowe. Postanowiłam, że spróbuję tej metody.

Re: Powiększenie biustu

znalazłam taką fajną stronkę z rankingiem produktów do powiększania biustu: Usuniecie reklamy Na jakieś chirurgiczne zabiegi to się chyba nie zdecyduję, po każdym zostaje blizna, a nie dość, że nienawidzę blizn to to jeszcze, po prostu szpeci pierś

Beatamarysia vel Kalina88 skoncz juz z tym spamowaniem !

Re: Powiększenie biustu

każda operacja jest inwazyjna i niebezpieczna. Fakt, że taka, w której wykorzystuje się własny tłuszcz o wiele miej, bo nie ma możliwości, żeby coś chemicznego pękło w naszym organizmie, ale operacja to operacja. Może warto wpierw spróbować innych preparatów na powiększenie biustu ? Po co od razu iść pod nóż? a motyw z akceptacją samej siebie jest dla mnie najbardziej przekonywujący

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: