Ładne stopy

  • 2013-10-27, o 18:23
  • 113
  • 43 681
  • 52
  • 78

Ładne stopy

Dziewczyny, co robicie aby mieć delikatne, ładne stopy? Odnoszę wrażenie, że te wszystkie peelingi i kremy jakoś tak.. niewiele dają :/ Poradzicie mi coś?

Re: Ładne stopy

Ja często namaczam stopy w wodzie z dodatkiem np.oliwy z oliwek,mleka,olejków eterycznych,olejku lawendowego,soku z cytryny.
Peelingi stosuję z brązowego cukru,z soli,z truskawek bądź z awokado - domowe sposoby znalezione gdzieś w necie,przetestowane,sprawdzają się świetnie.
Krem do stóp jaki stosuję jest z neutrogeny - nic dotąd stosowanego nie nawilża mojej skóry w takim stopniu
Stopy są na prawdę gładziutkie

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Ładne stopy

Fajne te domowe sposoby Ja zastanawiam się ostatnio nad taką maską EpilFeet. Moja koleżanka dostała na urodziny i jest zachwycona. Naprawdę bardzo sobie chwali i ja też chciałabym wypróbować. To jest podobno takie domowe SPA. Tylko niezbyt wiem, gdzie można to kupić. Może któraś z Was coś wieo tych maskach?

Re: Ładne stopy

Na przyklad w salonach kosmetycznych, cena za 1 pare 100 zl.

To juz bym wolala jakies domowe sposoby, jak napisala Czaswrocicnaziemie , a dokladny przepis:
1 szklanka soku z cytryny, szczypta cynamonu, 2 łyżki oliwy z oliwek, 1/4 szklanki mleka - wymieszac, wlac do mocno cieplej wody i moczyc stopy 20 minut. Zetrzec zrogowacialy naskorek, wyplukac stopy i wklepac krem. Zamiast cynamonu mozna dodac platki rozy lub kilka kropli olejku eterycznego, powtarzac przez kilka tygodni

Re: Ładne stopy

Ostatnio były w dobrej promocji oraz jako dodatek w cosmo Ja uważam, że raz na miesiąc czy półtora można sobie na to pozwolić. Jeśli policzysz "domowe" składniki dwa razy w tygodniu plus krem, to koszt nie będzie się wiele różnił

Re: Ładne stopy

100 zł to sporo.

Re: Ładne stopy

Ja idąc troszkę po kosztach, ale nie tracąc oczywiście na jakości (bo nie wszystko, co drogie jest dobre i na odwrót - tanie kosmetyki nie muszą okazać się bublami) po prostu dwa razy dziennie mocno kremuje stópki (mam problem z suchymi i pękającymi piętami) kremem Soraya do stóp regenerującym z linii Beauty Creator. Bardzo porządny, fajny nawilżacz i "zmiękczacz" skóry na piętach i całych stopach. Polecam wypróbować.

Re: Ładne stopy

Ja namaczam stopy w wodzie z dodatkiem zwyklego mydła. Potem robie peeling pumeksem, a potem smaruję zwykłym tłustym nivea bardzo obficie i zawijam stopy folią spożywczą na około godzinę. Zabieg powtarzam tak długo aż stopy robią się gładkie jak pupka niemowlaka. Oczywiście dwa razy dziennie też smaruję i zakładam skarpetki, żeby krem się nie ścierał o podłogę.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Ładne stopy

Codziennie, rano i wieczorem, smaruję stopy kremem a poza tym raz na tydzień, dwa maczam stopy w wodzie z solą do stóp i jeśli trzeba to zdzieram naskórek pumeksem

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ładne stopy

Dziewczyny, a testowała może któraś tę elektroniczną tarkę scholla, co ją tak reklamują? Kusi, ale też i nie chciałabym wyrzucić pieniędzy w błoto. Ma któraś? Sprawdza się to, czy lepiej pozostać przy zwykłym pumeksie? Chętnie poznam Wasze opinie!

Re: Ładne stopy

Tinny ja mam. Też się zastanawiałam przez tę cenę, ale po pierwszym użyciu wyrzuty sumienia mnie opuściły - na prawdę efekt jak po jakimś zabiegu u kosmetyczki. Ścieram koniecznie na sucho, a później opłukuję, i na noc kremuję stopy. Używam tej tarki tak raz na dwa tygodnie - fakt że nie mam jakichś mega problemów z odciskami itp., ale zawsze miałam jakiś tam kłopot z super gładkością zimą. A teraz nie mam problemu, tak więc uważam, że jeśli chcecie zadbać o stopy przed ciepłym sezonem - to na prawdę warto.

idź przez życie z uśmiechem na pięknych ustach!
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: