Ładne stopy

  • 2013-10-27, o 18:23
  • 113
  • 43 678
  • 52
  • 78

Re: Ładne stopy

ważne zeby robic to systematycznie a nie tylko jak jest lato i trzeba stopy pokazać...

Re: Ładne stopy

ja muszę się zabrać znowu za stopy, bo przez to że ostatnio pogoda nie dopisywała to zapomniałam o nich. używacie może żyletek do stóp? warto? bo do tej pory męczyłam sie z tarką ale zastanawiam się właśnie nad żyletką. czy lepiej nie ryzykować?:)

Re: Ładne stopy

Ja większego problemu ze stopami nie mam ;) Wystarczy pumeks ja najczęściej kupuję taki najtańszy za 2-3 zł, następnie jakiś krem zależy też od pory roku bo jeżeli jest lato to zazwyczaj używam takiego specjalnego dezodorantu do stóp i później krem też najczęściej jako antyperspirant ;) ale gdy jest np jesień-zima to używam zwykłego kremu nawilżającego szczerze obojętne jaki krem ;)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: Ładne stopy

Mam dokładnie tak samo, wystarcza mi pumeks i zwykły krem ;) Moja ciocia natomiast ma bardzo zniszczona skórę pięt i użyła skarpetek złuszczających.. po ich użyciu normalnie stopy nie tej kobiety, bardzo ładnie się prezentuje i widać ze są miękkie, co zresztą potwierdza sama ciocia :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ładne stopy

Orientujesz się jaką miała maskę ciocia? Ja ostatnio robiłam, kupiłam w Naturze nie pamiętam już jakiej firmy i owszem skóra zeszła, ale w tych najbardziej suchych miejscach nie drgnęła i efektu zbyt wielkiego nie było.. ; (

Re: Ładne stopy

Nie mam pojęcia, ale zapytam.. w każdym razie kupowała ja w aptece za ok 12-13 zł :)

Re: Ładne stopy

Właśnie zastanawiam się czy te skarpetki złuszczające naprawdę działają ;)

Re: Ładne stopy

Slyszalam na ich temat skrajne opinie: od zachwycania sie, do odradzania ze wzgledu na pozniejsza nadwrazliwosc stop.

Re: Ładne stopy

Działają, ale wszytsko zależy jakie wybierzesz :) 

Re: Ładne stopy

Ja używam maseczki i kremu nawilżajacego do stóp Happy End bielendy, uzywam go uz bardzo dlługo i iagle jestem zadowolona. Ładnie naiwlżają te kosmetyki, nie mam już prolemów z twardy czy zrogowaciałym naskórkiem

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: