Ładne stopy

  • 2013-10-27, o 18:23
  • 113
  • 43 612
  • 52
  • 78

Re: Ładne stopy

To jeszcze napisz czy masz jakas sprawdzona marke ? Jak sie ja stosuje ? Na mokro czy po wysuszeniu stop ? Z gory dzieki

Re: Ładne stopy

Narazie jeszcze nie mam sprawdzonej marki niestety ale jak trochę poużywam tej którą teraz zamówiłam to napiszę jak się sprawdza. Raczej na sucho i tak moim zdaniem najłatwiej sprawdzić czy naskórek jest odpowiednio starty, ewentualnie jak stopy są lekko wilgotne to się tak nie kurzy:) Wygląda mniej więcej tak http://www.jaapee.pl/index.php?p5746,fr ... thon-3-lux Ta którą zamówiłam jest trochę inna. Nie ma w linku widocznej głowicy której używam do ścierania ale wygląda to jak mini papier ścierny na rolce.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Ładne stopy

A, to caly komplet wlacznie do paznokci Ja paznokcie obcinam krotko i nic wiecej nie robie tak ze do piet moja tareczka mi wystarcza ale jesli mialabym sie zaopatrzyc w szlifierke to mysle raczej o czyms prostszym jak np. to:

http://images.okazje.info.pl/p/biuro-i-firma/1241/micro-pedi-frezarka-do-stop-piet-odciskow-plus-wklady.jpg

Re: Ładne stopy

Mi najlepiej się ściera po kąpieli, łatwiej usunąć naskórek ze zmiękczonej pięty. Niedawno zaczęłam używać tarkę Pedi Spin na baterie; ładnie wygładza pięty, jak narazie jestem z niej zadowolona.

Re: Ładne stopy

Tak to cały zestaw, mi akurat pasuje bo wszystko nim zrobię:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Ładne stopy

Ja tam używam pumeksu, lecz nie ukrywam, że przedstawiony sprzęt wygląda bardzo interesująco.

Re: Ładne stopy

Ja zastanawiałam się czy nie kupić sobie właśnie takiej elektrycznej tarki i chyba w końcu się skuszę. Niestety ale z natury mam bardzo suche stopy, no cóż taka moja natura
Niemniej staram się z tym walczyć i stosować różne kosmetyki, które mi z tym nieco pomogą. Codziennie nacieram stopy kremem.
Bardzo pomogła mi wizyta u podologa. Jest to lekarz, specjalista od stóp. Byłam miesiąc temu w gabinecie podologicznym w Warszawie na ulicy Wyszyńskiego 5 u pani Katarzyny Gaździckiej i wykonała zabieg pielęgnacyjny stóp. Prawdziwe spa dla skóry. Usunęła zrogowacenia. Oraz przypisała odpowiedni apteczny krem ( z dużą zawartością mocznika).

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ładne stopy

Takie spa robię sobie sama w domu nakładając Epil Feet - znasz? Korzystam z tego zabiegu od naprawdę dawna i bardzo sobie chwalę efekty.

Re: Ładne stopy

ja uzywam serri happy end bielendy i stopy po nim faktycznie ladniej wygladaja, w szczegolnosci suche piety, ktore byly moja zmora

Re: Ładne stopy

ja uzywam serri happy end bielendy i stopy po nim faktycznie ladniej wygladaja, w szczegolnosci suche piety, ktore byly moja zmora

2014-12-10 10:27:32 autor rosiehw

Ja właśnie nie wiem co stosować na pięty :(

loffff <3
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: