Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

  • 2011-08-11, o 13:51
  • 132
  • 49 151
  • 71
  • 83

Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

Odwiedzacie je? Możecie pochwalić się jakimś zdobyczami?

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

Ja niestety nie ;/ u mnie w miejscowości kiepsko z wyborem, albo po prostu nie znam odpowiedniego miejsca...

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

A skąd jesteś? może pojawi się tu ktoś z Twojej miejscowości i podpowie jakieś miejsca
W sumie nawet w małym, niepozornym szmateksie można znaleźć coś dla siebie, trzeba tylko umieć wytrwale szukać;)

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

Ja mieszkam w Lesznie w wielkopolsce a Ty skąd jesteś?: i co udalo Ci się "upolować"?

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

Ja jestem z Krakowa i tutaj szmateksów mamy pod dostatkiem chociaż o wielu nie ma się pojęcia dopóki się trafi na jakieś osoby które go polecają na różnych forach. Poza tym, te które kiedyś miały fajne dostawy mogą już miec kiepskie, to się cały czas zmienia. Ostatnio upolowałam letnią sukienkę George za 5zł

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

Ja jakoś nie mogę się przemóc żeby kupić coś w ciucholandzie, zniechęca mnie sam fakt że ktoś w tym chodził i że część rzeczy pochodzi z kontenerów niby PCK. Jeśli już to wolę outlety o ile nie jest połączony z lumpeksem.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

Ja jakoś nie mogę się przemóc żeby kupić coś w ciucholandzie, zniechęca mnie sam fakt że ktoś w tym chodził i że część rzeczy pochodzi z kontenerów niby PCK. Jeśli już to wolę outlety o ile nie jest połączony z lumpeksem.

Nitka24

No tak @Nitka24, dlatego ciucholandy nie są dla każdego, bo nie każdy dobrze się czuje w ubraniach stamtąd. Niemniej jednak ubrania które kupujesz w sklepie też były mierzone przez mnóstwo osób no ale nie używane przez dłuższy czas. Poza tym często można znaleźć nowe rzeczy z metkami właśnie na szmateksach

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

Ja jakoś nie mogę się przemóc żeby kupić coś w ciucholandzie, zniechęca mnie sam fakt że ktoś w tym chodził i że część rzeczy pochodzi z kontenerów niby PCK. Jeśli już to wolę outlety o ile nie jest połączony z lumpeksem.

Nitka24

Mam tak samo. Jakoś nie czułabym się w takich ciuchach... zresztą kiedyś wybrałam się do jednego ze znajomą to nic tam ciekawego nie widziałam, wszystko szare, brzydkie:/ albo nie umiem szukać w tej stercie kartonów:/ no i do tego ten specyficzny zapach...

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

@karoligrz tak zapach czasami jest specyficzny ale teraz już te "cywilizowane" lumpeksy zwykle mają uprane wcześniej ubrania i nie jest tak źle poza tym myślę że gdyby któraś z Was weszła do jakiegoś fajnego lumpeksu i znalazła coś ekstra dla siebie, na pewno zaczęłybyście tam bywać. Ceny 4-6 złotych za markowe ubrania są na prawdę zachęcające
Teraz nawet panuje moda na lumpeksy, i grzebanie w stercie używanych ubrań jest trendy ale to nie powinno nikogo dziwić w dobie dzisiejszych "sieciówek" z ubraniami ciężko być oryginalną a przecież każda z nas tego pragnie

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

Ja jakoś nie mogę się przemóc żeby kupić coś w ciucholandzie, zniechęca mnie sam fakt że ktoś w tym chodził i że część rzeczy pochodzi z kontenerów niby PCK. Jeśli już to wolę outlety o ile nie jest połączony z lumpeksem.

Nitka24

Mam tak samo. Jakoś nie czułabym się w takich ciuchach... zresztą kiedyś wybrałam się do jednego ze znajomą to nic tam ciekawego nie widziałam, wszystko szare, brzydkie:/ albo nie umiem szukać w tej stercie kartonów:/ no i do tego ten specyficzny zapach...

Ja też raz weszłam i od razu wyszłam Nie mogę tego

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24823654 WYPRZEDAŻhttp://www.facebook.com/FollowTheFashion Promocje i rabatyhttps://www.facebook.com/pages/Evell-makeup-Ewelina-Wasilczyk/477883348983066http://evellmakeup.blogspot.com/

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

Ojej, to nie ma tu żadnej dziewczyny która lubi ciucholandy?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: