Kosmetyki INGLOT

  • 2010-10-22, o 21:30
  • 116
  • 51 266
  • 48
  • 62

Kosmetyki INGLOT

Do założenia tego wątku zainspirowało mnie pytanie pewniej użytkowniczki. Co myślicie o tych kosmetykach? co polecacie a co nie? Jak z trwałoscią? Jak widzicie te kosmetyki na tle innych firm? A może ktos sie wypowie na temat pedzli z tej firmy?

Ja z inglota mam tylko cienie i to dość dawno je kupiłam wiec ciekawa jestem czy cos sie zmieniło z jakościa w ostatnim czasie. Jestem z nich zadowolona aczkolwiek troche nietypowe kolory mam i nie korzystam z nich na tyle czesto żeby sie wypowiadac W najbliższym czasie mam zamiar kupić sobie bardziej naturalne kolorki. Wiem że zdania sa podzielone niektóre kochaja ta firme niektóre nienawidzą. Jakie jest Wasze zdanie?
pozdrawiam cieplutko

Re: Kosmetyki INGLOT

Hej jestem zadowolona z tej marki jestem wierna lakierom do paznokci firmy INGLOT. Są bardzo trwałe nie oddpryskują długo trzymają się na płytkach paznokci. Można w nich zmywać są trwałe cena też jest przystępna 0k 18 zł wydatek który sie opłaca. Byłam posiadaczką również kredki do kresek, ale właśnie się skończyła i zastanawiam się nad kupieniem kredki do kresek polecaną przez ladymakeup.pl. Pozdrawiam fanki i nie fanki INGLOT

Re: Kosmetyki INGLOT

No Kobitki! Rozruszajmy to forum! Niech każda napisze swoje zdanie i od razu bedzie lepiej Doradźmy sobie, pomóżmy... Po to tu jesteśmy

Re: Kosmetyki INGLOT

hihihi dzięki Marzenko za rozpoczęcie wątku INGLOT jest jednym z najpopularniejszych producentów kosmetycznych w naszym kraju, a od niedawna szturmem chce się wedrzeć na rynki zachodnie, także myślę, że warto "porozmawiać" o tych kosmetykach ja osobiście lubię INGLOTA

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki INGLOT

Ja także lubię firmę Inglot. I to nie tylko kosmetyki, również wszystkie inne produkty uzupełniające, np pędzle. Mają duży wybór wszystkiego, dobrej jakości rzeczy, ceny są różne, ale z reguły odpowiadają jakości, można stwarzać ciekawe własne kombinajce np cienie, Panie z reguły są bardzo miłe, pomocne i co najważniejsze wykwalifikowane - przynajmniej u mnie
Więc Inglot otrzymuje ocenę bardzooo dobrą

Re: Kosmetyki INGLOT

Mam już trochę produktów tej firmy i nie zamieniłabym ich na żadne inne. Długo się trzymają, mają przepiękne kolory i ogromny wybór.

Re: Kosmetyki INGLOT

Fakt - wybór mają ogromny ja również lubię Inglota, ale nie ukrywam, że pałałam do niego jeszcze większą sympatią, gdy miał niższe ceny

Re: Kosmetyki INGLOT

hejka
Ja też używam cieni z tej firmy i zdecydowanie mogę powiedzieć że one jako jedne z nieliczny utrzymują się przy różnych warunkach zwłaszcza ciepłych i zadymianych jak np dyskoteki:)

Re: Kosmetyki INGLOT

Ja używam lakieru do paznokci i jestem z niego bardzo zadowolona. Lakier jest na prawdę bardzo trwały u mnie utrzymuje się przez ok. 7 dni bez używania żadnych utwardzaczy

Re: Kosmetyki INGLOT

Kiedyś też używałam tych lakierów, ale moje paznokcie są na tyle nietypowe, że nawet słynne lakiery z Inglota utrzymują się na nich 2 dni ;/ więc bezsensu jest dla mnie wydawanie 18 zł na lakier, którego i tak za chwilę zmyję ;/

Re: Kosmetyki INGLOT

Bardzo lubię kosmetyki tej firmy. Cienie mają dobrą pigmentację i świetnie się rozprowadzają. Co do lakierów to odstrasza troszkę ich cena. Uważam, że 19 zł za lakier to dużo, ale za to kolorystyka jest baaardzo bogata dlatego skuszę się czasem.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: