Kosmetyki INGLOT

  • 2010-10-22, o 21:30
  • 116
  • 51 276
  • 48
  • 62

Re: Kosmetyki INGLOT

Bardzo potrzebowalam matowych cieni, bo we Wloszech gdy rok temu przeszukiwalam sklepy bylo duzo z brokatem a praktycznie nic z matowych a wiec gdy tylko mialam okazje i przyjechalam do Polski skompletowalam sobie free system a oto efekt

www.suonko82.blogspot.it

Re: Kosmetyki INGLOT

a to dziwne, może miałaś do czynienia z tzw \'starym\' inglotem? trójkolorowe mapki cieni, wysuwane cienie \'sport\'? odkąd inglot pokusił się o zdobycie rynku międzynarodowego jakość diametralnie wzrosła, jest wręcz nazywany Polskim Mac\'iem, ze względu na cenę czasem nawet z nim konkuruje, wystarczy pooglądać na youtube recenzje pursebuzz, gossmakeupartist i innych cenionych guru/wizażystów. jestem przekonana, że wśród produktów zdarzają się \'czarne owce\' i pewnie na takie trafiłaś, ale każda marka takowe posiada, Mac ma mnostwo odcieni przepięknych ale drugie tyle niewypałów, o tym tez mozesz posłuchac/poczytac w internecie bardzo duzo zalezy tez od tego, czego Ty oczekujesz po tym cieniu, bo są ludzie ktorzy chcą mocnej pigmentacji(np jak ja i Ty) bo są wprawieni, ale są też tacy, ktorzy szukają cieni delikatnych, którymi nie da się \'zrobić krzywdy\' i dla nich też musi być wybór (dlatego też masz testery każdego koloru zanim kupisz). Dużo rownież zależy od wykończenia takiego cienia (perła zawsze będzie najmniej się osypwać i najlepiej rozprowadzać bez względu na markę, a z matami trudno pracować) oraz od tego jak dobrze jest przygotowana powieka na przyjęcie cienia (primery, bazy kolorowe - mogą diametralnie zmienić zachowanie kosmetyku i wydobyc z niego coś, czego w życiu byś się nie spodziewała) myślę, że ceny w porównaniu z innymi markami, które często wcale nie są lepszej jakości Inglot wypada bardzo dobrze, nawet po ostatnim podwyzszeniu ceny, cień za 10zł a Mac... ile 60??? wiadomo ze nie są to ceny rowne cieniom z drogerii ale też powiedzmy sobie szczerze to jest zupełnie inna półka, to jest make-up profesjonalny i poprostu nie powinnyśmy od niego tego wymagać (chociaż wtedy świat byłby cudowny i dziewczyny wydawałyby kase na ingloty a nie na jakies badziewia za tyle samo pieniedzy z np. wibo - bez obrazy, moze niektore są dobre no ale reszta - bez porownania)

co do róży to nie bedę się wypowiadać bo miałam tylko jeden i sprawuje się dobrze, więc nie mam punktu odniesienia no i 1 lakier ale to jeszcze ze \'starego inglota\' który kupiła moja siostra - pamiętam, że był mega drogi(jak na rozumowanie 12letniego dziecka) a do tej pory nie zgęstniał (ile to juz z 8 lat? wiem, ze powinnam go wywalic, don\'t judge me ;p)

jestem alergikiem i nie zauważylam zadnych reakcji, ale oczywiscie też jestem ZA poprawieniem składów jeżeli coś jest nie tak

Re: Kosmetyki INGLOT

Monika, śliczna paleta!! czy ten środkowy turkus to double sparkle czy zwykły mat? bo wygląda zupełnie jak mój 473 )

Re: Kosmetyki INGLOT

natalusia371 to jest matowy turkus ale niestety nie mam pojecia jaki on ma numer bo nawet ciezko mi z tego opakowania "free system" wyciagnac. Ciesze sie ze Ci sie podoba paletka

www.suonko82.blogspot.it

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki INGLOT

to w takim razie inny ale bardzo podobny do mojego, moj ma mikro drobinki w małej ilości, których na oku nie widać ale sprawiają, że cień nie wydaje się \'płaski\' uwieeelbiam takie kolorki

Re: Kosmetyki INGLOT

Dziewczyny ale moze niedlugo jak pojade do Polski to skusze sie ,dam jeszcze raz szanse Inglotowi ,jak tak chwalicie moze faktycznie byla to starsza kolekcja Ja poszukuje najczesciej uzywam cieniow :cappucino,bez,braz-kawa-matowe,czy z tych odcieni Inglot mi cos fajnego zaproponuje,zeby nie byly to plasko wygladajace na powiece-sucho ,nie tepe w nnakladaniu, co byscie polecaly jakie cienie(numerki nazwy?) i szukam pomadki jagodki-koktajlowej czy taki odcien znajde z inglota? (czy bedzie trwala,nie bedzie wysuszala ust? i nie bedzie robila takich bialych nalotow?)

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Kosmetyki INGLOT

z matów definitywnie spójrz na 351, 350, 390, 355, 373, 358, 357, 360, 363, 349
kolorki piękne ale są to typowe, suche maty

ale nie bój się double sparkle, są to cienie o matowej bazie posiadające komplementarne drobinki, ktorych nie jest duzo a na oku mało je widać, sprawiają, że cien nie jest \'płaski\'

osobiście polecam 460, piękny, nietuzinkowy, złamany kolor )
a takto 461, 462, 466, 503, 499, 456, 463, 458, 465... napewno jakieś ominełam, ale spisz sobie te numery, daj pani w inglocie i Ci powyjmuje wszystko co akurat ma na składzie to sobie porównasz

perły to moje ulubione wykonczenie inglota ale skoro Cie nie interesują to nie wypisuję

Re: Kosmetyki INGLOT

Dzieki Kochana! na pewno sobie spisze ,a czy Inglot posiada cienie do powiek kremowe??

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Kosmetyki INGLOT

z tego co mi wiadomo nie posiada

Re: Kosmetyki INGLOT

Te odcienie sa bardzo ciekawe jak wspominalam juz stosuje tylko odcienie(beze,cappuciono,brazy-brudne,brazy-cieple,lubie odcien lososiowy,brzoskwinkowy,miedz) a z perlowych tylko toleruje bialy sniezny niecierpie odcieniow szarych mysich chyba cos wybiore
Dziewczyny a czym nakladacie matowe cienie? czym najlepiej jakim pedzelkiem lub nie pedzelkiem? i w jaki sposob uniknac tego plaskiego tepego wygladu powieki? ,co czesto sie zdarza przy cieniach matowych

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: