Ładne stopy

  • 2013-10-27, o 18:23
  • 113
  • 43 695
  • 52
  • 78

Re: Ładne stopy

Dzięki za obszerną odpowiedź! A na długo ta tarka starcza? Bo tak patrząc na cenę mam obawy, że się dość szybko zużyje..

Re: Ładne stopy

Dzięki za obszerną odpowiedź! A na długo ta tarka starcza? Bo tak patrząc na cenę mam obawy, że się dość szybko zużyje..

Tinny

Podobno na kilkanaście do kilkudziesięciu użyć, ale powiem Ci że ja jej używam już jakiś czas i na razie nie widzę żeby się zużyła czy wymagała szybkiej wymiany. No właśnie - bo ta część jest wymienna, więc w razie czego można później dokupić sam "wkład" i nie trzeba kupować całej tarki nowej

idź przez życie z uśmiechem na pięknych ustach!

Re: Ładne stopy

Polecam krem z masłem shea mam stópki jak u niemowlaczka, a latem wstydziłam się założyć sandałki :]

Rozpoczynam testowanie produktów - współpracuję ze sklepem http://www.spakosmetyki.pl/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ładne stopy

Właściwości masła shea są nam dobrze znane. A co do tarki, to może komuś przyda się opinia - kupiłam ją ze sceptycznym podejściem, ale z uzycia na użycie jestem do niej naprawdę coraz bardziej przekonana. Stopy są podobne, jak po wyjściu od kosmetyczki. Miękkie, gładkie i przyjemne w dotyku. Fajnie, że jest alternatywa dla pumeksu, bo naprawdę nigdy go nie lubiłam.

Re: Ładne stopy

Kąpiel brzozowa do stóp HB, po czasie bardzo fajne, trwałe zmiany na skórze, stopy przyjemne w dotyku. Doszłam do tego z trudnego ich stanu, ale udało się... Jeśli tak jak ja, pracujecie na stojąco, to jest to niezbędne.

Re: Ładne stopy

Ja mam fajny sposób:-) Najpierw moczycie nóżki i czyścicie pumeksem lub peelingiem - najlepiej wieczorem. Po tym zabiegu trzeba nasmarować nogi olejkiem rycynowym i owinąć folią spożywczą i założyć skarpetki. Taki kompres należy zostawić na noc, a rano będziecie miały stopy jak gwiazdy filmowe:-)

Re: Ładne stopy

Trzeba jednak pamiętać, że pumeks najlepiej stosować tylko raz w tygodniu, ponieważ nadmierne ścieranie naskórka również może być szkodliwe.

Re: Ładne stopy

Racja - ale wydaję mi się to też dość oczywiste i sądzę, że każda kobieta jest w stanie sobie wyobrazić skutki zbyt częstego szorowania stóp pumeksem.

Re: Ładne stopy

Pumeks jest siedliskiem wielu niebezpiecznych bakterii, kazdy dermatolog go odradzi. Lepiej zaopatrzyc sie w dobra tarke, mozna ja za kazdym razem po uzyciu dobrze umyc a nawet zdezynfekowac.

Re: Ładne stopy

A ja zamiast tarki i pumeksu polecę frezarkę do mani. O wiele szybciej i dokładniej się ściera martwy naskórek, łatwa w obsłudze i ma wymienne nakładki więc higieniczna. Trafiają się też takie z frezami którymi ładnie można się pozbyć skórek (do żelu, akrylu też oczywiście się jej używa). Dzisiaj zamówiłam kolejną bo moja wcześniejsza była chyba ciut za słaba i wyzionęła ducha po roku:(

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: