Ładne stopy

  • 2013-10-27, o 18:23
  • 113
  • 43 683
  • 52
  • 78

Re: Ładne stopy

A ja polecam zamoczyć stopy w gorącej wodzie z dodatkiem przyjemnego zmiekczającego olejku- ja dodaję kilka kropel olejku do kąpieli z bielendy- z serii spa Azja :) Slicznie pachnie, a ja czuje ze stopy odpoczywają i są miekkie, gladkie

Re: Ładne stopy

 

116

Moja recepta na ładne stopy to najpierw ich wymoczenie w wodzie z olejkiem do kąpieli, potem peeling - mam swój ulubiony z pumeksem i olejkiem pomarańczowym Avy, który bardzo dobrze złuszcza martwy naskórek i nawilża stopy, no i na koniec jeszcze krem nawilżający :)

22

Re: Ładne stopy

Spróbuję Z tym peelingiem z Aby, wygląda Ciekawie

Re: Ładne stopy

a ja jestem ciekawa skarpetek złuszczających

Re: Ładne stopy

Kup sobie maskę złuszczjącą. Martwy naskórek schodzi w ciągu 10 dni :) taki zabieg trzeba powtarzać  mniej więcej co 1,5 miesiąca. Przynajmniej u mnie

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Ładne stopy

Co to za maski złuszczające? Jak się je stosuje? Nie uszkodzi mi to skóry albo paznokci?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ładne stopy

uzywam takich skarpetek tylko dwa razy do roku i moje stopy sa w stanie idealnym

Re: Ładne stopy

Jak długo się nosi takie skarpety? Czy wcześniej trzeba stosować jakiś krem?

Wyznaczaj sobie cele i je realizuj...

Re: Ładne stopy

Bardzo trzeba miec zaniedbane stopy na taki zabieg? Ogolnie nie narzekam na swoje ale moze mogloby byc lepiej

Re: Ładne stopy

Bardzo trzeba miec zaniedbane stopy na taki zabieg? Ogolnie nie narzekam na swoje ale moze mogloby byc lepiej. Uzywam tylko tarki do stop.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: