żel do twarzy

  • 2011-12-11, o 20:16
  • 113
  • 32 435
  • 57
  • 72

Re: żel do twarzy

Uwielbiam Lirene żel pielęgnacja oczyszczająca nawilżający lub łagodzący kremowy. Ładnie wygładzają, oczyszczają, są gęste i dzięki temu wydajne, a i cena jest przystępna (ok. dychy) oraz dostępnośc w drogeriach.
Nie stosuję już po nich toniku, uważam, że wszystko mi już zapewniają. Używam ich tak długo i nie zauważyłam domagania się cery o tonik, czasem psikam mgiełką termalną, ale to głównie w kwestii orzeźwienia buzi.
Po za tym planuję jeszcze lepszy i tańszy patent, mianowicie zamierzam latem kupic zwykłą mocno zmineralizowaną wodę w 1,5 l butelce i przelac do tubki z atomizerem

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: żel do twarzy

Moim ulubieńcem od lat jest żel Iwostin Purritin, nie podrażnia, nie wysusza, bardzo wydajny i często można go dostać w promocyjnej cenie 2 za 1. Ostatnio w aptece do kremu Avene dostałam próbkę żelu tejże firmy i też sprawuje się bardzo dobrze. Kiedyś używałam tego z granulkami Pure Effect NiveaVisage i byłam z niego zadowolona, ale ta nowa wersja się im popsuła , dlatego jestem teraz wierna temu z Purritin. Jeżeli chodzi o tonik to mój ulubieniec to Soraya przeciwtrądzikowy na z miane z hydrolatem oczarowym z BU. Latem sięgam po tonik ogórkowy z Ziaji, który też jest bardzo dobry. Fajnie chłodzi, dlatego zastanawiam się czy nie przelać go w butelkę z atomizerem i nie stosować jako woda termalna,bo mi się właśnie skończyła z Avene.

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: żel do twarzy

Ja zaczynam stosowanie żelu Avène Cleanance (do skóry tłustej lub trądzikowej) Mam nadzieję że się sprawdzi i nie będzie podrażniał bo przez Locacid (retinoid) skóra reaguje zaczerwienieniem jak za bardzo kombinuję, on ciągle zdziera ze mnie skórę

Re: żel do twarzy

Ja również mogę z całego serca polecic Cetaphil. Wg mnie nawilża, pomaga utrzymać ochronną powłokę. Mówię tu zarówno o żelu jak i o emulsji. Nie uczula mnie, nie wałkuje sie pod makijażem(krem), nie wysusza, nie podrażnia.

Re: żel do twarzy

Ja również mogę z całego serca polecic Cetaphil. Wg mnie nawilża, pomaga utrzymać ochronną powłokę. Mówię tu zarówno o żelu jak i o emulsji. Nie uczula mnie, nie wałkuje sie pod makijażem(krem), nie wysusza, nie podrażnia.

marzena000

chyba muszę spróbować ;p

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: żel do twarzy

Polecam, ja próbkę dostałam od mojej dermatolog potem kupiłam pełnowymiarowe opakowanie.

Re: żel do twarzy

Ja zaczynam stosowanie żelu Avène Cleanance (do skóry tłustej lub trądzikowej) Mam nadzieję że się sprawdzi i nie będzie podrażniał bo przez Locacid (retinoid) skóra reaguje zaczerwienieniem jak za bardzo kombinuję, on ciągle zdziera ze mnie skórę

lily

Też go mam i myślę, że nie podrażni. Jest bardzo delikatny przy tym bardzo dokładnie oczyszcza buzie z resztek makijażu i sebum. Nie przesusza mi cery( co jest dla mnie bardzo częste przy tego typu produktach) i jest meeega wydajny.

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: żel do twarzy

Polecam, ja próbkę dostałam od mojej dermatolog potem kupiłam pełnowymiarowe opakowanie.

marzena000

chyba popytam o próbki, bo nie wiem czy u mnie tez bedzie działał tak dobrze w końcu każda cera lubi coś innego

Re: żel do twarzy

Sama próbka mi wystarczyła na dość długo, rzeczywiście wydajny to jest ze hoho....

Re: żel do twarzy

Sama próbka mi wystarczyła na dość długo, rzeczywiście wydajny to jest ze hoho....

marzena000

a jaką ma pojemność pełnowartościowy produkt ?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: