Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

  • 2011-08-11, o 13:51
  • 132
  • 49 148
  • 71
  • 83

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

Nie wiem, po prostu u mnie w lumpeksach są ciuchy z H&m, c&a, z new yorkera, adidasa, marks&spencer czasami jane norman, więc dosyć popularne marki. W tych tańszych pewnie już trudniej o dobre marki, ale nawet jak jest tam powiedzmy 100zł/kg to warto wydać te np 30zł za bluzę adidasa, za którą normalnie zapłacilibyśmy ok 200zł:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

zgadzam się z tobą u mnie niestety trudno o rzeczy tych marek .. więc zazdroszczę ci twojego lumpeksu

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

ponieważ lubię tam chodzić i szukać czegoś w przystępnych cenach czasem coś znajdę ;D a czasem po prostu wychodzę stamtąd z pustymi rękami mimo to ostatnimi czasy polubiłam lumpeksy ponieważ można tam znaleźć coś czego akurat szukamy.

KamiluŚkaa

W sumie to dziwne, ja nigdy nie chodzę do lumpeksu z nastawieniem typu "dziś kupię sobie bordowe rurki", bo właśnie rzadko można znaleźć coś "zaplanowanego"

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

ponieważ lubię tam chodzić i szukać czegoś w przystępnych cenach czasem coś znajdę ;D a czasem po prostu wychodzę stamtąd z pustymi rękami mimo to ostatnimi czasy polubiłam lumpeksy ponieważ można tam znaleźć coś czego akurat szukamy.

KamiluŚkaa

W sumie to dziwne, ja nigdy nie chodzę do lumpeksu z nastawieniem typu "dziś kupię sobie bordowe rurki", bo właśnie rzadko można znaleźć coś "zaplanowanego"


nie idę tam z takim nastawieniem lecz z takim, że dziś skupiam się na szukaniu np. spodni

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

Na początku chciałabym się przywitać ze wszystkimi użytkownikami forum

Od pewnego czasu siedzę w temacie ciucholandów i mogę śmiało napisać, że nastała moda na tego rodzaju sklepy. Spowodowane jest to tym, że można w nich kupić naprawdę super jakości ubranka po niskiej cenie. Ludzie przestali się wstydzić robienia w nich zakupów, mało tego - chwalą się gdy upolują jakąś perełkę

http://www.e-Ciucholand.com - Wyszukana Odzież Używana

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

ja jak jestem w mieście do zawsze wejde duzo ciuchów nawet oryginalnych mam:)

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

ja jak jestem w mieście do zawsze wejde duzo ciuchów nawet oryginalnych mam:)

serduszko

ja też zawsze wchodzę i zawsze się na coś załapię

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

ja ost za 20 zł kupiłam sukienke 3 spódniczki 3 bluzki

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

ja jak jestem w mieście do zawsze wejde duzo ciuchów nawet oryginalnych mam:)

serduszko

ja też zawsze wchodzę i zawsze się na coś załapię

:):)

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

Ja chodzę do lumpeksów raz na miesiąc (i to nie zawsze) jednak nic ciekawego tam nie znajduję a jeżeli już to cena za wysoka jak za używany ciuch! ;/

KamiluŚkaa

cena za używany ciuch faktycznie powinna byc adekwatna ,bo to w końcu uzywane..w moim sklepiku ,torebki oryginalne maja po 15 euro..ale ostatnio nadziałam sie na super czerwoną ,skórzaną torebeczkę za 50 euro...az sie usmiałam ,bo zauwazyłam "malutki szczegół"..otóż nazwa dolce & gabbana miała poprzestawiane litery do tego stopnia,że w myślach składałam,domyslalam sie ,ze to o te marke chodzi hehe..ale na 1 rzut oka dolce & gabbana.oczywiście po mojej interwencji ,cena spadła do 4 euro hehhehe...

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: