KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

  • 2017-01-27, o 12:31
  • 67
  • 22 546
  • 64
  • 55

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Moja codzienna kosmetyczna rutyna składa się głownie z trzech kosmetykow : Podkład, Tusz do rzęs i błyszczyk do ust. Obowiązkowy delikatny makijaż , ktory nakladam daje mi poczucie naturalności i lekkości :)

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Krok 1. Twarz i dekold umyj wodą.Krok 2. Twraz i dekold przetrzyj tonikiem.

Krok 3. Nałóż krem pod oczy oraz krem do twarzy.

Krok 4. Poczekaj, aż się wchłonie... czekam...czekam.... wchłonął się.

Krok 5. Nałóż korektor antybakteryjny na niedoskonałości, podkład pędzlem(zawsze) i korektore pod oczy i na centralną część twarzy. A no i przypudrować. 

Krok 6. Opanuj brwi, tutaj mała reklama dla mojego ulubionego produtku DIVADERME brow extender II brwi w butelce, dziewczyny naprawde super jeśli chcemy uzyskać naturalny efekt.

Krok 7 i 8. Nałóż cienie i eyeliner + tusz do rzęs lub eyeliner + tusz do rzęs (gdyż na codzień nie musisz używać cieni)

Krok 9. Konturowanko, brązer up róż up rozświetlacz. 

Krok 10. I na koniec usta pomaluj matową pomadką.

Czas przygotowania około 35 min 

Poziom łatwy/średni

 

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

W zależności od tego czy wychodzę na uczelnie, czy dzień spędzam w domu - zawsze staram się dbać o swoją cerę. Już wieczorem nakladam tłustą maść z witaminą A. Po przebudzeniu myje twarz plynem miclearnym z Garniera. Pozniej używam kremu matującego z Ziaji :) następnie psikam wodą termalną na pędzel H50S I rozprowadzam podkład Revlon k. Ivory. Kolejną rzeczą jest konturowanie I korektorowanie piegów, ponieważ mam przez nie niestety kompleksy :( Konturuje paletka Wibo 4in1 a do kamuflażu używam Catrice Ivory. Następnie przeczesuję brwi szczoteczką oraz rozprowadzam cień maybelline color tatto pędzlem hakuro H85. Do powiek używam paletke Makeup Revolution. Następnie używam zalotki oraz przeczesuję rzęsy mascarą z wibo ;) nie używam pudru ani brązerów, jedynie róż :) lekkie muśnięcie błyszczykiem I wuala! Mogę wychodzić :)

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

A więc moja codzienna rutyna wygląda mniej więcej tak: Myje twarz zelem, wklepuje krem nawilżający. Następnie maluje brwi potem robię makijaż oka przeważnie w kolorach nude. Konturuje twarz na mokro. Nakladam fluid. Konturowanie na sucho. I na koniec maluje usta pomadka nawilżająca.

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Kiedy wybija godzina 6 i słyszę dźwięk mojego budzika w telefonie nie raz przez głowę przechodzi mi myśl jak to bardzo zazdroszczę dziewczynom, które mają idealną cerę, długie i ciemne rzęsy oraz naturalne, piękne brwi które nie potrzebują już żadnych poprawek. To prawdziwe szczęściary, bo mogą pospać 30 minut dłużej, ponieważ nie muszą się malować. Kiedy już jednak uda mi się wydostać z łóżka kieruje się do łazienki, gdzie myje swoją twarz żelem z Ziaji Liście Manuka. Po takim oczyszczeniu, nawilżam swoją skóre twarzy kremem z Nivei i biorę się za makijaż. Całą zabawę rozpoczynam nałożeniem korektora z Maybelline-rozcieram go przy użyciu mini gąbeczek z W7. Dalej sięgam po mój ukochany podkład Revlon Colorstay. Jeśli akurat zauważe jakichś nieprzyjacieli na mojej twarzy, ukrywam ich pod warstwą kremowego korektora z Catrice, który w tych sytuacjach sprawdza się świetnie. Dotychczas stworzony makijaż utrwalam pudrem ryżowym z Ecocery (kto jeszcze nie testował niech żałuje!). Co do twarzy pozostaje mi jedynie nałożenie: bronzera-przeważnie jest to Ultra Bronze z Makeup Revolution, różu-firmy Freedom, który jest dla mnie hitem, a kupiłam go za jedyne 5zł oraz rozświetlacza z Lovely. Po skończonym makijażu twarzy przechodzę do oczu. Zaczynam od brwi, które delikatnie przyciemniam oraz w niektórych miejscach dorysowuje wspaniałą kredką z Catrice. W tym momencie ostatnie co mi pozostało to rzęsy, więc sięgam po mój nowy hit-Maybelline Lash Sensational. Tak oto prezentuje się mój codzienny makijaż. Dodam również, że wykorzystuje do niego moje ukochane pędzle Hakuro, których ciągle mi przybywa. Przed samym wyjściem z domu chcąc uchronić moje usta przed występującym w tym momencie mrozem-nakładam na nie zwykłą pomadkę ochronną, którą mam w tym momencie przy sobie. No i makijaż gotowy:D 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Ojojj kawy Kochanie kawy.... poprosze a ja pójdę się odświeżyć - hm od czego by tu zacząć ...może by tak glacę przemyć ! Kto mi płatki kosmetyczne przełożył ? a ok sama przełożyłam hi hi woda mydło wycieramy , troche szczypie w oczy ale ok to się wytnie . Tonik różany hmmm pięknie pachne , krem krem krem gdzie jest krem ..... no przecież jest koło płatków . Wklepujemy i przygotowujemy się do delikatnego makijażu ...fluid gąbeczką uwielbiam , tak naturalnie Kimala ty niezła dupa jesteś uchch uch :) . Tak Kochanie przecież nie słodze !!!! -tak się mną interesuje . Ale nie o tym . Troszeczkę pudru , brązer i tusz mmmmm belissima , chm jaka szminka ,,,,, balsam z Nivea bo przeciesz mąż czeka z kawką :) . I się zaczyna dzieci ,dom i tak w koło a i jeszcze bym zapomniała męża mam czasami jeszcze hi hiPo całym dniu marzę o zmyciu kurzu z twarzy , płyn miceralny najlepszy . Trzeba by tu jeszcze wyszorować ...... maseczka ziajji super wygładza o lo lo. Na koniec olejek różany uwielbiam ..... bo jak nie ma kto dać w formie kwiatów .... to sobie dogadzać muszę :)

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Moja codzienna, kosmetyczna rutyna jest odrobinę czasochłonna. :) Jako wizażystka i prawdziwa pasjonatka makijażu, traktuję ten moment dnia szczególnie, jest to dla mnie chwila codziennego relaksu, zastępująca mi kubek porannej kawy.;) Zaczynam oczywiście od pielęgnacji: nawilżający żel myjący lub delikatny peeling z kolagenem (w zależności od dnia), tonizacja twarzy i lekki krem idealny pod makijaż, służący mi jako baza pod podkład. Teraz zaczyna się mój ulubiony moment, czyli zabawa "kolorówką". Zaczynam od zniwelowania sińców pod oczami i przebarwień korektorem. Następnie podkład, wklepywany gąbeczką Beauty Blender. Odrobina pudru na całą twarz, trochę więcej w strefie T, z której świeceniem się miewam problemy. Jako maniaczka brwi, to im poświęcam najdłuższą chwilę w codziennym makijażu. Do ich wypełnienia używam pomady lub cienia w kremie w naturalnym kolorze taupe. Kolejną czynnością jest nałożenie bazy pod cienie na powieki i już mogę przechodzić do cieniowania. Na codzień są to zwykle odcienie brązu, zewnętrzny kącik jest ciemniejszy, a wewnętrzny rozświetlony, z odrobiną błysku. Obowiązkowo kreska na powiece- bez niej nie czuję się sobą! :) Tuszuję rzęsy, często zdarza się że przyklejam także połówki sztucznych rzęs, które pięknie otwierają oko.:) Jeszcze szybkie pociągnięcie pędzlem z brązerem pod kościami policzkowymi, zastygająca matowa pomadka w kolorze zbliżonym do koloru ust, dwa psiknięcia odświeżającą mgiełką, która idealnie scala makijaż i już- jestem gotowa stawić czoła kolejnemu dniu. :)

28september

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Poranny rytuał kosmetyczny rozpoczynam od przemycia twarzy emulsją micelarną Cetaphil, następnie spryskuję ją tonikiem, aby wyrównać Ph skóry i nakładam krem pod oczy i do twarzy oraz balsam do ust. Jeżeli mam czas zostawiam krem chwile na twarzy, aby się wchłonął, a jeżeli się śpieszę nakładam od razu krem BB (obecnie uzywam Skin 79, wcześniej był to Missha). Do rozprowadzenia kremu bb najlepioej sprawdzają mi się palce, chociaż gdy mam ochotę równie dobrze rozprowadza się przy pomocy zwilżonej gąbeczki. Twarz przypudrowuję delikatnie pudrem, a następnie nakładam bronzer dla ocieplenia twarzy (i nadania jej ładnego koloru zimą :)) oraz róż, a na szczyty kości policzkowych odrobinkę rozświetlacza, aby twarz wyglądała pogodniej (smirk). W tym momencie całą twarz spryskuję mgiełką do twarzy, która idealnie scala ze sobą wszystkie produkty, zbiera pudrowość i makijaż staje się mniej widoczny. Ma powieji nakładam delikatny cień, aby wyrównac koloryt, rysuję delikatną kreskę eyelinerem i tuszuje rzęsy. Na koniec nakładam zastygającą pomadke w płynie, układam włosy i mogę wychodzić do pracy :).

 

Wieczorem moja rutyna makijażowa jest nieco bardziej skomplikowana, gdyż skłąda się z kilku kroków. 

1. Nakładam na twarz olejek, masuję twarz i zbieram pierwszą warstwę makijażu.

2. Pozostałosci makijażu oczu zmywam za pomoca dwufazowego płynu do demakijażu. 

3. Myję twarz żelem do twarzy i szczoteczką soniczną.

4. Nakładam na wacik tomik z kwasem i przecieram nim twarz. 

5. Nakładam krem pod oczy.

 

W zależności od tego czego w danym czasie potrzebuje moja skóra nakładam:

- maseczkę w płachcie lub z glinki,

- żel aloesowy,

- serum z witaminą C, 

- esencję do twarzy ze śluzem ślimaka ze Skin 79,

- balsam Cetaphil, który idealnie nawilża,

- krem różany Evree - jeden z moich ulubionych, 

- maseczkę w płachcie lub z glinki,

* jeżeli w danej chwili mam wypryski stosuję krem Epiduo. 

 

Moja rutyna jest wieloetapowa, ale sprawia wiele przyjemności i daje poczucie relaksu. Zależna jest przede wszystkim od czasu jakim dysponuję i potrzeb mojej skóry. Uwielbiam kolorówkę i na makijaż, gdy wychodzę na przyjęcie poświęcam zazwyczaj dużo czasu. Pozwala mi to na relaks i zapewnia dobry humor podczas wyjścia :o

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Moją codzienna drogę z kosmetykami zaczynam od przemycia twarzy żelem z peelingiem z ziaji, następnie nawilżam ja kremem intensywnie nawilżającym z iwostin, bez tego ani rusz
Dziedzic

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Wstaję rano,  piję wodę z cytryną,  myję zeby, myję twarz olejkiem arganowym do mycia z Bielendy, tonizuję skórę tonikiem żelowym z L'Oreal do skóry suchej,  aplikuję krem pod oczy ze świetlikiem oraz krem przeciw zmarszczkowy z Eris. Kolejny łyk wody i powoli przechodzę do makijażu...ale to już inna bajka ;-)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: