Kosmetyki INGLOT

• 2010-10-22, o 21:30
  • 116
  • 38 446
  • 48
  • 62

Kosmetyki INGLOT

Do założenia tego wątku zainspirowało mnie pytanie pewniej użytkowniczki. Co myślicie o tych kosmetykach? co polecacie a co nie? Jak z trwałoscią? Jak widzicie te kosmetyki na tle innych firm? A może ktos sie wypowie na temat pedzli z tej firmy?

Ja z inglota mam tylko cienie i to dość dawno je kupiłam wiec ciekawa jestem czy cos sie zmieniło z jakościa w ostatnim czasie. Jestem z nich zadowolona aczkolwiek troche nietypowe kolory mam i nie korzystam z nich na tyle czesto żeby sie wypowiadac W najbliższym czasie mam zamiar kupić sobie bardziej naturalne kolorki. Wiem że zdania sa podzielone niektóre kochaja ta firme niektóre nienawidzą. Jakie jest Wasze zdanie?
pozdrawiam cieplutko

Re: Kosmetyki INGLOT

Hej jestem zadowolona z tej marki jestem wierna lakierom do paznokci firmy INGLOT. Są bardzo trwałe nie oddpryskują długo trzymają się na płytkach paznokci. Można w nich zmywać są trwałe cena też jest przystępna 0k 18 zł wydatek który sie opłaca. Byłam posiadaczką również kredki do kresek, ale właśnie się skończyła i zastanawiam się nad kupieniem kredki do kresek polecaną przez ladymakeup.pl. Pozdrawiam fanki i nie fanki INGLOT

No Kobitki! Rozruszajmy to forum! Niech każda napisze swoje zdanie i od razu bedzie lepiej Doradźmy sobie, pomóżmy... Po to tu jesteśmy

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

hihihi dzięki Marzenko za rozpoczęcie wątku INGLOT jest jednym z najpopularniejszych producentów kosmetycznych w naszym kraju, a od niedawna szturmem chce się wedrzeć na rynki zachodnie, także myślę, że warto "porozmawiać" o tych kosmetykach ja osobiście lubię INGLOTA

Ja także lubię firmę Inglot. I to nie tylko kosmetyki, również wszystkie inne produkty uzupełniające, np pędzle. Mają duży wybór wszystkiego, dobrej jakości rzeczy, ceny są różne, ale z reguły odpowiadają jakości, można stwarzać ciekawe własne kombinajce np cienie, Panie z reguły są bardzo miłe, pomocne i co najważniejsze wykwalifikowane - przynajmniej u mnie
Więc Inglot otrzymuje ocenę bardzooo dobrą

Mam już trochę produktów tej firmy i nie zamieniłabym ich na żadne inne. Długo się trzymają, mają przepiękne kolory i ogromny wybór.

Fakt - wybór mają ogromny ja również lubię Inglota, ale nie ukrywam, że pałałam do niego jeszcze większą sympatią, gdy miał niższe ceny

hejka
Ja też używam cieni z tej firmy i zdecydowanie mogę powiedzieć że one jako jedne z nieliczny utrzymują się przy różnych warunkach zwłaszcza ciepłych i zadymianych jak np dyskoteki:)

Ja używam lakieru do paznokci i jestem z niego bardzo zadowolona. Lakier jest na prawdę bardzo trwały u mnie utrzymuje się przez ok. 7 dni bez używania żadnych utwardzaczy

Kiedyś też używałam tych lakierów, ale moje paznokcie są na tyle nietypowe, że nawet słynne lakiery z Inglota utrzymują się na nich 2 dni ;/ więc bezsensu jest dla mnie wydawanie 18 zł na lakier, którego i tak za chwilę zmyję ;/

Bardzo lubię kosmetyki tej firmy. Cienie mają dobrą pigmentację i świetnie się rozprowadzają. Co do lakierów to odstrasza troszkę ich cena. Uważam, że 19 zł za lakier to dużo, ale za to kolorystyka jest baaardzo bogata dlatego skuszę się czasem.