KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

  • 2017-01-27, o 12:31
  • 67
  • 22 540
  • 64
  • 55

KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Kto ma ochotę na zgarnięcie jednego z zestawów Sleek widocznych na zdjęciu? Zachęcamy Was do udziału w kolejnym rozdaniu, ponieważ zadanie jak zwykle bardzo proste :-) 

1. Wystarczy, że opiszecie nam swoją codzienną, kosmetyczną rutynę.

2. Wpisy zamieszczajcie tylko w tym wątku. 

3. Zabawa potrwa do 29.01.2017 godz.23:59.

Komisja Ladymakeup (www.ladymakeup.pl) wybierze pięć osób, które będą miały okazję zdobyć nagrody.

Produkty nie posiadają kartoników - są to wersje testerowe. Nagrody wysyłamy losowo. Powodzenia!

Regulamin: https://static.ladymakeup.pl/regulaminy/2017-01-27.pdf

 

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Moja codzienna kosmetyczna rutyna nie jest jakaś wyszukana i specjalna. Zazwyczaj staram się, aby moja buzia była nawilżona, a makijaż nie przesadzony. Zawsze zaczynam od przemycia mojej twarzy żelem, a potem nawilżam ją ulubionym kremem z Ziaji. Po tym biorę się właśnie za makijaż. Gdy chodzę do szkoły to mój makeup składa się jedynie z nałożenia podkładu, aby zakryć moje niedoskonałości, przypudrowania, podkreślenia brwi, wytuszowania rzęs, a czasami jak mam więcej czasu to użyje nawet cieni do powiek oraz oczywiście nie obyłoby się bez wykonturowania mojej twarzy, żeby nie przypominała "ziemniaka".

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Kosmetyczny rytuał zaczynam od pielęgnacji bo jakżeby inaczej, trzeba przygotować odpowiednio skórę :-) Najpierw myje twarz olejkiem do mycia, używam następnie wody różnej, która super działa na moje suche skórki i ostatni ważny krok to tonik różany z Evree. Nakładam bazę pod makijaż i przechodzę do tego co lubię najbardziej czyli makijaż, który zazwyczaj robię pełny, chyba że wychodzę tylko do sklepu :-D Zaczynam od makijażu oka, więc baza pod cienie i tworzę coś na co mam danego dnia ochotę :-) Maluje tylko górną powiekę. Nakładam podkład, korektor pod oczy i utrwalam pudrem. Wracam do dolnej powieki, gdy skończę z cieniami maluje linię wodną, kreskę i tuszuję rzęsy :-) Potem czas na brwi, używam tylko cieni ale planuje zacząć używać kredki. Przechodzę do konkurowania, oczywiście najpierw brązer, róż i rozświetlacz. Ostatnim krokiem jest pomadka, uwielbiam mocne usta, śliwki, brudne róże. Każda okazja jest dobra, żeby użyć nowej szminki ;-) Oczywiście utrwalam makijaż, co czasami zdarza mi się zapomnieć, przyznam szczerze :-D I tutaj kończy się moja przygoda z malowaniem na dany dzień, na noc używam jakiś kremów, maseczek :-)

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Moja codzienna makijażowa rutyna zaczyna sie od przemycia twarzy płynem micelarnym, następnie nałożenia serum oraz nawilżającego kremu do twarzy. Nieważne jak bardzo bym sie spieszyła tych kroków nigdy nie pomijam uważam, ze dobra pielęgnacja to podstawa dobrego makijażu. Następnie nakładam bazę, podkład, wypełniam brwi ( pomadą do brwi, albo color tatoo i cieniem), nakładam korektor, przypudrowuje. W ruch idzie bronzer, róż, nakładam beżowy cień, czarna, albo bezowa kredkę, robię kreskę eyelinerem, nakładam rozświetlacz, pomadkę i wszystko spryskuje mgiełka odświeżająca. 

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Poranny make up to podstawa! Bez tego nie ma wyjścia z domu :) zawsze zaczynam od kremiku do skóry atopowej a następnie fioletowej bazy. Kolejną runda to mocno kryjący podkład rozprowadzany pędzlem.. i korektor! Korektor jest bardzo ważnym elementem :) przy jego pomocy maluje trójkąty i kwadraty pod oczami :D oczywiście nie omijając czołka i środka brody. Bronzer do wyszczuplania a wszytko dzięki magicznej gąbce. Wystarczy przypudrować, przyróżowić, lekko rozświetlić i sięgnąć po ulubiony kolor pomadki :) oczy zostawiam na koniec.. to mój ulubiony element codziennego makijażu :)

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Przede wszystkim pamiętam, że zanim w ogóle zacznę rutynę kosmetyczną, muszę zadbać o wnętrze. Piję regularnie napar z czystka i staram się wprowadzić do diety więcej zdrowych produktów. Wtedy cera zaczyna wyglądać lepiej, łatwiej o nią dbać i każdy makijaż prezentuje się idealnie. Na czystą i stonizowaną twarz nakładam żel aloesowy, krem na dzień, nie zapominam też o okolicy oczu! Potem wybieram podkład - w zależności od stanu cery albo lekki Healthy Mix/krem BB, albo konkretniejszy Catrice czy Mac. Pod oczy nakładam jasny korektor i rozcieram go w kształt trójkąta. Twarz pudruję, najchętniej pudrem ryżowym, oraz modeluję jasnym puderm konturującym. Nie rezygnuję z różu - pięknie ożywia cerę. Zwykle wybieram połyskujący, więc nie muszę dodatkowo poszukiwać rozświetlacza. Do brwi na ogół stosuję pomadę - jestem fanką tej z Freedom. Oczy to temat rzeka - najczęściej jednak wybieram którąś z czekoladowych paletek MUR. Zalotka to mój przyjaciel, podobnie jak trwały tusz - zakochałam się w Lash Sensational. Na koniec pomadka (moje serce ostatnio jest podzielone między Golden Rose a Nyx), odrobina perfum i jestem gotowa działać :) 

Poohova

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Moja rutyna zależy od tego ile czasu mam do wyjścia. Mogę zobić pięlęgnacje i majikaż w 10 min., jednak jeśli mam możliwość to szykuję się ok. godziny - czasem nawet kosztem śniadania :D P:roduktem, którego używam ZAWSZE jest krem nawilżający, bez niego ani rusz. Poźniej w zależności od kondycji mojej cery nakładam podkład lub krem BB / CC. Kolejnm pewniakiem w mojej codziennej rutynie jest korektor oraz puder. Szybciutko konturuję twarz, trochę się rozświetlam i nadaję kolorku poprzez róż. Oczy - zależy czasowo, albo cielisty cień, keska i tusz albo długa zabawa z kolorami i blendowaniem :D Rzęsy tuszuję zawsze, codziennie wypełniam brwi, zawsze też używam mojej ukochanej wody termalnej zarówno prze makijażem jak i po, aby delikatnie go utrwalić. No i wiśienka na torcie - usteczka! W zależności od makijażu nakładam albo piękną, głęboką, matową pomadkę, albo słodki błyszczyk :)

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Budzik nie daje spać, otwieram oczy, patrzę na zegarek hmmm pora wstawać :) więc idę do łazienki przemywam twarz płynem micelarnym, nakładam dwie kropelki olejku na to mój ulubiony krem nawilżający, schodzę na dół do kuchni, robię kawę i tosty, a gdy krem już się ładnie wchłonie siadam przy toaletce i popijając kawę zaczynam robić makijaż :) zaczynam od podkładu który wyrówna koloryt cery i ukryje drobne niedoskonałości, ciach korektor pod oczy aby ukryć cienie pod oczami i rozświetlić spojrzenie :) łyk kawy, możemy dalej. Przypudrowuję wszystko aby siedziało na buźce cały dzień :) potem zabieram się za oczy, lekko rozdymione standardowe beże i brązy na codzień, czasem z nutą szaleństwa w postaci innego kolorowego akcentu na dolnej powiece :) tusz , cielista kredka na linię wodną aby obudzić i otworzyć oczy ;) trochę bronzera, różu, odrobina rozświetlacza na kości policzkowe, szminka na usta i gotowe.  Kawa już zimna ale  makijaż gotowy :] <3 makeup lover :)

linka2609

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Moja codzienna rutyna została wypracowana na podstawie dużej ilości prób i błędów. W związku z tym, że mam skórę alergiczną, z widocznymi rozszerzonymi porami, która ma duże skłonności do przesuszania się i zaczerwienienia, codzienna pielęgnacja do najłatwiejszych nie należy.

Ale, ale na wszystko znajdzie się sposób! W większości stawiam na produkty pochodzenia naturalnego lub dermokosmetyki. Pierwszym krokiem jest oczyszczenie, najczęściej przy użyciu żelu nawilżającego (Sylveco <3), następnie woda różana jako tonik (koniecznnie 100% naturalna, bez żadnych chemicznych dodatków!), która czyni cuda. Następnie lekki krem nawilżający lub serum, które są idealną bazą dla oryginalnych koreańskich BB cream-ów. Lekkie przypudrowanie twarzy, porządne wytuszowanie rzęs (nie cierpię posklejanych rzęs, przypominających nóżki robaczków ;) ), niewielka ilość różu na policzki dla nadania dziewczęcego charakteru, błyszczyk na usta  i gotowe! W między czasie porijam poranną herbatę z pokrzywy i jeżyny (zioła i dobre nawodnienie organizmu to podstawa!)

Wieczorem po usunięciu makijażu za pomocą olejów, powtarzam pierwsze trzy poranne kroki, z tym że używam koreańskiego żelu do twarzy np. z wyciągiem ze śluzu ślimaka, który świetnie radzi sobie z usunięciem resztek bb creamu z twarzy. Następnie woda różana i krem mocno nawilżający (tutaj cudownie sprawuje się Nacomi). Dwa, trzy razy w tygodniu wieczorem używam peelingu drobnoziarnistego, dla lepszego efektu wmasowuje go elektroniczną szczotką do oczyszczania twarzy, dzięki czemu łączę oczyszczanie z masażem. Następnie nakłądam maskę z alg. Efekt?  Pory oczyszczone i zwężone, skóra nawilżona i gładka jak przysłowiowa "pupcia niemowlaczka" :) :)

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Mója codzienna kosmetyczna rutyna, nieco czasochłonna, ale make-up to mój konik, więc nie wyobrażam sobie pominięcia tego etapu mojego dnia:). Zaczynam jak na każdą dbającą o siebie kobietę przystało od porannej toalety: żel do mycia + tonik i uwaga uwaga: olej kokosowy lub olejek macadamia, nie ma lepszego "kremu" od tych naturalnych! Kolejno: korektor na cienie, wypryski, rozświetlenie łukow brwiowych: każdy ma swoje przeznaczenie. Następnie podkład nakładany gąbeczką, delikatnie, dla wyrównania kolorytu oraz bronzer w celu uzyskania odpowiedniego kształtu twarzy. Najważniejsza część: brwi. Ostatnio pokochałam pomadę do brwi freedom: makijaż pernamentny się chowa! Czas na cienie: totalna dowolność, jak mam dobry dzień to i szalone zielone smoky, jak melancholia to brązy i beże, nie mam zasad, za każdym razem wyglądam inaczej. Następnie: RZĘSY, RZĘSY, RZĘSY!!! Zawsze dużo, dobry tusz, a przy braku czasu i bez cieni się obejdzie by wyglądać kobieco. Usta: tu podobnie, chociaż idąc za trendami mogę szczerze polecić matowe pomadki golden rose. Zmysłowość, tajemniczość i elegancja w jednym:) Zanim jednak je pomaluje, pielęgnuje wargi delikatnym peelingiem (miód+cukier) i nakładam lekki podkład by utrwalić kolor. Po takim rytuale jestem zawsze gotowa na niespodziewanych gości, niezapowiedziane wyjścia czy też inne niespodzianki losu:) Pozdrawiam ekipę ladymakeup! A dziewczyny pamiętajcie: makijaż podkreśli naszą urodę, ale to uśmiech czyni nas piękne!!!!!

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Moja kosmetyczna rutyna zaczyna się o godzinie 6 od łagodnego przemycia twarzy pianką, a następnie wklepanie w nią ulubionego olejku (przepięknie pachnie i pobudza do dalszego działania, a nasza cera jest cały dzień świeża i promienista :) ). Kolejne kroki to, w zależności od dnia, humoru i obowiązków -  makijaż. Zaczynam go od bazy, następnie delikatny podkład w płynie i odrobina korektora pod oczy. Całość lekko przypudruję i zabieram się za makijaż oka. Na codzień używam delikatnych matowych cieni, głównie są to brązy, beże, czy ukochane odcienie brzoskwiniowe i łososiowate <3. Czas na eyeliner i mascarę, następnie odrobina różu na policzki i oczywiście rozświetlacz - nie mogę pozwolić by mój dzień był ponury szczególnie w takie zimno na dworze(blush).  W kosmetycznej rutynie nie zapominam również o reszcie ciała, nieważne czy zima czy lato, funduję sobie głęboko nawilżający balsam na skórę (ahh ten zapach... (h)) Ah, jeszcze włosy... dla nich z rana tylko pianka i grzebień - to im w zupełności wystarcza, wynagradzam im to wieczorem stosując maskę po kąpieli lub olejek. Druga część rutyny odgrywa się przed pójściem spać, kiedy to przystępuję do dokładnego oczyszczenia makijażu i kapieli. Do zmywania twarzy stosuję przeróżne olejki, czasem jest to jojoba, a czasem zwykły olej kokosowy z kuchni. Odzwyczaiłam się od demakijażu płatkami kosmetycznymi, wszysto robię delikatnie palcami, a dopiero ewentualne pozostłości usuwam płatkiem. Następnie przemywam twarz pianką, lub stosuję peeling. Na koniec oczywiście nawilżający krem na noc, balsam na usta, masło do ciała i spać. 

Pielęgnacja twarzy jest dla mnie bardzo ważna i równocześnie czerpię z niej dużo korzyści, a przede wszytskim przyjemność, do czego zachęcam wszystkie kobietki - nie pozwólcie żeby wasza codzinna pielęgnacja stała się tylko codzienną, nudną rutyną!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: