żel do twarzy

  • 2011-12-11, o 20:16
  • 113
  • 32 437
  • 57
  • 72

Re: żel do twarzy

A do jakiej cery jest ten floslek? Nada sie do tlustej?

Zmalowana

nie ma jakichś wskazań .. jest on do cery wrażliwej ale nie wiem jak zadziała na tłustej

Re: żel do twarzy

Z flosleka miałam tylko płyn do demakijażu oczu, niestety nie powalił mnie na kolana, po "zmyciu" makijażu i umyciu twarzy żelem robił sie efekt pandy...

Re: żel do twarzy

Ja stosuje żele do higieny intymnej z kwasem mlekowym. Sprawdzaja się świetnie! Nawilżają, są bardzo delikatne. Polecam

Nie ma rzeczy niemożliwych

Re: żel do twarzy

Ja stosuje żele do higieny intymnej z kwasem mlekowym. Sprawdzaja się świetnie! Nawilżają, są bardzo delikatne. Polecam

madziaa88

A jakie np. stosujesz ? Ja od dłuższego czasu w ogóle szukam takiego żelu idealnego, który nadał by się zarówno do ciała, twarzy, włosów. Wiadomo trzeba szukac takiego który będzie miał substancje odtłuszczające (włosy), będzie wystarczająco delikatny (twarz) i będzie się dobrze pienił (ciało). Znacie może jakieś takie produkty. Gdzieś słyszałam właśnie o stosowaniu tych do higieny intymnej, ale nie wiem które konkretnie by się sprawdziły. Chciałam też kupic sobie taki żel i szampon w jednym dla dzieci Nivea, w takiej dużej butli, kosztuje coś ok. 15 zł

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: żel do twarzy

Nie stosuję żelu, mam tylko kremową piankę do mycia twarzy HB. Dobrze oczyszcza twarz i sprawia, że skóra jest delikatna. Możesz go stosować również do usuwania makijażu.

Re: żel do twarzy

Ja mam piankę do mycia twarzy z Lirene. Czasami używam też mydła w kostce z lekkim peelingiem z Dove, a kiedy nie chce przesuszać skóry wodą z kranu, sięgam po płyn micelarny.

Re: żel do twarzy

Ja mam piankę do mycia twarzy z Lirene. Czasami używam też mydła w kostce z lekkim peelingiem z Dove, a kiedy nie chce przesuszać skóry wodą z kranu, sięgam po płyn micelarny.

Re: żel do twarzy

Ja ostatnio kupiłam żel do twarzy z Garnier essentials z ekstraktem z winogron do cery normalnej i mieszanej i stał się moim nr jeden, dobrze oczyszcza, nie wysusza i ma super zapach ( winogronowy),
drugi kupiłam w kauflandzie za 5 zł z firmy Blanchette B. z drobinkami peelingującymi, też go mogę polecić, ale dla mnie ma 1 mały minus, bo się nie pieni, a ja lubię zele, które się pienią. Zapach delikatny, nie wiem do czego porównać.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: żel do twarzy

Ja ostatnio kupiłam żel do twarzy z Garnier essentials z ekstraktem z winogron do cery normalnej i mieszanej i stał się moim nr jeden, dobrze oczyszcza, nie wysusza i ma super zapach ( winogronowy),

RedBlush

Też mam ten żel + jeszcze tonik i peeling gruboziarnisty z tej samej serii. Są rzeczywiście świetne, nie wysuszają, a ja mam problemy, tym bardziej w zimę, że moja skóra jest strasznie sucha przy ustach mimo ciągłego nawilżania kremami. Po zastosowaniu najpierw żelu, potem peelingu i na koniec toniku skóra jest oczyszczona, nawilżona, miła i gładka w dotyku no i przyjemnie pachnie Używałam kiedyś żelu z Garniera tego niebieskiego, ale zawsze po nim czułam jakbym miała na twarzy jakąś maskę. Na dłuższą metę stosowania nie polecam, raz na jakiś czas owszem.

"Evviva l\'arte!"

Re: żel do twarzy

Właśnie ten niebieski też mam i tonik, ale uzywam ich raz w miesiącu przez tydzień.. bo wysuszają skórę.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: