Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

  • 2011-11-01, o 14:07
  • 346
  • 110 881
  • 40
  • 90

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

Dokładnie, zgadzam się z koleżanką wyżej.
I wtedy żadne piguły nie są potrzebne.

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

Trucie organizmu, ot co.

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

Ruch, ruch i tylko ruch!Ja podeszłam do postanowienia noworocznego (schudnę!) bardzo poważnie :) Ponieważ rok temu kupowanie karnetów na siłownię jakoś uszczupliło tylko mój portfel, a nie sylwetkę stwierdziłam, że musze zabrać się do pracy troche inaczej. Wiecie z domu wychodzić mi się nie chciało, zawsze byl serial do obejrzenia, padało, zmęczona, ludzie sapią i się pocą dookoła i ja też pieknie nie wygladam - kluby fitness odpadły definitywnie w tym roku.No to ugryzłam to inaczej: skoro ja do siłowni nie pójde to siłownia przyjdzie do mnie :) Poprosiłam Mikołaja na święta  o gotówkę w tym roku, a jako, że był bardzo chojny kupiłam sobie orbitrek magnetyczny + hulahop takie z masażerem i piłkę do ćwiczeń :D. Miejsce w pokoju przygotowane (stara kanapa z 2 pokoju wyleciala wreszcie na śmietnik :D ) i twardo ćwiczę ogladając seriale po powrocie do domu :D Powiem Wam, że super sprawa, jestem zachwycona, bo już widać pierwsze efekty (mam sprzęt jakoś od 2 tygodni) i tez łatwiej mi się zrowo odżywiać. Nie marnuję czasu, mam więcej energii no i aż przyjemnie wchodzić na wagę :)Jakby któraś z Was chciała wiedzieć: orbitrek kupiłam na stronie Marbo-sport, a resztę na Hop-sport. Trochę bałam się zamawiac przez Internet, ale było w obu szybko, sprawnie, 0 problemów (chyba, że z odpakowaniem przesyłki - no bardziej tego zabezpieczyć nie mogli, chyba z 5 kilo spaliłam próbując dostac się do orbitreka) no ale jak ktoś chce może poczytać inne opinie:Marbo: http://www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/marbo-sport/

Hop sport:  http://www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/hop-sport/Więc dziewczyny! zamiast robić to co wszyscy znajdźcie coś co będzie najlepsze dla Was! Jedźcie zdrowo i ruszajcie się: biegajcie, skaczcie na skakance, tańczcie albo ćwiczcie w domu ważne jest nastawienie i żeby się nie poddawać :D 

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

No czytam o negatywnym nastawieniu do suplementów i serce rośnie :) WIdać, że na niektórych forach są mądre dziewczyny :) Ruch jest ważny ale moim zdaniem warto zawsze zasięgnąć porady specjalisty -> trenera, lub dietetyka a najlepiej jednego i drugiego. Konkretnie przedstawiasz cele jakie chcesz osiągnąć i wtedy taki spec podpowiada jak to najsensowniej zrobić. Uniwersalne przyżądy czy diety są tak jak w przysłowiu: jak coś jest do przywstkiego to jest do du...

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

Również myślę  że warto zapytać osoby, która się na tym zna. Wizyta u dietetyka jest dobrym pomysłem. Dieta wtedy będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb, ale można też pójść po prostu po poradę co zmienić w odżywianiu, skonsultować co jest nie tak  :) oczywiście potrzeba też dużo wytrwałości i cierpliwości żeby otrzymać upragnione efekty :)

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

Wiesz, jak decydujesz się już wydać pieniądze na dietetyka to raczej nie idziesz na konsultacje i pogadanke ale po to by zaplanował Ci jadłospis. Wtedy on robi wywiad, zleca lub przegląda wyniki badań i dopiero po tych opracowuje Ci plaż żywienia. Z tym planem przechodzisz na dietę. I w czasie tej diety jesteś z dietetykiem w kontakcie (najczęściej raz w m-cu się widzicie). Podczas wizyty kontrolnej macie zweryfikować efekty, czy dieta działa, czy Ci smakuje, jak się czujesz lub jakie ew. dodatkowe błędy popełniasz. 

 

Są dietetycy, który opracowują taką dietę na podstawie badania DNA a celem tego jest zweryfikowanie Twoich skłonności do nadwagi, tolerancji lub nietolerancji pokarmowych, alergii itp. Wtedy taka dieta oprócz tego że ma za zadanie poprawić sylwetkę to jeszcze zmienić Twoje nawyki żywieniowe tak by poprawić zdrowie i kondycję. Zerknij na artykuł nawet dla poszerzenia horyzontów i wiedzy :)  -> https://portal.abczdrowie.pl/genodieta-czy-szczupla-sylwetka-jest-zapisana-w-genach 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

najgorsza jest głodówka

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

najgorsza jest głodówka

2015-08-12 22:26:55 autor karolina1005

 

Zdecydowanie...

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

Ja tam polecam dietetyka. on tak ustawi dietę, że nie będzie się chodzic głodnym, a waga będzie spadać. Do tego jakiś tening dopasowany do możliwości i potrzeb organizmu też najlepiej pod okiem fachowca. 

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

dieta i ruch

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: