KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

  • 2017-01-27, o 12:31
  • 67
  • 22 541
  • 64
  • 55

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Uff... zacznę od tego, że mam bardzo problematyczną cerę więc wymaga wielu domowych zabiegów i szczególnej pielęgnacji. Zacznę od wieczora bo to najlepsza i najważniejsza naturalna "baza" pod poranne malunki :) Do pielegnacji używam tylko naturalnuch składników. 1. Demakijaż mleczkiem z róźy damasceńskiej 2. Podwójne mycie twarzy - czarnym mydłem (tak jak włosy myjemy dwa razy tak i też pielęgnuję twarz. 3. Tonik własnej roboty z hydrolatów/kwasu hialuronowego/ekstrakty 4. Naturalne oleje - masaż twarzy lub gdy pojawiają się wypryski tonik z kwasem migdalowym i krem wysuszajacy. I idziemy do poranka... 1. Tonik własny 2. Własne serum z witaminą C 3. Olej suchy i zaczynamy malowanie: -puder mineralny -bronzer -róż -rozświetlacz -cienie do brwi -tusz do brwi -cienie do powiek -kreski -rzęsy -i usta (kilka pomadek na raz :)) Perfumy i gotowa do wyjścia :) A jednym z najlepszych kosmetyków jest zdrowe odżywianie i dużo wody :)

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

 

Moja codzienna kosmetyczna rutyna rozpoczyna się już o poranku. Zaraz po przebudzeniu otwieram okno. Świeże, mroźne powietrze działa na mnie orzeźwiająco. Następnie piję szklankę wody z cytryną. Aby moja cera wyglądała świeżo i zdrowo odpowiednio ją pielęgnuję. Szczególną uwagę przykładam jej oczyszczania. Używam do tego celu żelu oraz szczoteczki elektrycznej, która lepiej oczyszcza. Dwa razy w tygodniu wykonuję natomiast peeling lub nakładam maseczkę z glinki. Każdego wieczoru wklepuję w nią kolagen. Do demakijażu używam chusteczek nawilżonych oraz płynu micelarnego. To mój sekret perfekcyjnej pielęgnacji. Nie wyobrażam sobie żeby choć raz zapomnieć o tych "zabiegach". To moja kosmetyczna rutyna, dzięki której moja cera jest lśniąca i piękna.

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Wow, na ostatnią chwilę, ale zawsze warto spróbować! :)

Moją kosmetyczną rutynę przedstawię w punktach, bo według mnie najlepiej taka forma odzwierciedli moje czynności, które wykonuję. 

1. Od razu, gdy wstaję pierwsze co, to myję zęby.

2. Następnie przemywam twarz żelem do mycia, a gdy wysuszę to nakładam krem nawilżający.

3. Gdy kremik się wchłonie to przechodzę do mojego makijażu.

4. Nakładam bazę pod podkład, później właśnie podkład, który wklepuję beauty blenderem, a na to korektor pod oczy.

- Następnie używam pudru, aby się nie świecić jak latarka xd

- Kolejnym krokiem są moje brwi, które starannie wypełniam cieniem, bo bez tego czuję się mega nieswojo.

- Potem biorę się za oczy, czyli cienie, eyeliner i tusz do rzęs.

- Na sam koniec konturuje twarz bronzerem, aby moja twarz wyglądała 'jakoś' (talk) oraz rozświetlacz, aby skóra nabrała blasku.

- A i jeszcze oczywiście moje ukochane maseło z Nivea na usta! 

5. Przed samym wyjściem używam jeszcze kremu do rąk.

6. Gdy wracam do domu, to zazwyczaj od razu zmywam makeup, żeby po całym dniu mogła 'odetchnąć'' (talk) Używam do tego płynu micelarnego.

7. A tuż przed samym snem smarują grubą warstwą buzię kremem mocno nawilżającym, żeby rano była gładziutka.

8. Kosmtyki nie tylko służa do twarzy, ale również do ciała, więc używam różnych balsamów nawilżających również przed snem, aby skóra była miła w dotyku. 

Także to tyle jesli chodzi o moją codzienną rutynę. Zawsze wyglada tak samo i bardzo mi ona odpowiada :)

Pozdrawiam!

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Kosmetyczny rytuał zaczynam od wyspania się, bo jak wiadomo sen ma zbawienny wpływ na wygląd naszej skóry. Mój dzień zaczynam od umycia zębów i rozczesania włowów, po czym biorę prysznic. Kolejna rzecz jaką robię to nałożenie maski nawilżającej na włosy. Następnie myję twarz żelem nawilżającym i przegotowaną wodą. Później (dwa razy w tygodniu) robię peeling twarzy i nakładam warstwę kremu nawilżjącego. (czekając aż krem dobrze się wchłonie jem śniadanie i przygotowuję sobie ubrania, które mam zamiar założyć). Zimnym nawiewem podsuszam delikatnie włosy, następnie je rozczesuję, pryskam środkiem do termoochrony i suszę wraz z użyciem szczotki. Kolejny etap mojej codziennej pielęgnacji to ponowne umycie rąk i następnie nałożenie kremu pod oczy i znowu czekam aż się wchłonie. Później aplikuję podkład rozświetlający na całej twarzy i szyi dokładnie go rozcierając i dbając o to by nie było efektu maski. Pędzlem nakładam puder na strefę T. Wyczesuję brwi i zabieram się do ich makijażu przy pomocy skośnego pędzelka i brązowych cieni do tego przeznaczonych. Na powieki nakładam bazę pod cienie. Mój codzienny makijaż powiek ogranicza się do zaznaczenia zewnętrznego kącika oka ciemniejszym cieniem (zazwyczaj brąz lub czarny) i porządne roztarcie granic. Natomiast na resztę powieki nakładam cień matowt w kolorze pudrowego różu lub beżu, a wewnętrzny kącik oka rozświetlam. Na dolnej powiece nakładam te same cienie i rozcieram. Kolejny etap to podkręcenie rzęs zalotką, zaznaczenie linii górych rzęs eyelinerem i pomalowanie dolnych rzęs. Po około minucie tuszuję górne rzęsy poruszając szczoteczką w lewo i prawo jednocześnie nią obracając i patrząc w dół. Oczyszczam strefę pod oczami i nakładam korektor, następnie przypudrowuję tę okolicę. Kolejny etap to konturowanie twarzy bronzerem (linia włosów, okolice pod kością policzkową i żuchwą). Na szczyty kości policzkowych aplikuję odrobinę różu. Delikatnie rozświetlam środek nosa i policzki. Używając konturówki nadaję kształt moim ustom, nakładam odrobinę pomadki ochronnej i następnie tę którą wybiorę na dany dzień.  I tak oto sprawdzam zegarek i jest godzina 9:30, a o 9;20 powinnam wyjść z domu :) Nie wiem jak Wam, ale mi zawsze brakuje czasu i zawsze brakuje mi tych 10 minut. Nieważne o której bym wstała to i tak wiadomo, że się spóźnię :) Ale jak wiadomo codziennie trzeba wyglądać idealnie, bo można spotkać swojego wroga :D Najwyżej podbiegnę na autobus albo spóźnię się kilka minut na zajęcia. Jak już skończę studia i będę musiała się rano wyrobić do pracy to chyba zacznę wstawać kolejną godzinę wcześniej :) Ale to jeszcze mam kika miesięcy na leniuchowanie i precyzyjną pielęgnację mojej twarzy i idealny makijaż.

 

Po powrocie do domu przy użyciu płynu micelarnego i płatków kosmetycznych usuwam makijaż oczu. Natomiast mleczkiem do demakijażu i palcami zmywam makijaż twarzy. Przemywam twarz przegotowaną i przestudzoną wodą. Myję twarz żelem nawilżającymm, tonizuję skórę twarzy i nakładam warstwę kremu na noc. Biorę prysznic, nakładam balam do ciała, robię warkocza, zakładam swój ulubiony kombinezon królika, nakładam krem do rąk i zanużam się pod kocykiem. Ostatnio kupiłam też plastry oczyszczające na nos, ale szczerze to trochę mnie zawiodły. Raz w tygodniu staram się robić peeling ciała i stóp. Co jakiś czas używam też skarpetek złuszczających do stóp.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Wcześniej s​trona mi nie działała, więc wszystko robię na ostatnią chwilę. Jednak jeśli chodzi o codzienną kosmetykę, staram się poświęcać jej trochę czasu ;) Zacznę od tego, że dla mnie nie jest to rutyna, lecz rytuał. Czerpię przyjemność z dbania o cerę i malowania jej. Rano najpierw przemywam twarz, potem ją tonizuję, nakładam żel aloesowy i krem nawilżający oraz krem pod oczy. Gdy wszystko się wchłonie, zaczynam makijaż. Nie może zabraknąć podkładu, korektora i pudru - bez tego się nie ruszam. Na oczy nakładam cienie, beżową kredkę na linię wodną. Do tego tusz do rzęs. Jak mam więcej czasu, twarz konturuje bronzerem i używam rozświetlacza. Nie zapominam nigdy o ustach, gdy są w złej kondycji, trafia na nie balsam, ale zazwyczaj przeważają matowe pomadki. Tym sposobem jestem gotowa. Może się wydawać, że zajmuje mi to wieki, ale nigdy nie trwa dłużej niż 15 minut (chyba, że szykuję się na imprezę;). Wieczorne rytuały są mieć dłuższe. Zaczynam od trzy stopniowego demakijażu. Potem peeling, maseczka, tonik i krem. Ten czas dla mojej skóry jest też chwilą relaksu, uwielbiam to!

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Moja codzienna kosmetyczna rutyna zaczyna się od przemycia twarzy żelem myjącym z peelingiem, następnie  sięgam po sam żel myjący – gdy czuje że skóra jest oczyszczona przechodzę do jej wysuszenia a do tego używam chusteczek bądź papieru  w dużej rolce – jakiś taki mięciutki J gdy skóra jest już sucha nasączam 2 platki tonikiem i przecierem delikatnie buzie. Po chwili nakładam delikatnie zwilżoną gąbeczką bazę z MAP i podkład aby wyrównać kolor skóry i zakryć jakieś niedoskonałości. Po tym kroku nakładam bazę pod cienie i jasny cień, linię rzęs przyciemniam przy lub kredki którą rozcieram i tuszuję rzęsy.  Na policzki nakładam róż odrobinę bronzera i jestem gotowa do wyjścia. Powrót zapowiada i się lepiej niż poranek J po powrocie używam eyeliner dwufazowego płyny do zmycia makijaży, po czym myję twarz wodą z peelingiem – następnie znow myję ją z odrobiną żelu myjącego i wybieram poprzez przykładanie papieru do buzi- aby jej nie podrażniać . i moja ulubiona część- jestem zakochana z maseczkach typu płachta- więc codziennie jakąś nakładam – po jej ściągnięciu – zależy czy jest to maseczka która przez noc ma  się wchłonąć w skóre czy nie, nakładam krem na noc i idę spać.zzzz J

tak szybciutko na ostatnią chwilęe :D

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU :-) Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, cieszymy się że było ich aż tyle.Jeśli chodzi o listę zwycięzców, wybraliśmy następujące osoby: 

madzixon

marcika

sylffia

linka2609

AnaisRoue

 

Gratulujemy i czekamy na kontakt sklep@ladymakeup.pl

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: