Powiększenie biustu

  • 2012-04-25, o 11:51
  • 269
  • 106 432
  • 107
  • 169

Re: Powiększenie biustu

Z calym szacunkiem ale po co chcesz powiekszac biust ?
Nie napisze kto, ale ktos z mojej bliskiej rodziny, mezczyzna , kiedy dowiedzial sie ze jego partnerka chce sobie powiekszyc biust ( a byla naprawde plaska jak deska ) postawil ultimatum, ze jesli to zrobi to on od niej odejdzie.
Poza tym nie masz gwarancji, ze operacja odbedzie sie bez komplikacji. Polecam artykuly:

http://www.fakt.pl/Zapadla-w-spiaczke-p ... 774,1.html

http://dziendobry.tvn.pl/video/poddala- ... 40320.html

Dobrze sie zastanow, czy naprawde warto ?

megi1828

Tak zgadzam się w 100% z Tobą Megi

Re: Powiększenie biustu

ja także dołączam się do dziewczyn pomyśl nad tym!

Re: Powiększenie biustu

Tak latwo powiedziec komus nie powiekszaj sobie piersi,ale jak ta dziewczyna sie z tym caly czas meczy ,przeszkadza jej to w zyciu ,chamuje ja ..... Trzeba POTRAFIC zrozumiec czlowieka potrzebe NIESTETY WIELE LUDZI NIE POTRAFI LUB NIE CHCE ZROZUMIEC...

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Powiększenie biustu

Ale to nie chodzi o to, ze ja jej nie rozumie tylko o to, ze wiaze sie z tym ryzyko. Myslisz, ze bym nie chciala w moim wieku 51 lat podniesc sobie piersi ? Tylko zobaczylam jak wyglada dziewczyna czy kobieta po nieudanej operacji i to mi wystarczylo - dziekuje, to juz wole swoje.
Poza tym mezczyzni lubia poogladac sobie babki z silikonowymi piersiami, moze nawet pojsc z taka do lozka ale jako partnerke wezma dziewczyne, ktora ma naturalne piersi. No chyba ze jest to typ Radka Majdana, ktory potrzebuje dziewczyne, za ktora obejrzy sie kazdy facet, a to ze ona paraduje bez majtek w sukience mini lub sciaga stringi przed aparatem fotograficznym i swieci gola d...a za przeproszeniem - nie przeszkadza mu. Ja napisalam jakie jest moje zdanie, a co zrobi @ Samotna, czy powiekszy sobie piersi to juz jej sprawa. Jeden lubi ryby a drugi grzyby i nie uwazam zeby to mialo zwiazek z brakiem zrozumienia.

Re: Powiększenie biustu

Ale to nie chodzi o to, ze ja jej nie rozumie tylko o to, ze wiaze sie z tym ryzyko. Myslisz, ze bym nie chciala w moim wieku 51 lat podniesc sobie piersi ? Tylko zobaczylam jak wyglada dziewczyna czy kobieta po nieudanej operacji i to mi wystarczylo - dziekuje, to juz wole swoje.
Poza tym mezczyzni lubia poogladac sobie babki z silikonowymi piersiami, moze nawet pojsc z taka do lozka ale jako partnerke wezma dziewczyne, ktora ma naturalne piersi. No chyba ze jest to typ Radka Majdana, ktory potrzebuje dziewczyne, za ktora obejrzy sie kazdy facet, a to ze ona paraduje bez majtek w sukience mini lub sciaga stringi przed aparatem fotograficznym i swieci gola d...a za przeproszeniem - nie przeszkadza mu. Ja napisalam jakie jest moje zdanie, a co zrobi @ Samotna, czy powiekszy sobie piersi to juz jej sprawa. Jeden lubi ryby a drugi grzyby i nie uwazam zeby to mialo zwiazek z brakiem zrozumienia.

megi1828

zgadzam się z Tobą w 100%

Re: Powiększenie biustu

Tak latwo powiedziec komus nie powiekszaj sobie piersi,ale jak ta dziewczyna sie z tym caly czas meczy ,przeszkadza jej to w zyciu ,chamuje ja ..... Trzeba POTRAFIC zrozumiec czlowieka potrzebe NIESTETY WIELE LUDZI NIE POTRAFI LUB NIE CHCE ZROZUMIEC...

AiszkaArabskiSwiat

Popieram ....dziewczyny chyba nie wiedzą co znaczy zadręczać się psychicznie czymś co nas szpeci czy nam się nie podoba ......Jeśli ktoś ma biust to nie zrobumie tego co znaczy taka potrzeba dla lepszego samopoczucia i dowartościowania samej siebie ........nikt nie mówi że od razu jak ktoś chce biust to ma być to rozmiar wielkości balona ale , korekta biustu czy powiekszenie o tam dwa rozmiary czy jeden to nic strasznego i nikt nie mówi tu o jakichś wypchanych silikonach czemu odrazu jak ktos chce sobie powiększyć czy skorygować biust dziewczyny mają wyobrażenie o jakichś balonach napompowanych, to zalezy od doboru wkładek itp ....owszem są powikłania itd ale tego można uniknąć sprawdzonymi klinikami..... nie przez internet opiniami..... Kobiety mają różne kompleksy ....ale dzisiejszy świat , kobiety z okładek to wszystko fotoshop - i myśle że jak miała bym to zrobić dla samej siebie żeby czuć się bardziej kobieca ..... to zrobiła bym to ..... jest pare sposobów na powiekszenie piersi wiec można coś wybrać ......coś co nie jest wielkim ryzykiem itp . powiekszenie piersi to nie decyzja iść do sklepu i powiedzieć poprosze chleb , tylko decyzja nad którą się myśli ileś tam lat ...... poza tym takie błędy lekarskie zdarzają się nie tylko przy operacji biustu i jak każdy by tak patrzył na to przerażając się to nic nie mogli byśmy zrobić .....jadąc samochodem też nie wiemy kiedy ktoś do nas uderzy .... i nie mamy nad tym kontroli a i tak tym autem jezdzimy .....moze porównanie nie na miejscu ale nie przesadzajmy .....

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Powiększenie biustu

Tak latwo powiedziec komus nie powiekszaj sobie piersi,ale jak ta dziewczyna sie z tym caly czas meczy ,przeszkadza jej to w zyciu ,chamuje ja ..... Trzeba POTRAFIC zrozumiec czlowieka potrzebe NIESTETY WIELE LUDZI NIE POTRAFI LUB NIE CHCE ZROZUMIEC...

AiszkaArabskiSwiat

Popieram ....dziewczyny chyba nie wiedzą co znaczy zadręczać się psychicznie czymś co nas szpeci czy nam się nie podoba

Gdybym miala zadreczac sie niedoskonalosciami mojego wygladu to bym juz dawno wyladowala w psychiatryku, sa wieksze problemy na tym swiecie .


poza tym takie błędy lekarskie zdarzają się nie tylko przy operacji biustu i jak każdy by tak patrzył na to przerażając się to nic nie mogli byśmy zrobić .....jadąc samochodem też nie wiemy kiedy ktoś do nas uderzy .... i nie mamy nad tym kontroli a i tak tym autem jezdzimy .....moze porównanie nie na miejscu ale nie przesadzajmy .....

moniontko1986

Masz racje, Twoje porownanie jest nie namiejscu, to zupelnie nie to samo. Nawet jesli takie komplikacje zdarzaja sie rzadko nie masz gwarancji, ze nie padna na Ciebie lub @Samotna.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Powiększenie biustu

Tak latwo powiedziec komus nie powiekszaj sobie piersi,ale jak ta dziewczyna sie z tym caly czas meczy ,przeszkadza jej to w zyciu ,chamuje ja ..... Trzeba POTRAFIC zrozumiec czlowieka potrzebe NIESTETY WIELE LUDZI NIE POTRAFI LUB NIE CHCE ZROZUMIEC...

AiszkaArabskiSwiat

Popieram ....dziewczyny chyba nie wiedzą co znaczy zadręczać się psychicznie czymś co nas szpeci czy nam się nie podoba

Gdybym miala zadreczac sie niedoskonalosciami mojego wygladu to bym juz dawno wyladowala w psychiatryku, sa wieksze problemy na tym swiecie .
Jak wszyscy by podchodzili w taki sposób ...... to nie robilibyśmy 1/10 rzeczy na tym świecie .... porównanie moze nie na miejscu ale taki sam wybór .....poza tym każdy ma inną psychikę i każdy ma inne podejście do swojego ciała są takie osoby dla których się to bardzo liczy i znam takich mnóstwo ...... i jak bym tylko miała pieniążki to powiekszyła bym sobie biust w najmniej inwazyjny sposób ...... ale nie robie tego bo nie to jest moim kompleksem aż takim ..... ale skoro twierdzisz że są ważniejsze rzeczy to są ale dla każdego jest to inna rzecz ...... to bardzo dyskusyjny temat .... i są i za i przeciw ..... ale patrząc na ryzyko nie jest ono tak duże..... bo to się zdarza ale rzadko .....a wracając do kompleksów to chyba ich naprawde nie masz i nie wiesz jak to potrafi zakorzenić się w głowie i dręczyć osobe a zwłaszcza jak słyszy docinki ..... absolutnie nie jestem za obsesyjnym lataniem do chirurga z bzdurą ale są osoby które tego potrzebują ......i w życiu tyle razy ryzykujemy że nawet sobie z tego sami sprawy nie zdajemy ......


poza tym takie błędy lekarskie zdarzają się nie tylko przy operacji biustu i jak każdy by tak patrzył na to przerażając się to nic nie mogli byśmy zrobić .....jadąc samochodem też nie wiemy kiedy ktoś do nas uderzy .... i nie mamy nad tym kontroli a i tak tym autem jezdzimy .....moze porównanie nie na miejscu ale nie przesadzajmy .....

moniontko1986

Masz racje, Twoje porownanie jest nie namiejscu, to zupelnie nie to samo. Nawet jesli takie komplikacje zdarzaja sie rzadko nie masz gwarancji, ze nie padna na Ciebie lub @Samotna.

megi1828

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Powiększenie biustu

ja uważam, że to indywidualna sprawa każdego. skoro mamy możliwość zmiany czegoś co nam się nie podoba to czemu nie mamy tego zrobić? ja osobiście bym piersi zmniejszyła są nieproporcjonalnie duże do mojej reszty ciała i jeszcze te bóle pleców.. a za 30, 40 lat to będę je miała pewnie do kolan xD taka naturalna kolej rzeczy. przypadki spieprzenia sprawy przez lekarza są naprawę rzadkie. tyle osób sobie coś poprawia.. WAŻNE BY ROBIĆ TO Z GŁOWĄ I NIE PRZESADZAĆ. zdrowy umiar. z resztą wszędzie trzeba jakiś umiar mieć. a jakby ktoś biust zmniejszał to ja proszę o informacje gdzie i jak

Re: Powiększenie biustu

ja uważam, że to indywidualna sprawa każdego. skoro mamy możliwość zmiany czegoś co nam się nie podoba to czemu nie mamy tego zrobić? ja osobiście bym piersi zmniejszyła są nieproporcjonalnie duże do mojej reszty ciała i jeszcze te bóle pleców.. a za 30, 40 lat to będę je miała pewnie do kolan xD taka naturalna kolej rzeczy. przypadki spieprzenia sprawy przez lekarza są naprawę rzadkie. tyle osób sobie coś poprawia.. WAŻNE BY ROBIĆ TO Z GŁOWĄ I NIE PRZESADZAĆ. zdrowy umiar. z resztą wszędzie trzeba jakiś umiar mieć. a jakby ktoś biust zmniejszał to ja proszę o informacje gdzie i jak

martus

JESTEM CAŁKIEM ZA TĄ WYPOWIEDZIĄ .....TO SPRAWA INDYWIDUALNA I PODPISUJE SIĘ POD KAŻDYM SŁOWEM CO UJEŁAŚ W WYPOWIEDZI

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: