KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

  • 2017-01-27, o 12:31
  • 67
  • 22 544
  • 64
  • 55

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Gdy dzień się zaczyna,

wraz z nim startuje moja codzienna, kosmetyczna rutyna. Na oczyszczonej po nocy twarzy,

pojawia się odrobina nawilżającej bazy.

Beauty blenderem podkład nakładam,

pod oczy trochę korektora też dodam.

Co później? Cienie!

Wooooow!!! - krzyczę. Robią wrażenie!

Po makijażu oka przyszedł czas na konturowanie,

pooowooooli, delikatnymi ruchami,

a na mej twarzy krzywda się na pewno nigdy nie stanie.

Róż na policzki - bo doda uroku,

no i rozświetlacz w kolejnym kroku.

Na końcu usta dokładnie maluję,

po czym do wyjścia się szykuję.

A gdy wracam po dniu całym,

mój make-up nadal jest w stanie prawie doskonałym!

Lecz potrzebna jest wieczorna pielęgnacja,

a to dopiero jest istna wariacja!

Toniki, maski... regeneracja,

tak właśnie u mnie wygląda cała sytuacja! :)

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Moj codzienny rytual zaczynam od umycia twarzy zelem z lisci manuka nastepnie po osuszeniu twarzy wmasowuje nawilzajacy krem do twarzy i krem pod oczy. Odczekam momencik i gabeczka do podkladu stepluje podklad oraz korektor pod oczy, nastepnie delikatnie pudruje i gruntuje podklad i korektor.Nastepna czynnosc to makijaz w kolorach niudowych i tuszuje rzeski.Jeszcze konturowanie i buzka gotowa na dzien
katarzyna korus

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

moja codzienna rutyna mhyyyy..... :) kiedy wstane oczyszczam twarz płynem micelarnym Bielendy, kolojno kremik do twarzy eurecin hyaluron fillter i taki sam pod oczy :) odczekam kilka minutek i kolejno podkład rimmel wake me up, korektor loreal  true match...i przechodze do ulubionej czynnosci konturowanie ukochanym bronzerem bahama mama (uwielbiam go :)), czasami dodaje też róż ... następnie poprawiam brwi pisakiem catrice i na rzęski troszke tuszu...   no i na koniec puder kryolanu :))))) i bym zapomniała czasami używam pomadki golden rose:) to taka moja codzienna rutyna choć nie przecze, że czasami uda mi się wyjść z domku kończac ją na nałożeniu kremiku :)))))  pozdrawiam serdecznie wszystkie rutynowiczki :)))))

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Moja codzienna kosmetyczna rutyna jest szybka, a skuteczna. No nie oszukujmy się, każda kobieta czy dziewczyna spiesząca się rano do pracy albo szkoły nie ma za dużo czasu, żeby się wyszykować. Ja zawsze poświęcam kilkanascie minut na pielęgnację i makijaż. Zaczynam zawsze od nawilżenia buzi kremem, a potem gdy się wchłonie nakładam podkład i wklepuję gąbeczką. Żeby nie świecić się jak brylant, używam pudru. Następnie lekko podkreślam brwi, tuszuję rzęsy i na koniec używam bronzera i rozświetlacza, żeby było znać lekko rysy, ale żeby też skóra nabrała blasku. I gotowe! Prosto, szybko, a skutecznie. Na co dzień nie potrzeba dużo makijażu. Wystarczy delikatnie podkreślić urodę. Najwięcej jednak zyskujemy pielęgnując buzie i to również zalicza się zawsze do mojej codziennej rutyny (blush)

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Swój codzienny poranny rytuał zaczynam od umycia mojej twarzy szczoteczką do jej pielęgnacji. Następnie tonizuję swoją twarz i lekko wklepuję krem nawilżający. Teraz czas na makijaż :) Nakładam gąbeczką podkład, oraz korektor. Wszystko dokładnie wklepuje transparentnym pudrem. Kolejnym krokiem jest pomalowanie oczu cieniami, by moja twarz nie wyglądała za nudno. Brwi i konturowanie twarzy zostawiam na koniec. Całość utrwalam wodą termalną, ubieram się i lecę na miasto :)

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Moja rutyna rozpoczyna sie standardowo od umycia buzi do tego uzywam olejkow nastepnie przecieram twarz tonikiem a po toniku krem na buzie i wokol oczu po czym pije pyszna kawke zeby mialo sie czas wchlonac teraz czas na makijaz podklad puder brazer roz no i piekna jestem juz potem brwi i tusz piekna pomadka na usta i mozna ruszac na podboj swiata ;) i na noc oczywiscie wszystko zmywamy i kremik nakladamy :)

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Zacznę od pupki strony, gdyż poranná pielęgnację ograniczam do minimum

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Swoją poranna kosmetyczna rutynę zaczynam zawsze od przemycia buzi zimna woda:) Aby się rozbudzić biorę prysznic, gdzie używam mus do mycia i nawilżenia ciała z nivea <3 po wymyciu się nakładam balsam na całe ciało z neutrogeny, a później zaczynam myć twarz żelem z tolpy, następnie tonizuje twarz i nakładam krem nawilżający z la roche Nakładam bazę z benefitu, następnie podkład z revlonu, który czasem mieszam z bourjois healthy mix, matowie wszystko pudrem ryżowym z ecocery i podkreślam brwi kredka z catrice Następnie zaczynam konturowa twarz bronzerem z the balm, oraz zlota paletka rozswietlaczy ze sleeka Oczy podkreślam zazwyczaj paletka chocolate bar z too faced w nudach i brązach i tuszuje rzęsy loreal false lash superstar:) Jeżeli wiem że nie będzie mnie cały dzień w domu i nie będę miała czasu się poprawiać używam mgiełki z inglota Pozdrawiam <3

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Kosmetyczna rutyna! U mnie dawno niezmieniana. Punkt pierwszy to oczywiście pielęgnacja, ale z racji tego, że jest poranek, robie to najdelikatniej jak się da, aby na śpiocha nic złego sobie nie zrobić :D. Zaczynam więc od oczyszczającego żelu, toniku i umycia zębów- bo to przecież najważniejsze. Kolejnym krokiem jest makijaż, zazwyczaj dość szybki i delikatny, chyba że mam więcej czasu. Dość delikaty i szybki oznacza tutaj podkład, korektor pod oczy i ewentualnie na drobne niedoskonałości, których ostatnio jest na mojej twarzy coraz mniej (rofl), puder i bronzer do konturowania, tusz i pomada do brwi oraz czasem podkreślenie oczu cieniami do powiek. Natomiast wieczorem czas na dokładną pielegnację: zmycie makijażu, oczyszczenie skóry i oczu oraz głebokie nawilżenie. Czasem jest to też maseczka oczyszczająca. Przed snem nakładam jeszcze odżywkę na rzęsy i lęcę spać. 

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Swoją poranna rutynę zaczynam od spruskania twarzy woda termalna:) Później przemywam wodę pianką i tonizuje twarz, nakładam krem nawilzajacy i na to bazę niestety nie zawsze mam czas na zrobienie pełnego makijażu i zazwyczaj w domu nakładam tylko podkład puder i robię brwi hehe:) resztę domalowuje w samochodzie kiedy stoję w korkach-zalety życia w Warszawie:) Jednak zawsze staram się dać porcję nawilżenia i oczyszczenia bo bez tego nawet najlepszy kosmetyk do makijażu nam nie pomoże
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: