Kosmetyki INGLOT

  • 2010-10-22, o 21:30
  • 116
  • 51 280
  • 48
  • 62

Re: Kosmetyki INGLOT

zdecydowanie polecam 460! jest cudny!!

moze nakładaj na bazę o innym niż matowe wykończeniu, np cien w kremie

Re: Kosmetyki INGLOT

tu ciekawy artykuł o zrobieniu własnej bazy ) np, gdy cień ma cienką pigmentację lub wygląda na \'płaski\'

http://idaalia.blogspot.com/2011/08/jak ... edium.html

Re: Kosmetyki INGLOT

Dziewczyny powiedzcie jak to jest z tymi magnetycznymi paletami Inglota.
Chciałabym stworzyc sobie taką paletę, mam mnóstwo pytań. Pewnie przy zakupie zawalę nimi sprzedawczynię, jednak fajnie by było dowiedziec się trochę na ten temat już wcześniej.
np.

Czy sprzedają puste paletki (jak tak to ile kosztują ?)
Jakie mają pojemności ? tzn. jakie rozmiary, na ile cieni ?
Czy pojedynczo kupione ingloty można przekładac do paletki; kupowac je na wynos, aby uzupełnic wyczerpany cień w domu i wstawic go do palety ?
Jeżeli wiecie coś na ten temat to proszę napiszcie, jestem bardzo ciekawa.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki INGLOT

Dziewczyny powiedzcie jak to jest z tymi magnetycznymi paletami Inglota.
Chciałabym stworzyc sobie taką paletę, mam mnóstwo pytań. Pewnie przy zakupie zawalę nimi sprzedawczynię, jednak fajnie by było dowiedziec się trochę na ten temat już wcześniej.
np.

Czy sprzedają puste paletki (jak tak to ile kosztują ?)
Jakie mają pojemności ? tzn. jakie rozmiary, na ile cieni ?
Czy pojedynczo kupione ingloty można przekładac do paletki; kupowac je na wynos, aby uzupełnic wyczerpany cień w domu i wstawic go do palety ?
Jeżeli wiecie coś na ten temat to proszę napiszcie, jestem bardzo ciekawa.

mila1195

z tego co się orientuję to można kupić pustą paletkę ma różne rozmiary od 3 do 10 cieni (chyba, nie pamietam dokładnie). Z tego co pamiętam to moja koleżanka kupowała ostatnio na allegro paletkę, pustą na 12 cieni i zapłaciła coś w granicach 30 zł (nie wiem czy nie przepłaciła, czy też nie kupiła taniej.. po prostu się na tym nie znam, bo jeszcze nie kupowałam nigdy pustej paletki ). Zdaje mi się (i chyba tak jest) że cienie inglota można kupować pojedynczo i wkładać do wykończonej paletki, bądź w miejsce wykończonego cienia oczywiście poczytam co napiszą inne dziewczyny i jeśli się mylę to mnie poprawcie

Re: Kosmetyki INGLOT

A paletka magnetyczna powiedzmy 5 cieni - zapełniona, czyli z wybranymi już w sklepie cieniami. Ile będzie kosztowac ?
No bo skoro jeden cień kosztuje 10 zł to taka paletka nie powinna kosztowac 50 zł gdyż trzeba by wliczyc jeszcze cenę pustej paletki. W takim razie powinna kosztowac ok. 62 zł.

Więc wychodziło by, że kupowanie pustej się w ogóle nie opłaca dla klienta. Lepiej byłoby już kupic pełną i poczekac, aż się skończą i wtedy uzupełniac na bieżąco wkłady, w razie sympatii do firmy

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Kosmetyki INGLOT

A paletka magnetyczna powiedzmy 5 cieni - zapełniona, czyli z wybranymi już w sklepie cieniami. Ile będzie kosztowac ?
No bo skoro jeden cień kosztuje 10 zł to taka paletka nie powinna kosztowac 50 zł gdyż trzeba by wliczyc jeszcze cenę pustej paletki. W takim razie powinna kosztowac ok. 62 zł.

Więc wychodziło by, że kupowanie pustej się w ogóle nie opłaca dla klienta. Lepiej byłoby już kupic pełną i poczekac, aż się skończą i wtedy uzupełniac na bieżąco wkłady, w razie sympatii do firmy

mila1195

Z tego co wiem to paleta PRO-5 kosztuje 60zł i jest to 5 cieni + paletka
PS. przepraszam za pomyłkę moja koleżanka kupiła paletkę pustą na 10 cieni i zapłaciła 25,90. Rozmawiałam z nią i przy okazji zapytałam

Re: Kosmetyki INGLOT

Mnie się udało kupić jakiś czas temu samą pustą paletkę, bez żadnego wypełnienia i ograniczenia co do kształtu kosmetyków (czyli tylko z podkładką z magnesu) i z dużym lusterkiem za 15 zł. Jestem zadowolona, zmieści mi się tam w przyszłości do 12 cieni (nie przypuszczam, żebym więcej potrzebowała na codzień... Z resztą, to co już mam, jak na razie mi wystarcza ), a dzięki temu lusterku, nie muszę się martwić, jak się malować wybierając się na dłuższy wyjazd, bo widzę w nim całą swoją twarz.

Ogólnie wygląda to, jak na poniższych zdjęciach (sorry, za jakość, robione telefonem... i jest troszkę przybrudzona od codziennego użytku )

Re: Kosmetyki INGLOT

a pamiętasz ile zapłaciłaś za tą paletkę ? ponieważ mam dylemat czy wybrać magnetyczną z Inglota czy też Glam Box ale pewnie wybiorę Glam Box\'a ;D

Re: Kosmetyki INGLOT

Paletka 5 cieni kosztuje 60 zł ? A więc wychodzi, że pusta "piątka" to z 10 zł
Hmmm te paletki magnetyczne to mają podkładkę namagnesowaną ? a cienie w Inglocie się do nich wykupuje na wynos ? z jakimś magnesem pod spodem, bo nie wiem jak to wygląda?
Trzeba powiedziec, że cień w formie wkładu magnetycznego, a nie pojedynczego cienia ?

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Kosmetyki INGLOT

Paletka 5 cieni kosztuje 60 zł ? A więc wychodzi, że pusta "piątka" to z 10 zł
Hmmm te paletki magnetyczne to mają podkładkę namagnesowaną ? a cienie w Inglocie się do nich wykupuje na wynos ? z jakimś magnesem pod spodem, bo nie wiem jak to wygląda?
Trzeba powiedziec, że cień w formie wkładu magnetycznego, a nie pojedynczego cienia ?

mila1195

no bardzo możliwe, ale prawdopodobnie firma zarabia na tym że sprzedaje osobno puste paletki
z tego co wiem to paletki te mają namagnetysowany spód. Wydaje mi się, że wystarczy jakiś magnes (np. taki z lodówki) i klej (np. superglue) i po prostu do kupionego pojedynczego wkładu przykleić kawałek magnesu i włożyć do paletki.. czytałam, że kilka blogerek tak już zrobiło i są zadowolone, ale ja sama nie wiem.. może też tak zrobię, ale na razie myślę czy wybrać Glam Box\'a czy paletkę magnetyczną z Inglota ;p .. trudny wybór

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: