żel do twarzy

  • 2011-12-11, o 20:16
  • 113
  • 32 463
  • 57
  • 72

Re: żel do twarzy

No ja stosowałam ten żel przez miesiąc, dzień w dzień... I nigdy więcej

"Evviva l\'arte!"

Re: żel do twarzy

Ja używam żelu Olay - podebrałam mamie i jestem w szoku, jak dobrze zmywa wszystko z buzi, nawet filtr po treściwym kremie na noc.

Re: żel do twarzy

Żele do mycia twarzy powinny być jednym z podstawowych kosmetyków w naszych łazienkach. Służą one do usuwania zanieczyszczeń oraz resztek makijażu. Niektórzy producenci dodatkowo wyposażają żel w peelingujące granulki, które wygładzają cerę i nadają jej blask.

Używanie żelu do twarzy to ważny krok w pielęgnacji każdego typu skóry, nie tylko tej trądzikowej.

Powinniśmy poświęcić trochę czasu i rano i wieczorem odpowiednio dużo czasu, by dokładnie oczyścić cerę, nawet jeśli nie ma na niej makijażu. Dokładne oczyszczenie skóry pomoże pozbyć się namiaru sebum, który przyczynia się do powstawania wyprysków i zatyka pory. Nie powinno się zapominać o szyi i karku, oraz skórze za uszami. Te obszary skóry również wymagają starannego oczyszczenia.

Czy wy używacie żelu systematycznie? Czy macie już swój sprawdzony produkt, który możecie polecić innym? Jaki jest wasz ulubiony kosmetyk? Czy wolicie tradycyjne żele, czy raczej lekkie pianki?

Podaj zrodlo jak cytujesz!

Re: żel do twarzy

A ja się z tym nie mogę zgodzić, bo używałam żelu do mycia twarz od dłuższego czasu i moja skóra wcale nie wyglądała lepiej. Wręcz przeciwnie. Ciągle wyskakiwały mi nowe pryszcze. Poszłam do pani dermatolog i ta powiedziała mi, że nie powinno się myć twarzy wodą i najlepiej używać do tego celu płynu micelarnego. Dodam jeszcze, że moja koleżanka była u innego dermatologa i usłyszała takie samo zalecenie, także coś w tym jest. Pryszcze mi oczywiście całkowicie nie zniknęły, ale jest ich znacznie mniej.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: żel do twarzy

Ja też nie myję twarzy wodą. Od mycia wodą miałam suche, szczypiące i łuszczące plamy ;/ Teraz myję tylko płynem micelarnym i jest ok, może nie idealnie, czasami zdarzają mi się plamy jakieś, ale nie tak dużo jak wcześniej. Od wody dostawałam plam na całej twarzy dosłownie...

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: żel do twarzy

Ja cale zycie myje woda i mydlem, jestem gruboskorna, i tak mi sie twarz przetluszcza a moja mama z kolei ma bardzo delikatna i sucha skore z naczynkami i czesto robia jej sie czerwone plamy glownie na czole.

Re: żel do twarzy

Nie wyobrażam sobie nie umyć twarzy wodą, ale to zależy od skóry, bo mi się nic nie dzieje ze skórą od wody z kranu.

Re: żel do twarzy

a co sądzicie o takim żelu odblokowującym pory under twenty? może któraś ma taki? ciekawa jestem, jak wasze pory po nim, bo ja mam właśnie z nimi problem, nieładnie wyglądają.

Re: żel do twarzy

Tutaj możesz przeczytać o under twenty: under-twenty-wow-energy-t492.html

Re: żel do twarzy

Tutaj możesz przeczytać o under twenty: under-twenty-wow-energy-t492.html

RedBlush

dzięki Red, ale mnie interesuje od U20 bardziej seria Anti Acne Intense, a tam piszą o Wow Energy i o lirene.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: