Ładne stopy

  • 2013-10-27, o 18:23
  • 113
  • 43 676
  • 52
  • 78

Re: Ładne stopy

Warto zaopatrzyć się w peeling  i po wymoczeniu stóp go użyć . Oczywiście ważne jest regularne działanie w jakiejkolwiek pielęgnacji, nie tylko stóp :) Jeśli zrobimy to raz na pół roku  efektów raczej nie zobaczymy :P

Re: Ładne stopy

Moczenie stóp, peelingi, kremy- to proste metody, ale trzeba robić to regularnie. Lepiej też nie chodzić na bosaka, nawet po domu.

Re: Ładne stopy

Peeling to podstawa, a przed okresem letnim warto zrobić maske złuszczającą i po kilku dniach męczenia sie z odchodzącą płatami skórą mieć stopy jak nowe! :)

Re: Ładne stopy

sylwia123 używałaś tego typu masek? polecasz jakieś konkretne? chętnie bym spróbowała ;)

Re: Ładne stopy

Te z jestem ciekawa jaka to maska i gdzie to kupic

 

Re: Ładne stopy

Też chcę wiedzieć, jakie i gdzie można je kupić :)

Re: Ładne stopy

W aptekach widziałam różne rodzaje i firmy ;p tylko nie jestem w stanie polecić bo nie używałam jeszcze

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ładne stopy

Jeżeli chodzi o maski na stopy to ja używałam jednej - z Bielendy, Happy End, sprawdzała się dobrze, nawilżała i ładnie regenerowała naskórek

Re: Ładne stopy

Jak dla mnie ścieranie manualne jest najlepsze, ale używam zwykłego białego papierowego pilnika do poznakci, nie zrobicie sobie nim krzywdy a efekt jest lepszy jak po elektronicznych tarkach, pumeksach i innych cudach, co do kremu to używam zwykły krem z biedronki za 1,5 do stóp i mam ładne i gładkie stopy. Wydaje mi się że zadbane stopy to bardziej kwestia systematyczności a nie to czego używacie, sprzęt to tylko w jakiś tam stopniu udogodnienie indywidualne, każdy używa przecież to co lubi ;]

Re: Ładne stopy

moja sąsiadka uzywała tej maski na stopy, masakra, jak jej płatami odchodziła skóra :O na zime może sobie zafunduję, jak stopy będą zakryte, bo teraz to byłaby masakra!! ja lubię sobie wymoczyć stopy, a potem peeling i pumeks.

czasem korzystam z tych zabiegów fish spa, rybki sobie skubią i skóra tez fajna jest.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: