KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

  • 2017-01-27, o 12:31
  • 67
  • 22 543
  • 64
  • 55

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Moja codzienna rutyna: poranna, po nocy zazwyczaj twarz jest wypoczęta, ale jakieś resztki zmęczenia czy po prostu odświeżenie musi być. W tym pomaga mi tonik najczęściej Ziaja czy Evree, później nawilżenie krem (pod oczy i na całą twarz), czasem jeszcze serum pod krem i moja buzia jest gotowa do makijażu. Wieczorna rutyna to przede wszystkim demakijaż płynem micelarnym Garnier, później dodatkowo myję jeszcze buzie pianką obecnie Pharmaceris bo zawsze jeszcze coś tam zostanie po tym makijażu, gdy wiem że buzia jest już czysta, to oczywiście tonik i krem nawilżający lub odżywczy zależy co moja skóra potrzebuje w danym czasie i tak to u mnie wygląda, pozdrawiam :)

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Kazdy nowy dzień to obowiązkowy prysznic, mając w domu dwulatka to najlepiej zimny

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Moja kosmetyczna rutyna.. hmm.. zaczynam zawsze od spryskania twarzy tonikiem zwęzającym pory firmy Ziaja, następnie nakładam krem również firmy Ziaja (kozie mleko). następnie aby makijaż lepiej utrzymał się przez cały dzień nakładam bazę pod makijaż Rimmel, na co wędruje podkład Rimmel Stay Matt w kolorze IVORY, pod oczy wędruje korektor marki Bell a na to wszystko najczęściej Fixing Powder marki Wibo. na policzki wędruje bronzer marki Bell a na kości policzkowe róż marki Wibo, rzadko bo rzadko używam rozświetlacza, ale jesli juz się na niego zdecyduję to jest to rozświetlacz firmy Lovely. Brwi poprawiam kredką z Wibo w odcieniu 02. Rzęsy tuszuję tuszem Rimmel Extra Super Mascara a na usta najczęściej nakładam pomadkę ochronną :)

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

R

U

T

Y

N

A

Chyba każda zapracowana mama ją ma...A ja do szczęśliwych , zapracowanych mam należę :_)   Przy mojej Basi , mogę pozwolić sobie na nie wiele przyjemności . Pobudka przed pracą 4,45 , oczywiście ''na cichacza'' ,żeby się tylko mała nie obudziła i pierwsze co kierunek łazienka..Mycie twarzy , tonizacja ,żeby jakoś ''ogarnać '' nie wyspaną twarz  :P  Niestety pobudki nocne nie sprzyjają lepszemu wyglądowi ;] ALE z pomocą przychodzi dobry korektor i podkład i baza rozświetalająca :)  Och ..tylko ona potrafi zakamuflować moje niewyspanie :P Na zabawe cieniami nie mam bardzo czasu ,wiec kupiłam cienie Tatoo polecane przez Ladymakeup :) i są świetne !!! :) Mam swoje ulubione trzy kolory ;] i nakładam je w zależności od zachciewajki , a najczęsniej humoru :) No i tusz....bo bez niego ani rusz ! :) oczko otwiera , i spojrzenie radości nabiera :) Na koniec róż , część obowiązkowa , a wszystko po to abym była z wyglądu choć trochę zadowolona :)  O i tak wygląda moj rytuał  . A i na koniec zawsze mgiełka ,która pomaga utrzymać mi dobry wygląd w pracy :) 

wela.w

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Generalnie słowo "rutyna" kojarzy mi się z czymś powtarzalnym, a u mnie od prawie 7 miesięcy (bo wtedy przyszła na świat moja Gwiazda) zdecydowanie trudno o powtarzalność ;) Wszystko zależy od tego, czy rano uda mi się wymknąć z sypialni cichaczem czy też pierwszym postawieniem stopy na podłodze obudzę Małgorzatę. To bowiem decyduje czy dam radę umyć się i pomalować w samotności czy też z dzieckiem na rękach :) Zawsze staram się stonizować moją mieszaną skórę, nałożyć krem nawilżający i obowiązkowo krem pod oczy. Następnie jest chwilka na wypicie kawy (i znów- albo z dzieckiem na ręku w ciągu 5 minut albo nieco dłużej, w samotności kiedy jestem w stanie poczuć w ogóle smak napoju). Przychodzi czas na makijaż. Tutaj staram się robić to bardzo sprawnie i szybko. W końcu na codzień zależy nam głównie na podkreśleniu urody. Krem bb/lekki podkład, korektor, róż i tusz do rzęs to podstawa. Zwykle również oprószam twarz pudrem i podkreślam brwi. Pomadkę nakładam tylko przed samym wyjściem (albo już w jego trakcie, np w windzie), ponieważ w domu nie ma sensu- całusom z córeczkom nie ma końca, a spieranie pomadki z ubranek nie należy do przyjemności (już wystarczy, że muszę spierać inne, mniej "ciekawe" rzeczy...). Wieczorem za to zawsze mam przynajmniej kwadrans dla siebie! Wtedy w domu już jest mąż, więc mam na kogo scedować opiekę nad córką :) Dokłądny demakijaż, a następnie nawilżanie skóry twarzy i okolic oczu to codzienność. Takie małe chwile, kiedy mogę o siebie zadbać pozwalają mi pamiętać, że w dalszym ciągu jestem kobietą. Nie tylko matką :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Wstaję codziennie o 6 rano. Wypijam 2 szklanki wody. Biorę prysznic i tu zaczyna się moja codzienna pielęgnacja. Po prysznicu oczywiście mycie ząbków. Zaraz po tym oczyszczam twarz pastą do oczyszczania twarzy z Ziaji- Liście Manuka. Później myję twarz pianką oczyszczającą z Nivea, która odświeża cerę, a na końcu myje twarz moim od niedawna nowym ulubieńcem z Ziaji, czyli żelem micelarnym z ogórkiem i miętą. Po całym "dogłębnym" oczyszczaniu przychodzi czas na przemycie twarzy tonikiem ogórkowym i najprzyjemniejszą ostatnią czynnością jest zwieńczenie wszystkiego nałożeniem kremu pod oczy i na twarz. Po wszystkim jestem gotowa na nowy dzień!
Gabriela Kochaniec

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Moja codzienna rutyna zależy oczywiście od tego ile mam czasu. Zawsze przemywam twarz i nakladam krem. Jeśli chodzi o rutyne w weekend to uwielbiam zrobić sobie śniadanie, herbatę i usiąść przy moim królestwie na spokojnie. Nigdzie się nie spieszyc, wstać nawet wcześnie żeby robienie makijażu (czyli to co uwielbiam) sprawiało mi przyjemność, a nie szybkie maźnięcie po twarzy zeby "jakoś wyglądać". Pierwszą rzeczą która robię nakładam mój ukochany podkład Helphy Mix. Nakladam go malo i bardzo naturalnie, następnie korektor pod oczy by oczy nie wyglądały na zmeczone. A co po tym? Konturowanie na mokro, także nie mocne (chyba, ze szykuje się na imprezę). Wszystko zamatawiam pudrem i przechodze do brwi. Ulubiona czesc:). Brwi wykonuje pomadą następnie tuszem do brwi i są perfekcyjne (skromna). I nadchodzą oczy! Baza pod cienie, matowienie i do dzieła. Nie używam brązów są zbyt nudne i przereklamowane. Na moich oczach głównie lądują Burgundowe czy ciemno fioletowe cienie. Trochę cieni z drobinkami nie brakuje:) Dorysowuje cienką kreskę lub nie i przechodze do rzęs. Rzęsy tuszuje czasem dokleje najlepsze demi wispies. Potem rozswietlacz. Kto go nie kocha? Daje twarzy świeżość, nigdy u mnie tego nie brakuje. Cos na usta. Makijaż gotowy! Skrócona wersje robię w tygodniu przed szkołą. Ale nie duzo, makijaż ma podkreślać urodę, niektórzy wolą mocniejszy. Ja zdecydowanie należe do tej grupy kobiet (jeśli siedemnastolatka może nazywać się kobieta). Kocham makijaż, kocham malować inne kobiety i sprawiać im radość. Zestaw sleeka dołączyłby do mojej skromnej kolekcji, myślę ze dobrze by się tam czuł:) Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę powodzenia!

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Gdy już po paru drzemkach uda mi się wydostać z łóżka opanowuje mnie stres, a w mojej głowie powtarza się zdanie "O nie! Znowu za długo leżałam, nie zdążę się pomalować!". Podobno lepiej przyjść pięknym, ale spóźnionym, lecz każda z nas wie, że na spóźnienia raczej nie można sobie pozwolić. Zawsze muszę wyjść o konkretnej godzinie na autobus, bo jeśli bym na niego nie zdążyła na kolejny musze czekać aż godzine. Dlatego po tym wydostaniu się z łożka i złym scenariuszu w głowie biorę się w garść i zaczynam szybko działać. Myje twarz żelem do twarzy i nadkładam nawilżający, ale lekki i idealny pod makijaż krem. I teraz pędem do toaletki! Wyciągam wszystkie zaufane i ukochane kosmetyki, które wiem że mnie nie zawiodą i start! Podkład, korektor, puder i już 1/3 za mną. Następnie szybko konturowanie twarzy, ożywienie policzków różem i BAH-już tylko pare kosmetyków dzieli mnie od idealnego, codziennego makijażu. Rzęsy, brwi, usta i już! Jestem gotowa by wyjść z domu pewna siebie za sprawą makijażu i nie martwiąca się o spóźnienie. :*

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Krótko, zwięźle i na temat : 

 

Moja codzienna rutyna to szklanka wody na przebudzenie. Wskakuję pod prysznic, myję twarz pianką glęboko oczyszczającą. Następnie tonizuję twarz, myję zęby. Nakładam serum i  krem silnie nawilżający. Przystępuję do makijażu- u mnie jest to cielisty cień z czarną kreską i wytuszowane rzęsy. Wyrównuję koloryt skóry poprzez nałożenie kremu bb, lekko przypudrowuję pudrem ryżowym i usta maluję na kolor w zależności od ubioru ale zazwyczaj jest to nudziakowy róż lub czerwień. Rozczesuję włosy i wgniatam w nie serum na utrwalenie kręconych wlosów i jestem gotowa do pracy ;)

Re: KONKURS - ZGARNIJ ZESTAW KOSMETYKÓW SLEEK :-)

Pierwszo myję twarz olejkiem myjacym i żelem do mycia twarzy. Nastepnie nakładam krem matująco-nawilżający :) Na twarz nakładm bazę z Bell, podkład Bourjois 123 Perfect rozprowadzam gąbeczką, nakładam korektor z lovely na oczy i pod oczy, niedoskonałości maskuję camouflage cream z Catrice, całą twarz pudruję pudrem matującym z Manhattan'u :) Brwi wypełniam pudrem z Freedom i nakładam na nie żel z Catrice :) na oku robię lekkie smoky paletka Neutral z Wibo,rysuje kreskę kredką z Maybelline :) Uzywam rozświetlacza z Lovely i bronzera z Honolulu lub używam trio z Wibo, tuszuję rzesy i jestem gotowa :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: