Powiększenie biustu

  • 2012-04-25, o 11:51
  • 269
  • 106 369
  • 107
  • 169

Re: Powiększenie biustu

Jak mozna twierdzic ze wszystkie kobiety co powiekszyly sobie troszczke biust lub bardziej go ujedrnily podniosly-to sa puste-glupie ,laleczki itp Nie znajac ich tak naprawde ,a osadzajac i wyzywajac od pustych......Ludzie ...
Dziewczyny ja jestem sprawiedliwa oceniam ludzi za czyny stosunek do ludzi zwiarzat ,wrazliwosc NIGDY nie oceniam tego ze ktos sobie poprawil nos,lub powiekszyl piersi -bo to najwieksza glupota -----;BO OSOBA KTORA POWIEKSZYLA -sobie piersi ,lub zmienila ksztalt nosa-moze okazac sie naprawde super dobra zyczliwa kochana szczera osoba,zazwyczaj te osoby SA BARDZIEJ TOLERANCYJNE WRAZLIWE -tak wlasnie czesto jest NIGDY NIE OCENIAM KSIAZKI PO OKLADCE -i staram sie zrozumiec potrzeby marzenia innych -WAZNE JAKI KTO JEST W STOSUNKU DO MNIE -to sie liczy ..nie to czym mial zabieg czy nie..W zyciu roznie bywa ...Nigdy nie wiemy co ta osoba przezyla wczesniej -przez co przechodzila-cierpiala Zycia bywa okrutne ,ze czasami nawet nie potrafimy sie do konca podniesc.. potrafi zniszczyc czlowieka-przewaznie ludzie..niestety ..

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Powiększenie biustu


PRZEPRASZAM ale po tej wypowiedzi musze stwierdzic ze jestes Bardzo Nietolerancyjna Osoba...kojarzysz mi sie z takimi "wrednymi zazdrosnymi babami"...-co jakby mogly mialby by szanse to zaraz by sobie swoj tluszczol z ciala usunely ale... albo poprawily ksztal obwislego ciala-skory...

AiszkaArabskiSwiat

Jakby na tolerancje skladalo sie glownie popieranie operacji plastycznych...
Nie interesuje mnie z kim mnie kojarzysz, wazne jest dla mnie jak widza mnie moi bliscy znajomi, przyjaciele i rodzina. O moj tluszcz sie nie martw bo jakos mi nie zwisa, zawsze mialam jedrne cialo, ze nawet mnie w tylek nie mozna bylo uszczypnac

A co do tego chlopaka o ktorym pisalas -Ze jak sie dowiedzial ze jego dziewczyny chce sobie powiekszyc piersi to dal ultimatum,ze jak powiekszy to odejdzie -To jak to prawdziwa historia nie wymslila to TRZEBA PRZYZNAC ZE TO KOMPLETNY IDIOTA egoista -NIE PRAWDZIWY FACET..

AiszkaArabskiSwiat

Z reszta wyzwalas kogos z mojej bardzo bliskiej rodziny, nie chce nawet tego komentowac


Pani" -caly czas obraza te biedne nieszczesliwe kobiety wbrew pozorom.. wyzywajac ich od plastik....jak tam mozna na czlowieka powiedziedziec,a jakby Pania"-ktos nazwal nazywal "stara rura""obisle cielsko","chodzacy sam chory tluszcz"-Jakby sie Pani czula?.... itp.. przepraszam ,ale nie moge..

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Powiększenie biustu

zazwyczaj te osoby SA BARDZIEJ TOLERANCYJNE WRAZLIWE -tak wlasnie czesto jest

AiszkaArabskiSwiat

Aiszka - zgadzam się z Tobą w stu procentach. Fakt faktem - nasze decyzje świadczą o nas, ale nie powinniśmy zapominać, co nas motywowało. Może to być próżność, ale najczęściej jest to po prostu droga do akceptacji samej siebie.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA MÓJ BLOG:http://makeupbyhanexxx.blogspot.com/ORAZ FANPAGE:https://www.facebook.com/makeupbyhanex

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Powiększenie biustu

zazwyczaj te osoby SA BARDZIEJ TOLERANCYJNE WRAZLIWE -tak wlasnie czesto jest

AiszkaArabskiSwiat

Aiszka - zgadzam się z Tobą w stu procentach. Fakt faktem - nasze decyzje świadczą o nas, ale nie powinniśmy zapominać, co nas motywowało. Może to być próżność, ale najczęściej jest to po prostu droga do akceptacji samej siebie.


Dokladnie Zawsze musi byc powod ,nic nie dzieje sie bez przyczyny WBREW POZOROM TO SA TAK NAPRAWDE NIESZCZESLIWE KOBIETY...

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Powiększenie biustu

Pani" -caly czas obraza te biedne nieszczesliwe kobiety wbrew pozorom.. wyzywajac ich od plastik....jak tam mozna na czlowieka powiedziedziec

AiszkaArabskiSwiat

Ktore wszystkie nieszczesliwe kobiety ja obrazam, masz moze na mysli te dame :
http://www.plotek.pl/plotek/1,79592,4942737.html

a moze te:

http://www.google.nl/imgres?hl=nl&biw=1 ... s:17,i:145

Rzeczywiscie biedne... tylko wspolczuc glupoty

a jakby Pania"-ktos nazwal nazywal "stara rura""obisle cielsko","chodzacy sam chory tluszcz"-Jakby sie Pani czula?.... itp.. przepraszam ,ale nie moge..

AiszkaArabskiSwiat

A Ty widzialas u mnie obwisle cielsko albo chory tluszcz ze posuwasz sie do uzycia takich "epitetow " ?
Dla dwudziestokilkulatkow moge byc stara rura ale i Ty nia kiedys tez bedziesz, jedyna sprawiedliwosc na tym swiecie

Re: Powiększenie biustu

Uważam, że tym paniom, których piersi widać na załączonym przeze mnie linku, operacja bardzo pomogła. Sądzę, że byłoby im bardzo przykro, jakby zostały porównane do Dody czy tej drugiej pani na zdjęciu (której imienia nie znam).
http://www.estheticon.pl/zdjecia-przed- ... ugmentacja

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA MÓJ BLOG:http://makeupbyhanexxx.blogspot.com/ORAZ FANPAGE:https://www.facebook.com/makeupbyhanex

Re: Powiększenie biustu

a jakby Pania"-ktos nazwal nazywal "stara rura""obisle cielsko","chodzacy sam chory tluszcz"-Jakby sie Pani czula?.... itp.. przepraszam ,ale nie moge..

AiszkaArabskiSwiat

A Ty widzialas u mnie obwisle cielsko albo chory tluszcz ze posuwasz sie do uzycia takich "epitetow " ?
Dla dwudziestokilkulatkow moge byc stara rura ale i Ty nia kiedys tez bedziesz, jedyna sprawiedliwosc na tym swiecie

megi1828

Ja nie mowie tego o Pani tylko daje przyklad...jakby tak bylo...i jak mozna wszystkich wszystkie kobiety -ktore powiekszyly sobie piersi lub porobily inne zabiegi--wrzucac do jednego worka??

No ale jak sie chce to zawsze mozna znalesc cos negatywnego...-specjalnie..Dlaczego nie pokaze ,nie da Pani przykladu dobrego-pozytywnego ,tylko znalazla Pani" -specjalnie cos negatywnego...?
Dziwi mnie bardzo Pani" -reakcja ,mimo tylu lat tak bardzo niedojrzale sformulowania- podejscie do sprawy..Bardzooooooooooooooo Nietolerancyjna z Pani osoba..

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Powiększenie biustu

a jakby Pania"-ktos nazwal nazywal "stara rura""obisle cielsko","chodzacy sam chory tluszcz"-Jakby sie Pani czula?.... itp.. przepraszam ,ale nie moge..

AiszkaArabskiSwiat

Dla dwudziestokilkulatkow moge byc stara rura ale i Ty nia kiedys tez bedziesz, jedyna sprawiedliwosc na tym swiecie

megi1828

JEDYNA sprawiedliwosc na tym swiecie to to ze kazdego czeka smierc kazdy umrze -jak juz mowa o sprawiedliwosci nie kazdemu bedzie dane byc starym

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Powiększenie biustu


Ja nie mowie tego o Pani tylko daje przyklad...jakby tak bylo...

AiszkaArabskiSwiat

Ale ja wiem do czego pijesz podajac akurat takie a nie inne przyklady wiec sie tlumacz, po co mi sie tlumaczysz ?

Dlaczego nie pokaze ,nie da Pani przykladu dobrego-pozytywnego ,tylko znalazla Pani" -specjalnie cos negatywnego...?

AiszkaArabskiSwiat

Dlaczego mam wychwalac cos czego zwolenniczka nie jestem ? Przejrzyj sobie moje wczesniejsze posty, naprawde uwazasz ze ja tu siedze z powodu kompleksow, weszlam miedzy mlode dziewczyny po to, zeby je dolowac bo jestem stara i zazdrosna, prosze Cie

Dziwi mnie bardzo Pani" -reakcja ,mimo tylu lat tak bardzo niedojrzale sformulowania- podejscie do sprawy..Bardzooooooooooooooo Nietolerancyjna z Pani osoba..

AiszkaArabskiSwiat

A Ty znowu swoje, jak zdarta plyta.... ciesze sie, ze Ty jestes tak bardzo dojrzala jak na swoj wiek. Szkoda tylko ze rodzice Cie kultury osobistej nie nauczyli. Koncze te bezsensowna dyskusje, ktora i tak do niczego nie prowadzi.

Re: Powiększenie biustu

Dlaczego nie pokaze ,nie da Pani przykladu dobrego-pozytywnego ,tylko znalazla Pani" -specjalnie cos negatywnego...?

AiszkaArabskiSwiat

megi1828

Dlaczego mam wychwalac cos czego zwolenniczka nie jestem ? Przejrzyj sobie moje wczesniejsze posty, naprawde uwazasz ze ja tu siedze z powodu kompleksow, weszlam miedzy mlode dziewczyny po to, zeby je dolowac bo jestem stara i zazdrosna, prosze Cie

[quote]
Nikt nie kaze by Pani" -byla tego zwolenniczka, we wszyskim sa zwolennicy i przeciwnicy....ale chodzi mi o Pani okrutna krytyke obrazanie tych kobiet(puste, itp...)...poslugiwanie sie dziwnymi niedojrzalymi sformulowaniami ....,jak na Pani wiek..warto sie zastanowic ,dlaczego kobiety to robia-jaki jest powod
Pozdrawiam i zycze wiecej tolerancji zrozumienia ludzi ich potrzeb marzen

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: