żel do twarzy

  • 2011-12-11, o 20:16
  • 113
  • 32 456
  • 57
  • 72

Re: żel do twarzy

ja od siebie polecam żel do mycia buzi Vichy Normaderm warto poszukać na allegro bo jest taniej i tonik z Ziaji bo są tanie i wydajne

http://meskakosmetyczkaa.blogspot.com/

Re: żel do twarzy

ja od siebie polecam żel do mycia buzi Vichy Normaderm warto poszukać na allegro bo jest taniej i tonik z Ziaji bo są tanie i wydajne

Ared

Vichy najlepszy. Poza tym od lat również używam żelu Garniera, również godny polecenia.

Re: żel do twarzy

Ja używam żelu soraya profesjonalna szkoła makijażu, a potem oczywiście tonik (z tej samej serii). Lubię ten zestaw, bo kosmetyki są delikatne, nie podrażniają mojej dość wrażliwej cery i fajnie się uzupełniają w codziennej pielęgnacji twarzy

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: żel do twarzy

Ja narazie używam żelu Ziaja Med z kuracji antybakteryjnej ale mam zamiar wypróbować coś nowego, nie koniecznie antybakteryjnego (bo od tego mam krem, który działa świetnie), kiedyś bardzo lubiłam wszelkie żele z Biedronki, może czas do nich wrócić na chwilę :)

Re: żel do twarzy

Ostatnio jestem zadowolona z żeli Synergen dostępnych w Rossmanie. Są w dobrej cenie, dobrze oczyszczają twarz, mają nie najgorszy skład i dodatkowo ładnie pachną.

Re: żel do twarzy

Polecam żel aloesowy z Gorvity ;)

Re: żel do twarzy

Używałam żelu z Biedronki i mam dobre zdanie, a niedawno zaczęłam stosować żel z Tołpy. Polecam tą firmę :)

Re: żel do twarzy

ja myję twarz mydłem marsylskim z lawendą lub z aleppo 100% oliwkowe ,i muszę stwierdzić bardzo fajne mydła szczególnie to lawendowe ale na pewno zakupie jeszcze inną wersję marsylskiego bo właśnie mi sie kończy.

Re: żel do twarzy

Ostatnio zakupiłam duże opakowanie żelu z Biodermy i ma wszystko co potrzeba. :)

Re: żel do twarzy

Moi ulubieńcy do mycia twarzy to:

1) Ziaja - kuracja lipidowa żel do twarzy

2) też Ziaja Ulga olejek do mycia twarzy i ciała.

Przed umyciem twarzy żelem makijaż zmywam zawsze mleczkiem lub płynem micelarnym.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: