Kosmetyki INGLOT

  • 2010-10-22, o 21:30
  • 116
  • 51 268
  • 48
  • 62

Re: Kosmetyki INGLOT

tak, te palety (jak sama nazwa wskazuje) same z siebie są magnetyczne
wystarczy ze powiesz, że chcesz \'wkłady do palety\' spyta tylko, czy okrągłe czy kwadratowe

Re: Kosmetyki INGLOT

polecam inglota, z glam boxa cienie wylatują niestety i sama paleta jest słabo wykonana - moja \'puszka\' pogięła się w transporcie :/ a te nowe inglotowe są super wytrzymałe i mają mega mocny magnes

Re: Kosmetyki INGLOT

tak, te palety (jak sama nazwa wskazuje) same z siebie są magnetyczne
wystarczy ze powiesz, że chcesz \'wkłady do palety\' spyta tylko, czy okrągłe czy kwadratowe

natalusia371

wiesz może jak duże są te kwadratowe? bo z tego co wiem to średnica tych okrągłych to 1,5cm; 2,5 cm oraz 3,5cm. oczywiście nie chcę wprowadzić nikogo w błąd więc jeśli się mylę to mnie poprawcie

Re: Kosmetyki INGLOT

polecam inglota, z glam boxa cienie wylatują niestety i sama paleta jest słabo wykonana - moja \'puszka\' pogięła się w transporcie :/ a te nowe inglotowe są super wytrzymałe i mają mega mocny magnes

natalusia371

też słyszałam kilka razy że Glam Box\'y nie są solidnie zrobione i że się niszczą Chyba kupię Inlotowe, bo dużo osób je poleca a ja jak do tej pory zawsze byłam zadowolona z ich produktów

Re: Kosmetyki INGLOT

a pamiętasz ile zapłaciłaś za tą paletkę ? ponieważ mam dylemat czy wybrać magnetyczną z Inglota czy też Glam Box ale pewnie wybiorę Glam Box\'a ;D

KamiluŚkaa

Koszt samego opakowania: 15 zł.
Koszt cienia (sztuka): 10 zł.

Wielkości wkładów do paletki nie różnią się między sobą - okrągłe są wszystkie takie same, kwadratowe cienie też nie różnią się między sobą wielkością. Ale do paletki można jeszcze kupić puder i róż - stąd może ci się wydaje, że mają różne wielkości

Re: Kosmetyki INGLOT

a pamiętasz ile zapłaciłaś za tą paletkę ? ponieważ mam dylemat czy wybrać magnetyczną z Inglota czy też Glam Box ale pewnie wybiorę Glam Box\'a ;D

KamiluŚkaa

Koszt samego opakowania: 15 zł.
Koszt cienia (sztuka): 10 zł.

Wielkości wkładów do paletki nie różnią się między sobą - okrągłe są wszystkie takie same, kwadratowe cienie też nie różnią się między sobą wielkością. Ale do paletki można jeszcze kupić puder i róż - stąd może ci się wydaje, że mają różne wielkości


dzięki za informacje!
bardzo możliwe że dlatego wydaje mi się że są różne wielkości a róże mają kilka odcieni ?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki INGLOT

@KamiluŚkaa, tak, róży jest kilka odcieni. Z tego co pamiętam, to co najmniej 6, chociaż na stronie inglotcosmetics.com w systemie freedom są 24, więc jest wybór A są jeszcze wersje sprzedawane osobno, nie pamiętam, czy mają inne odcienie. Ogólnie, jak wchodzę do któregoś ze sklepów Inglota to mam wrażenie przesytu, i stwierdzam, że jakbym mogła, to bym kupiła wszystko, co tam jest

Re: Kosmetyki INGLOT

A wkład do paletki magnetycznej kosztuje tyle samo co pojedynczy cień ?

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Kosmetyki INGLOT

A wkład do paletki magnetycznej kosztuje tyle samo co pojedynczy cień ?

mila1195

tak, 10 zł

Re: Kosmetyki INGLOT

dziękuję

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: