Kosmetyki INGLOT

  • 2010-10-22, o 21:30
  • 116
  • 51 277
  • 48
  • 62

Re: Kosmetyki INGLOT

dziękuję

mila1195

proszę w razie pytań pisz!
i co kupujesz tą paletkę Inglot ?

Re: Kosmetyki INGLOT

Za jakiś czas na pewno kupię, bo podobno ich cienie są bardzo dobrej jakości, pigmentu oraz mają bogatą gamę kolorystyczną. Na razie troszeczkę poczekam, aż pozużywam moje cienie, uzbieram pieniążki i wybiorę się do Inglota.
Gdy ją kupię pokażę wam foto oraz z pewnością makijaże z jej użyciem w moim wątku

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Kosmetyki INGLOT

Wracając do tematu inglota, też słyszałam że paletki mają solidne. Czasem kupuje i nich pojedyncze cienie. Spotkałam sie kiedyś z opinią że nie chcą sprzedawać cieni pojedynczo tylko z paletkami. Nie wiem jak jest na prawde ale ja zawsze kupuje pojedyncze. Czasem tylko pani bardzo nachalnie mi poleca te paletki ale mówie że już mam i daje spokój. Ogólnie polecam cienie inglota. Najlepiej zapytać na miejscu na pewno uzyskasz wyczerpujące informacje

Re: Kosmetyki INGLOT

W tym Inglocie, gdzie zaopatruję się w kosmetyki, niechętnie sprzedają pojedyncze wkłady do paletek z cieniami, dlatego jak się nie chce kupować całej paletki, a jest miejsce w starej palecie, to trzeba z nią przyjść i wtedy nie ma żadnego problemu. Tak nawiasem mówiąc, to nie wiem jaki cel mają te procedury, bo chyba lepiej sprzedać wkład cienia niż nie sprzedać nic, dlatego, że klientka zapomniała paletki z domu (bo już kiedyś tak miałam). Ale widocznie mają jakieś taktyki marketingowe

Re: Kosmetyki INGLOT

Wiesz na pewno Kiedyś jedna dziewczyna napisała że szuka fajnych odcieni z inglota bo bedzie sie decydowała na paletkę a że słyszała że nie sprzedaja pojedynczo to kupi kilka od razu żeby zapenić. To jak dla mnie bez sensu bo tak czy siak to jest produkt i jesli chcemy cos od nich kupić nie powinni nas zmuszać do zakupu wiekszej ilości czy np. tłumaczenia sie czemu chcemy wkład. Skoro maja coś takiego w sprzedaży to znaczy ze kazdy to może kupić a nie jakies dziwne zasady. Ja na szczęscie nie mam problemu z kupnem pojedynczych wkładów ale już nie raz czytałam gdzieś że dziewczyny musiały sie prosić żeby choć jedną dostać.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki INGLOT

Kupiłam sobie paletkę na 10 okrągłych cieni z 2 wkładami na razie. Dziewczyny wiecie może jakie wkłady prócz inglota pasują do paletki. Słyszałam, że można deportowac, czy coś takiego cienie z oryginalnych opakowań do naszych inglotowych magnetic palet Próbowałam, ale niestety moje cienie pierre rene, heana i miyo okazały się za duże.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Kosmetyki INGLOT

na 100% pasują cienie MAC i KOBO Proffessional, oraz cienie wyjęte z "czwórek" Essence

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Kosmetyki INGLOT

podobno cienie sephory też wchodzą

ps mac nie trzyma się w paletach ze względu na odwrotną politykę magnesów ale rozmiar jest ten sam więc można go podkleić na taśmie magnetycznej

Re: Kosmetyki INGLOT

A wiecie może czy te palety na kwadraty są większe, tak abym mogła miec większy wybór w dopasowywaniu. Ba ! o tym w Inglocie nie wolno wspominac, ale może dadzą się namówic na wymianę mi na kwadraty

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Kosmetyki INGLOT

nie wiem o co chodzi z dopasowywaniem ale kwadratowe cienie są większe i droższe (wkłady po 12 zło), nikt Ci tego raczej nie wymieni

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: