żel do twarzy

  • 2011-12-11, o 20:16
  • 113
  • 32 458
  • 57
  • 72

Re: żel do twarzy

Ja mam dermoprotector 250 ml i intensywnie nawilżający 85 ml

Re: żel do twarzy

a zapomniałam dodać cena to ok 30-40 zł ale jest na prawde baaardzo wydajny

Re: żel do twarzy

Ja mam dermoprotector 250 ml i intensywnie nawilżający 85 ml

marzena000

a pamiętasz może cenę ?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: żel do twarzy

napisałam wyżej, z tym że widziałam baaardzo rózne wachania w zalezności od miejsca, wiadomo kazda apteka inaczej sobie liczy, popytaj w róznych miejscach jakoś tak 30-40 powinno być raczej a może jakas promocja bedzie?

Re: żel do twarzy

napisałam wyżej, z tym że widziałam baaardzo rózne wachania w zalezności od miejsca, wiadomo kazda apteka inaczej sobie liczy, popytaj w róznych miejscach jakoś tak 30-40 powinno być raczej a może jakas promocja bedzie?

marzena000

u mnie w pobliskiej aptece właśnie są promocje do -75% ponieważ ją likwidują może jeszcze będą mieli ;p zapytam jutro rano

Re: żel do twarzy

No własnie! albo jakaś promocja 3 za 2 róznie bywa, czasem są na produkty pielęgnacyjne do twarzy

Re: żel do twarzy

No własnie! albo jakaś promocja 3 za 2 róznie bywa, czasem są na produkty pielęgnacyjne do twarzy

marzena000

o to też warto popytać

Re: żel do twarzy

Ja teraz miałam kilka próbek z Avene ale za tą cenę, jednak nie kupię. Chyba, że będzie fajna promocja. Nic to, znów kupiłam żel hypoalergiczny z floslek. Kurczę, jeszcze trochę i stwierdzę, że jest dla mnie lepszy niż ukochana bioderma.

Re: żel do twarzy

Ja teraz miałam kilka próbek z Avene ale za tą cenę, jednak nie kupię. Chyba, że będzie fajna promocja. Nic to, znów kupiłam żel hypoalergiczny z floslek. Kurczę, jeszcze trochę i stwierdzę, że jest dla mnie lepszy niż ukochana bioderma.

brzooska

ten z flosek jest świeny, przynajmniej według mnie

Re: żel do twarzy

A do jakiej cery jest ten floslek? Nada sie do tlustej?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: