Powiększenie biustu

  • 2012-04-25, o 11:51
  • 269
  • 106 180
  • 107
  • 169

Re: Powiększenie biustu

Kolejny dramat - smierc w wyniku operacji powiekszania piersi:

Straszny dramat młodej dziennikarki, która postanowiła zmienić swój wygląd. 25-letnia Jekaterina Klimentiewa zmarła podczas operacji powiększenia piersi. Jej serce nagle się zatrzymało
25-letnia dziennikarka Jekaterina Klimentiewa powiększała sobie piersi w klinice w Magnitogorsku w Rosji. Kobieta zmarła w czasie zabiegu na serce.Lekarze z kliniki powiedzieli, że udało się wszczepić jeden implant. Gdy próbowali wprowadzić drugi, kobieta doznała wstrząsu...

A byla taka ladna... no ale do odwaznych swiat nalezy

http://www.lubimy.pl/artykuly,www.fakt. ... 762,1.html

Ps. Wkleilam ten artykul jako ostrzezenie, nie zamierzam brac udzialu w ewentualnej dyskusji

Re: Powiększenie biustu

Dziewczyny dajcie już z tymi sforami spokój
Jasne ,że każdy ma swoje zdanie i nie chce tego zmienić, ale uważam ,że
nie warto tak się spierać ,gdyż nie jest to forum przeznaczone do kłótni a jedynie do tego by sobie pomagać i dawać rady
Pozdrawiam

Paola

popieram Paolę .. !

Re: Powiększenie biustu

Mnie wystarczyl stanik z dobrym pushupem krisline i wszystkie sukienki wygladaja sexy a co do wersji bez stanika w zaciszu sypialni to moj facet uwielbia moje "mieszczace sie w dloni" piersi

Re: Powiększenie biustu

http://www.youtube.com/watch?v=7tUXocOi ... ture=g-u-u
wszystkie które chcą lekko powiększyć biust .. tutaj macie sposób

Re: Powiększenie biustu

Ja na powiększenie piersi nigdy bym się nie zdecydowała. Po ciąży postanowiłam brać tabletki powiększające biust. Jestem przed kuracją, więc o swoich efektach jeszcze nic nie mogę powiedzieć, ale moja koleżanka z pracy jest najlepszym przykładem na to, że działają...
Tabletki kupuję przez neta, bo w aptece jest mi głupio. Wybrałam te z joyusa.eu.

Re: Powiększenie biustu

Ja na powiększenie piersi nigdy bym się nie zdecydowała. Po ciąży postanowiłam brać tabletki powiększające biust. Jestem przed kuracją, więc o swoich efektach jeszcze nic nie mogę powiedzieć, ale moja koleżanka z pracy jest najlepszym przykładem na to, że działają...
Tabletki kupuję przez neta, bo w aptece jest mi głupio. Wybrałam te z joyusa.eu.

Zołza30

tylko szkoda że takie tabletki mają niekorzystny wpływ na wątrobę.powiększenie biustu to też jakieś ryzyko,wiadomo,ja gdybym miała dosyć odwagi to na pewno bym skorzystała

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Powiększenie biustu

hej nitqua. Niestety nie mogę Ci doradzić co do tych tabletek, ponieważ nigdy ich nie brałam. Ja zdecydowałam się na te http://www.joyusa.eu/, bo znam osobiście kogoś kto je stosuje już od ponad roku z dość dużą skutecznością. Wczoraj wzięłam pierwszą partię, więc trzymaj kciuki

Re: Powiększenie biustu

Bez sensu to branie tabletek.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Powiększenie biustu

Jak byłam grubsza to miałam ładne takie okrągłe piersi, a teraz to jakies takie dziwne jakby sflaczały hehe. Znacie coś na ujędrnienie piersi? Patrzyłam na te balsamy z rożnych marek dobrych,one są drogie ale jak bym była przekonana ze to coś zadziała to bym kupiła.

Re: Powiększenie biustu

Spróbuj ćwiczeń, peelingów, masaży.
Wybierz się do dobrego sklepu ze stanikami tam Ci dopasują taki, który będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy.
Ja dodatkowo biorę tabletki na powiększenie biustu, które na pewno dają efekt ujędrnienia piersi i wpływają na uelastycznienie i wygładzenie skóry, gdyż wpływają na zwiększenie produkcji kolagenu.
Teraz jest tyle możliwości, że na pewno dopasujesz coś odpowiedniego dla siebie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: