Powiększenie biustu

  • 2012-04-25, o 11:51
  • 269
  • 106 425
  • 107
  • 169

Re: Powiększenie biustu

ja uważam, że to indywidualna sprawa każdego. skoro mamy możliwość zmiany czegoś co nam się nie podoba to czemu nie mamy tego zrobić? ja osobiście bym piersi zmniejszyła są nieproporcjonalnie duże do mojej reszty ciała i jeszcze te bóle pleców.. a za 30, 40 lat to będę je miała pewnie do kolan xD taka naturalna kolej rzeczy. przypadki spieprzenia sprawy przez lekarza są naprawę rzadkie. tyle osób sobie coś poprawia.. WAŻNE BY ROBIĆ TO Z GŁOWĄ I NIE PRZESADZAĆ. zdrowy umiar. z resztą wszędzie trzeba jakiś umiar mieć. a jakby ktoś biust zmniejszał to ja proszę o informacje gdzie i jak

martus

JESTEM CAŁKIEM ZA TĄ WYPOWIEDZIĄ .....TO SPRAWA INDYWIDUALNA I PODPISUJE SIĘ POD KAŻDYM SŁOWEM CO UJEŁAŚ W WYPOWIEDZI

Ja tez uwazamn, ze kazdy moze robic ze swoim cialem co chce, upiekszac je lub oszpecac ale ja mam prawo powiedziec swoje zdanie co o tym mysle, jest cos takiego jak wolnosc slowa a tym bardziej, ze temat zostal poruszony na forum publicznym.

moniontko1986 zerknij na swoj przedostatni post i albo popraw cytaty albo jej usun bo nie ja jestem ich autorka, bardzo Cie prosze

Re: Powiększenie biustu

Już się w tym pogubiłam co kto do kogo ja nie widze wu żadnego błędu za dużo tego i nie da się połapać

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Powiększenie biustu

Już się w tym pogubiłam co kto do kogo ja nie widze wu żadnego błędu za dużo tego i nie da się połapać

moniontko1986

ja także się już pogubiłam ;/

Re: Powiększenie biustu

Ale to nie chodzi o to, ze ja jej nie rozumie tylko o to, ze wiaze sie z tym ryzyko. Myslisz, ze bym nie chciala w moim wieku 51 lat podniesc sobie piersi ? Tylko zobaczylam jak wyglada dziewczyna czy kobieta po nieudanej operacji i to mi wystarczylo - dziekuje, to juz wole swoje.
Poza tym mezczyzni lubia poogladac sobie babki z silikonowymi piersiami, moze nawet pojsc z taka do lozka ale jako partnerke wezma dziewczyne, ktora ma naturalne piersi. No chyba ze jest to typ Radka Majdana, ktory potrzebuje dziewczyne, za ktora obejrzy sie kazdy facet, a to ze ona paraduje bez majtek w sukience mini lub sciaga stringi przed aparatem fotograficznym i swieci gola d...a za przeproszeniem - nie przeszkadza mu. Ja napisalam jakie jest moje zdanie, a co zrobi @ Samotna, czy powiekszy sobie piersi to juz jej sprawa. Jeden lubi ryby a drugi grzyby i nie uwazam zeby to mialo zwiazek z brakiem zrozumienia.

megi1828

PRZEPRASZAM ale po tej wypowiedzi musze stwierdzic ze jestes Bardzo Nietolerancyjna Osoba...kojarzysz mi sie z takimi "wrednymi zazdrosnymi babami"...-co jakby mogly mialby by szanse to zaraz by sobie swoj tluszczol z ciala usunely ale... albo poprawily ksztal obwislego ciala-skory... Moja kolezanka bardzo dobra kochana dziewczyna SKROMNA UCZCIWA ZYCZLIWA osobka -zrobila sobie powiekszyla piersi ,ale dla siebie o 2 numerki i nie sa to napompowane balony..tylko ladnie jedrno wygladajace piersi -wiele przecierpiala ,a jak jej kolezanka sie o tym dowiedzial ze tamta sobie powiekszyla piersi -To zaczela wkolko mowic robic propagande przeciwko powikszaniu piersi -zeby wszyscy mysleli to to bardzo zle okropne itp... z czym to nieprawda ,ale tamta wlasnie byla zazdrosna ze jako by tamta kolezanka ma teraz ladniejsze jedrnniejsze piersi od niej...ehhhh
A co do Dody -to wbrew pozorom dobra dziewczyna...I DLACZEGO SADZISZ Jak mozna tak oceniac ze wszytskie Dziewczyny ktore powiekszyly sobbie piersi-sa takie same jak Doda....-bardzo niedojrzale stwierdzenie..
Dlaczego niektorzy oceniaja osoby po wygladzie,po pozorach ???

A co do tego chlopaka o ktorym pisalas -Ze jak sie dowiedzial ze jego dziewczyny chce sobie powiekszyc piersi to dal ultimatum,ze jak powiekszy to odejdzie -To jak to prawdziwa historia nie wymslila to TRZEBA PRZYZNAC ZE TO KOMPLETNY IDIOTA egoista -NIE PRAWDZIWY FACET..

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Powiększenie biustu

Tak latwo powiedziec komus nie powiekszaj sobie piersi,ale jak ta dziewczyna sie z tym caly czas meczy ,przeszkadza jej to w zyciu ,chamuje ja ..... Trzeba POTRAFIC zrozumiec czlowieka potrzebe NIESTETY WIELE LUDZI NIE POTRAFI LUB NIE CHCE ZROZUMIEC...

AiszkaArabskiSwiat

Popieram ....dziewczyny chyba nie wiedzą co znaczy zadręczać się psychicznie czymś co nas szpeci czy nam się nie podoba ......Jeśli ktoś ma biust to nie zrobumie tego co znaczy taka potrzeba dla lepszego samopoczucia i dowartościowania samej siebie ........nikt nie mówi że od razu jak ktoś chce biust to ma być to rozmiar wielkości balona ale , korekta biustu czy powiekszenie o tam dwa rozmiary czy jeden to nic strasznego i nikt nie mówi tu o jakichś wypchanych silikonach czemu odrazu jak ktos chce sobie powiększyć czy skorygować biust dziewczyny mają wyobrażenie o jakichś balonach napompowanych, to zalezy od doboru wkładek itp ....owszem są powikłania itd ale tego można uniknąć sprawdzonymi klinikami..... nie przez internet opiniami..... Kobiety mają różne kompleksy ....ale dzisiejszy świat , kobiety z okładek to wszystko fotoshop - i myśle że jak miała bym to zrobić dla samej siebie żeby czuć się bardziej kobieca ..... to zrobiła bym to ..... jest pare sposobów na powiekszenie piersi wiec można coś wybrać ......coś co nie jest wielkim ryzykiem itp . powiekszenie piersi to nie decyzja iść do sklepu i powiedzieć poprosze chleb , tylko decyzja nad którą się myśli ileś tam lat ...... poza tym takie błędy lekarskie zdarzają się nie tylko przy operacji biustu i jak każdy by tak patrzył na to przerażając się to nic nie mogli byśmy zrobić .....jadąc samochodem też nie wiemy kiedy ktoś do nas uderzy .... i nie mamy nad tym kontroli a i tak tym autem jezdzimy .....moze porównanie nie na miejscu ale nie przesadzajmy .....


Dokladnie jak nas cos dreczy ,a mamy szanse temu pomoc to dlaczego nie? ....
Jedni :ODSYSAJA TLUSZCZ
-UJEDRNIAJA TYLEK ZEBY BYL ZGRABNY JEDRNY
-zmieniAja ksztalt NOSA
-Pomniejszaja uszy
-Podnosza piersi
-naciagaja zmarszczki
-wstrzykuja botox itp
-zmieniaja ksztalt kolan itp...
-wycinaja cos.. zeby nadac bardziej -figurze kobiecy sexy ksztalt osy
-itp...................ROZNI LUDZIE ROZNE POTRZEBYPRAGNIENIA -Marzenia
A niebezpieczna moze byc rozniez dla zdrowia-zycia wizyta u dentysty..
WSZYSTKO Z UMIAREM ,bo wiadomo jak cos jest za duze ,wszystkiego co za duzo to nie zdrowo

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Powiększenie biustu


PRZEPRASZAM ale po tej wypowiedzi musze stwierdzic ze jestes Bardzo Nietolerancyjna Osoba...kojarzysz mi sie z takimi "wrednymi zazdrosnymi babami"...-co jakby mogly mialby by szanse to zaraz by sobie swoj tluszczol z ciala usunely ale... albo poprawily ksztal obwislego ciala-skory...

AiszkaArabskiSwiat

Jakby na tolerancje skladalo sie glownie popieranie operacji plastycznych...
Nie interesuje mnie z kim mnie kojarzysz, wazne jest dla mnie jak widza mnie moi bliscy znajomi, przyjaciele i rodzina. O moj tluszcz sie nie martw bo jakos mi nie zwisa, zawsze mialam jedrne cialo, ze nawet mnie w tylek nie mozna bylo uszczypnac

A co do tego chlopaka o ktorym pisalas -Ze jak sie dowiedzial ze jego dziewczyny chce sobie powiekszyc piersi to dal ultimatum,ze jak powiekszy to odejdzie -To jak to prawdziwa historia nie wymslila to TRZEBA PRZYZNAC ZE TO KOMPLETNY IDIOTA egoista -NIE PRAWDZIWY FACET..

AiszkaArabskiSwiat

A dlaczego mialabym wymyslac ? Przed piersiami robila co innego, widocznie nie pociagaja go babki typu plastic-fantastic, ale czy to powod, zeby od razu wyzywac kogos od idiotow ? Z reszta wyzwalas kogos z mojej bardzo bliskiej rodziny, nie chce nawet tego komentowac

Re: Powiększenie biustu

Ulala! Moje Kochane Panie - trochę jadu się polało:) Dajcie spokój - każdy ma prawo do własnego zdania i każdy ma prawo je wyrażać, ale róbmy to w kulturalny sposób, nie obrażając się wzajemnie :*
A co do sztucznych piersi (nieistotne w jaki sposób uzyskanych), to uważam to nie za akt próżności, nie za chęć zaimponowania komuś ani za "poprawę matki natury". Sądzę, że osoby, które się na to decydują są naprawdę zdesperowane. Być może to zbyt mocne słowo:) Niestety, ale to właśnie ww. media sprawiają, że tak myślimy o kobietach powiększających biust: są pewnie "puste", laleczki, niedowartościowane, głupie, niewykształcone itp. A to powoduje dalsze wnioski - ingerencje chirurga plastycznego są złe, niebezpieczne, niepotrzebne. Zastanawia mnie jedna rzecz. Skoro tak źle myślimy o kobietach powiększających biust, to czemu nie myślimy negatywnie o kobietach zmniejszających go? Te, które zmniejszają, robią to dla zdrowia (kręgosłup głównie), ale czy mamy prawo myśleć tylko w tym kontekście? Jest przecież coś takiego jak zdrowie psychiczne. A kobiety z małym biustem (którym to oczywiście przeszkadza, nie mam na myśli wszystkich ) nierzadko mają ze zdrowiem psychicznym problemy. Sądzę, że to naprawdę złożony problem. I jak w każdym - są plusy i minusy. Pytanie tylko, które przeważą.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA MÓJ BLOG:http://makeupbyhanexxx.blogspot.com/ORAZ FANPAGE:https://www.facebook.com/makeupbyhanex

Re: Powiększenie biustu

Ulala! Moje Kochane Panie - trochę jadu się polało:) Dajcie spokój - każdy ma prawo do własnego zdania i każdy ma prawo je wyrażać, ale róbmy to w kulturalny sposób, nie obrażając się wzajemnie :*

HaneXxX

Czy moglabys zacytowac wylany przeze mnie jad w stosunku do @AiszkaArabskiSwiat i slowa, ktorymi ja obrazilam ? Uwazam, ze odpowiedzialam w najbardziej kulturalny sposob jak moglam po tym, co ona mi zaserwowala.

Re: Powiększenie biustu

A wracając do operacji biustu, to znalazłam coś ciekawego na stronie "Rozmów w toku". Myślę, że może się to przydać Samotnej:) Sama całość przeczytałam i chyba nie wygląda to tak strasznie, jak to malują:)
Do poczytania:
http://rozmowywtoku.tvn.pl/38060,news,, ... lnosc.html

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA MÓJ BLOG:http://makeupbyhanexxx.blogspot.com/ORAZ FANPAGE:https://www.facebook.com/makeupbyhanex

Re: Powiększenie biustu

aż sama się skuszę i przeczytam.. jednak jestem pewna że powiększać biustu nie chcę

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: