Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

  • 2011-11-01, o 14:07
  • 346
  • 110 853
  • 40
  • 90

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

nigdy nie uwierzę w cudowną moc tabletek, odchudzanie to walka ze sobą - sport, dieta i silna wola, a nie faszerowanie się wątpliwej jakości chemią

Nig­dy nie jest za późno do po­jed­na­nia siebie z własną duszą.

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

Zależy jakie tabletki. Te bez recepty nie pomogą, co najwyzej odchudzą portfel i w takie tabletki nie należy wierzyć. Ale są tabletki na receptę, które faktycznie zmniejszają apetyt. Niektóre antydepresyjne leki mają takie działanie, jak również kiedyś brałam leki na reumatyzm po których mogłam nie jeść nic (są tylko na receptę). Z tym że nie polecam, bo mają więcej działań ubocznych niż to warte... szumy w uszach, biegunka, wymioty, zawroty i bóle głowy, bezsenność. Po dwóch tygodniach je odstawiłam, bo nie mogłam wytrzymać, mimo że brałam 1/4 zaleconej przez lekarza dawki. Także odradzam tego typu kuracje. Jak już to lekarz przepisze tabletki tylko w przypadku otyłości zagrażającej życiu a i tak trzeba je brać pod stałą kontrolą. Jeśli nadwaga nie zagraża życiu, to sport i dieta będzie lepszym wyborem niż trucie się chemią ze skutkami ubocznymi.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

Nie zgadzam się - brałam tabletki bez recepty - foreverslim, ale sprzedawane legalnie w Polsce. Na nich chudłam. To było połączenie diety, ruchu i wspomagania. Ważniejsze jest zrozumienie tego co mają dać tabletki, czyli mniejszy apetyt i poprawę przemiany, a nie cudowne zniknięcie 20 kg, bez zmiany stylu życia.

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

Ja bym tabletek nigdy nie brała, zdecydowanie wolałabym dostosować pod siebie jakąś ciekawą dietę oraz wziąć się za ćwiczenia. Na pewno przyniosło by to lepszy efekt niż faszerowanie się lekami

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

O ile bierze się tabletki legalnie sprzedawane w Polsce i sprawdzone to warto. Lasek, które kupują tabletki po bazarach nie rozumiem. A żeby brać tabletki to najpierw trzeba rozumieć o co w nich chodzi. One zmniejszają apetyt i poprawiają przemianę, a nie sprawiają, że nadwaga magicznie znika.

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

Najgorzej jest, gdy młode dziewczyny decydują się na desperacji akt kupienia tabletek z tasiemcem lub nieznanymi im środkami chemicznymi. Przez takie "zakupy" wiele z nich zginęło lub poważnie uszkodziło swoje zdrowie.

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

Ja sotosuję CGA Booster co prawda od niedawna, ale już schudłam 4 kg.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

ja jestem przeciwna tabletkom i innym wspomagaczom - uważam, ze odchudzanie to przede wszystkim walka ze sobą - tabletka ułatwi schudnięcie, to fakt, ale co będzie wtedy, gdy je odstawisz - Twój metabolizm wróci do wcześniejszego poziomu i wtedy zdecydowanie łatwiej przytyć niż po "suchej" diecie - polecam jeść z głową i dużo ruchu;P

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

odchudzanie to - wytrwałość, motywacja, odrzucenie cukrów i przynajmniej trochę ruchu, tabletki są zbędne

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

Zdrowe odżywianie (po godzinie 19 jogurt albo jabłko,picie wody niegazowanej, ograniczenie słodyczy= czyli dieta w granicach rozsądku) + więcej ruchu = SUKCES Najważniejsze to ustawienie sobie psychiki na inne tory myślenia czyli lepiej wolniej chudnąć i zdrowo,niż szybciej i zmagać się z bulimią,anoreksją itp.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: