Ładne stopy

  • 2013-10-27, o 18:23
  • 113
  • 43 691
  • 52
  • 78

peelingi i mocne tłuste lremy

Re: Ładne stopy

ja  najpierw wymaczam stopy w ciepłej wodzie z dodatkiem specjalnej soli, potem używam tarki, peelingu i na koniec smaruję kremem ;)

Re: Ładne stopy

Zimą zawsze zapominam o stopach :/ tzn. nie dbam o nie tak skrupulatnie jak latem :) ale tak czy inaczej stosuje produkty z serii Happy End z Bielendy, bo najlepiej radzi sobie ze zrogowociałą skórą na stopach :)

Re: Ładne stopy

Raz w miesiącu skarpetki złuszczające (Adwin lub L'biotica) potem przez tydzień jakiś mocno nawilżający i natłuszczający krem do stóp. Potem Oxedermil 30% mocznika. Pomaga - stopy są gładkie.

A mi skarpetki L'biotica nie zrobiły nic :/

szczerze polecam kremy z avon na stópki , tydzień smarowania a stópki gładkie jak pupcia niemowlęcia a dodtakowo wyrównywany jest ich koloryt :D jestem im wierna od paru dobrych lat ! :D
WeroniStyle

Re: Ładne stopy

stopy to mój duży kompleks :( staram się co jakiś czas chodzić do kosmetyczki, żeby mi je ogarnęła, a na codzień używam pilnika do stóp i staram się mieć je zawsze ładnie pomalowane, od razu lepiej wyglądają :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ładne stopy

teraz są róznego rodzaju maski na stopy, ale osobiście wole raz na jakis czas udać się na zabieg do kosmetyczki

Re: Ładne stopy

raz na jakiś czas zabieg u kosmetyczki 

Re: Ładne stopy

dobrze dzialaja na mnie skarpetki zluszczajace

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: